Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na sierpień 2019

2019-07-31 13:17:39

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień!

Horoskop na sierpień 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: W sierpniu Barany skupcie się przede wszystkim na sobie. Przekonajcie partnera, żeby również poświecił Wam więcej uwagi niż zwykle. Będzie to miesiąc o Was i dla Was. Wasze zachcianki mają liczyć się najbardziej, dopilnujcie tego!
Natomiast żeby polepszyć nieco atmosferę domową musicie postarać się, by zapanowała w nim dobra energia. Kłótnie nie będą temu sprzyjać. Postarajcie się zapanować nad nerwami, nawet jeśli jest ciężko, a zobaczycie, że wam to zaplusuje lepszymi kontaktami z bliskimi.
Samotne Barany mają szansę na poznanie kogoś nowego, wyjątkowego. Znajomość może jednak potoczyć się różnie. Jest szansa nawet na ślub, lub bardzo szybkie rozstanie. Bądźcie rozważni! Karty mówią szybko się to potoczy, Wy decydujecie, ale ROZWAGA i oczy szeroko otwarte.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Niestety Byki możecie napotkać problemy w domu. Najpierw wydadzą się błahe, ale nie lekceważcie ich, uwierzcie mi!
W związkach sytuacja może być napięta, mogą być to problemy związane z nieszczerością partnera. Moją radą jest jednak wszystko na spokojnie wyjaśnić. Nie kończcie wszystkiego od razu, może sytuacja ma drugie dno. Pamiętajcie o zachowaniu klarownego umysłu w ekstremalnych sytuacjach. Myśleć, a to Byki potrafią robić świetnie. NIE rzucajcie się na Partnera - pomyślcie najpierw.
Natomiast samotne Byki mogą liczyć na udane łowy. Jednak to Wy będziecie mieli pełną kontrolę co do tego, w którą stronę ta nowa znajomość się potoczy. Czy romans, przyjaźń czy poważny związek, wybierajcie z głową!!!
Dla wolnych i zajętych Byków karty rozwagi, myślenia – dobrze.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Dużo zmian. Przez to mogą pojawiać się różne problemy. Między innymi może czekać Was zmiana mieszkania, a jak wszyscy wiemy przeprowadzki bywają stresujące. Jeśli jednak przetrwacie ten „ekstremalny” można powiedzieć moment, to ujrzycie światło w tunelu. Potem zacznie się Wam układać wprost doskonale. Widzę tu nawet możliwość jakiejś wspólnej wycieczki, wyjazdu. Uważajcie jednak, by romanse i miłostki nie przyćmiły Wam życia zawodowego, bowiem w tym miesiącu na nim również będziecie musieli się skupić.
Dobra passa dotknie również samotne Bliźniaki, które mogą spodziewać się kogoś nowego w swoim życiu już niebawem. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, bo odnalezienie się będzie wymagało trochę pracy z waszej strony! Może to być osoba o podobnych do Was pasjach czy też zainteresowaniach. Możecie Ją / Jego poznać w plenerze - taka wskazówka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Powiem to od razu - w sierpniu powinniście przemyśleć, czy jesteście szczęśliwi. Jeśli tak to super, nic wam nie grozi. Jednak jeżeli nie do końca jesteście w stanie odpowiedzieć na to pytanie twierdząco, to znaczy, że warto się zastanowić, czy jest sens to dalej ciągnąć. Branie na siebie całej winy i odpowiedzialności może nie być najlepszym rozwiązaniem, a na pewno nie na dłuższą metę.
Naturalnie możecie spróbować przepracować swoje problemy, karty pokazują niezwykłą łatwość rozmowy i negocjacji. Życzę powodzenia! Szkoda kończyć, zawsze warto obgadać. Taka rada. Powodzenia.
Przy poszukiwaniu bratniej duszy bądźcie uważni! Nie pomylcie prawdziwego uczucia ze zwykłym zauroczeniem, czy też nawet o zgrozo oszustem matrymonialnym - bo ktoś taki mi się tu pokazuje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Sierpień nie będzie niestety dobrym czasem w miłości dla Lwów.  Karty mówią o częstych kłótniach, niepotrzebnym uleganiu skrajnym emocjom. Postarajcie się temu przeciwstawić. Niestety to nie koniec złych wieści, bo na horyzoncie mam też Wasz romans na boku. Jeśli zależy Wam na obecnym związku, to bądźcie uważni, by nie obudzić się z ręką w nocniku! Tylko trzymanie nerwów na wodzy jest w stanie uratować Waszą relację, i to jest tak naprawdę moja rada. Nie warto szukać owoców w innym sadzie. Jeśli wasz ogród nie kwitnie to zadbajcie o to co już macie.
Tak samo dla samotnych Lwów, sierpień nie przyniesie skutecznych łowów. Skupcie się teraz na przykład na pracy, albo relaksie i po prostu poczekajcie na lepszy okres. Dacie radę! Czasem taki czas jest potrzebny. Możecie się zastanowić czego tak naprawdę poszukujecie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny, wszystkie znaki z Ziemi i Niebie wskazują na to, że przyszedł czas na deklaracje. Inaczej - wszystkie karty na mym stole wskazują że przyszedł czas na deklaracje. Tak lepiej? Nie muszą to być jakieś wielkie, przełomowe, ale warto pomyśleć o tym, czy nie chcecie razem zamieszkać? Może wspólny wyjazd? Dla odważnych powiększenie rodziny? Będzie trzeba coś postanowić.
Sierpień będzie sprzyjał wypoczynkowi z bliskimi i uchroni Was od wszelkich konfliktów w tym czasie, gwarantując relaks. Partner będzie Was dodatkowo wspierał w podejmowanych decyzjach, a między Wami zapanuje zgoda. Życie jak w Madrycie!
Dla samotnych Panien nie mam aż tak cudownych wieści. Co prawda na Waszej drodze pojawi się kilku potencjalnych partnerów, ale żaden nie zachwyci Was wystarczająco mocno. I dobrze, to znaczy, że czekacie na te idealną osobę. Nie zadowalajcie się ochłapami - nie za mocne stwierdzenie? Myślę, że wiecie co mam na myśli. Tak trzymać! Miłość przyjdzie, gwarantują moje miłe Panny, warto poczekać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Niestety zacząć musimy od złych wieści. Przykro mi, tym bardziej, że sama jestem Wagą. Sierpień nie będzie jednak korzystny dla Wag w aspekcie sercowym. Karty pokazują mi romans, najprawdopodobniej z kimś z pracy lub z bliskiego Wam otoczenia. I to nie koniec niedobrych wiadomości. Partner dowie się o Waszym romansie i Wasz związek się zakończy lub tez może się zakończyć - tu karty ostrzegają.
Nie mam pojęcia szczerze czy jesteście / jesteśmy w stanie tego uniknąć… Chyba jedynie żarliwa modlitwa, wstrzemięźliwość i dużo zimnej wody... A tak na poważnie, bo sprawy są poważne - uważajcie, nie warto, często jeden skok w boku rujnuje coś co budowaliśmy całe dorosłe życie.
Samotne Wagi zaś będą szukać miłości za granicą. Mogą to być podróże w znaczeniu fizycznym, jak i zagraniczne portale randkowe. Jest tu energia dalekich poszukiwań, ktoś z innego kraju. Fajnie!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Stałe związki, pary - karty wskazują, by w miłości unikać sekretów. A tym bardziej kłamstw, zawirowań i ukrywania prawdy. Tajemnice i nieszczerość mogą doprowadzić Wasz związek do upadku. Pamiętajcie, że prawdziwa relacja musi opierać się na zaufaniu i szczerości. Jeżeli będziecie starać się tego unikać, to zdecydowanie miesiąc minie bez większych problemów, a wręcz wzloty i odnowienie relacji. Teraz jest czas prawdy i wzajemnego zaufania - tym zbudujecie dużo.
Samotne Skorpiony mają za to świetną okazję by znaleźć idealnego partnera. Karty mówią mi nawet o możliwym małżeństwie za kilka lat. Trzymajcie się tej nowej zdobyczy, bo lepszej nie znajdziecie! Fajna osoba, dopasowana do was miłe Skorpiony. No dobry czas, dobry miesiąc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: W sierpniu Wasza miłość osiągnie wyżyny namiętności. Zaczniecie się z partnerem lepiej rozumieć, między Wami zapadnie spokój. Będziecie mogli liczyć na siebie nawzajem w każdej sprawie, będzie Wam po prostu sielsko. Pamiętajcie jednak, że nic nie przychodzi za darmo i nawet na takie cudowne momenty będziecie musieli zapracować. Pamiętajcie o partnerze, okażcie mi serce, a wróci do Was ze zdwojoną siłą. Będzie warto!
Strzelce poszukujące miłości znajdą ją i to już niebawem. Nie będzie to jednak w domu, a na wyjeździe, wycieczce - gdzieś poza domem. Nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale na pewno zainteresujecie się ta osobą, a potem Wasza relacja rozwinie się na coś więcej. Dajcie sobie czas, myślę że będzie warto, będzie to dobra znajomość.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Na wstępie muszę Was ostrzec. Wasza zaborczość może zniszczyć Wasz związek ! Unikajcie jej, nawet jeśli jest wbudowana w Waszą naturę. Karty radzą by w tym momencie obdarzyć partnera zaufaniem, co poskutkuje poprawieniem stabilności tej relacji. Musicie się teraz wykazać się inicjatywą, pokazać Parterowi zaufanie i szacunek. Jeśli nadal będziecie obstawać przy swoim i będziecie zaborczy w stosunku do ukochanego to konsekwencje będą tylko i wyłącznie Waszą winą. Z tym się musicie niestety liczyć. A tego nie chcecie moje Koziorożce.
Jeśli zaś szukacie miłości to to jest Wasz czas ! Ustawcie radar na miłość. Będziecie roztaczać wokół siebie urok osobisty i miłą atmosferę, a to sprawi, że zainteresuje się Wami kilku potencjalnych partnerów. Będzie z czego wybierać. Do broni i na koń !
Natomiast jeszcze ciekawostka - zapewne dla garstki z Was - mam powroty do dawnych relacji. Część z Was odnowi relacje, odnowi związek, będą powroty - ale zaznaczam nie dla wszystkich Koziorożców.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Czy też chcecie, czy też nie, miłość zawita w Wasze progi. Wróci namiętność, delikatność i uczucie. Jednak nie dacie się jej całkowicie pochłonąć, zaślepić. Z jednej strony to dobrze, bo będziecie mieli czas na pracę, obowiązki, dom .... lecz z drugiej partner może Wam to mieć za złe. Trzeba będzie balansować, szukać złotego środka. Porozmawiajcie na spokojnie i wszystko sobie wyjaśnijcie, a będzie dobrze. Na pewno czas dobry, spokojny, przepełniony byciem razem.
Single będą miały bardzo wiele okazji do poznania kogoś nowego. Skupicie się jednak na rozrywce, a nie na gorącym uczuciu i długim związku. Na to przyjdzie czas kiedy indziej, na razie korzystajcie ! Zabawa - to Wasze motto na sierpień. Dobrze?!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Przez cały miesiąc będziecie tryskać energią i tym samym zarazicie partnera. W Wasz związek wejdzie witalność, radość i pełnia życia. Tematy do rozmów nie będą miały końca. Jakbyście poznali się na nowo. Będzie to cudowne uczucie i nie będziecie chcieli z niego wychodzić. Musicie pamiętać jednak, że świat wokół was dalej idzie do przodu i potrzebuje Waszej obecności. Bądźcie obecni ! Nie zaniedbujcie innych.
Ryby poszukujące drugiej połówki będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Nie poddawajcie się po kilku nieudanych randkach. Szukajcie dalej ! Uczcie się na błędach ! Od tego przecie jest życie. Nie zawsze musi wyjść pierwszego dnia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Horoskop na zimową sesję egzaminacyjną
Horoskop na zimową sesję egzaminacyjną

Zobacz, co o zimowej sesji egzaminacyjnej mówi twój horoskop!

Horoskop na kwiecień 2011
Horoskop na kwiecień 2011

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na kwiecień!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!