Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na sierpień 2020

2020-07-31 13:00:41

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień!

Horoskop na sierpień 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Miesiąc pełen sielanki, pełen romantycznych spacerów po zmroku, w ciepłym powiewie letniego wiatru. Będziecie się czuć jak na wakacjach, no może prawie bo oczywiście będą kwestie pracy, ale w domu nie będziecie myśleć o karierze, będziecie żyć chwilą i swoją miłością. Jednym słowem EKSTRA! Korzystajcie właśnie z tego czasu, nie dajcie mu przelecieć przez palce, naprawdę potrzebujecie takiego emocjonalnego wypoczynku. Łapcie to!

Single - karty pokazują nowe znajomości na horyzoncie. W przeciągu dwóch, trzech miesięcy poznacie niby skromną, cichą osobę, która jednak zawróci wasz świat, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie skreślajcie teraz nikogo, kogo poznacie, taka moja rada, bo naprawdę jedna z tych osób może okazać się tą jedyną.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: No już na początku miesiąca drogie Byczki wasze związki będą musiały przetrwać próbę wytrwałości. Karty wskazują konflikty odnośnie finansów, problemy z budżetem i zaplanowaniem wydawania. Wkraść mogą się również jakieś wydatki, na które nie będziecie mieć wpływu, nagłe, zaskakujące i to będzie główną przyczyną waszych kłótni. Jednak musicie pamiętać, że jest to stresujący okres dla wszystkich i troszkę wybaczyć partnerowi oraz poprosić go o to samo. W końcu dojdziecie do porozumienia, ale wymaga to pracy. Wspólnej pracy.
Samotne Byki nie będą już takie samotne, bo bardzo szybko odnajdziecie się w sytuacji i rzucicie się w wir towarzyski. Mam wyjścia, spotkania, wycieczki, plenerowe spotkania i będziecie poznawać nowe osoby i już niebawem będziecie mogli zauważyć, że pewna osoba się wami interesuje. To będzie wasza szansa, łapcie ją! Osoba ta może mieć "cechę szczególną".

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Sierpień będzie dla was miesiącem miłości. Dosłownie. Będziecie się czuć, jak podczas miesięcznych walentynek. Partner będzie sprawiał wam na okrągło niespodzianki, wszystko między wami będzie układało się bajecznie, sielanka, niebo, cud miód! Oczywiście miło by było, gdybyście odwdzięczali się drugiej połówce jak najlepiej, lecz od razu mówię, że partner nie robi tego, by dostać coś w zamian. To naprawdę będzie miesiąc marzeń jeśli chodzi o miłość, dlatego wykorzystajcie to odpowiednio. I cieszcie się tym, co macie, naprawdę miły miesiąc się zapowiada.
I teraz rada lub ostrzeżenie - do wyboru dla Was. Mam możliwe poczęcie dziecka :) Więc albo hurra albo uważajcie więcej niż zazwyczaj.
Poszukujące miłości Bliźnięta już niebawem mogą spodziewać się poprawy sytuacji. Co ciekawe, odnowicie kontakty z dawnym znajomym, który zawróci wam w głowie. Myślę, że będzie to najlepszy moment, żeby zacząć tą znajomość od nowa.
Niektórzy z Was - mam wakacyjny romans -i to zarówno zaobrączkowane jaki i wolne Bliźnięta. Letni, szybki romans, zostanie po nim wspomnienie. I oby tylko TYLE.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: W tym miesiącu wasz druga połówka będzie potrzebowała waszej obecności. Będzie potrzebowała waszego ciepła, wsparcia w pewnych sprawach, uprzejmości i po prostu waszego czasu i waszej obecności. Zajmijcie się ukochaną / ukochanym. To jest ten moment, żeby pokazać, że jest dla was ważną osobą, że ją kochacie i chcecie dla niej jak najlepiej. To bardzo poprawi jakość waszego związku, a miłość waszego życia będzie bardzo bardzo wdzięczna. A jeśli były nieporozumienia to dzięki tej otwartości odejdą w dal, w zapomnienie.

Samotne Raki powinny właśnie teraz ruszyć na podboje. To będzie najlepszy moment na zdobycie nowych przyjaźni, znajomości, miłości. Ten miesiąc będzie owocny pod tym względem i będziecie naprawdę zadowoleni. Może w jesień wejdziecie już z nową osobą w waszym w życiu? Karty mówią, że tak! Szukajcie osób o jasnych włosach - taka wskazówka.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: No tutaj trochę burzliwie, taki misz - masz. W tym miesiącu musicie zrozumieć, że problemy w miłości ma każdy, większe lub mniejsze, rzadziej lub częściej. A z tego wywnioskować można, że da się je rozwiązać. Po prostu… Dacie radę. Będzie to wymagało od was trochę poświęcenia, trochę mediacji, trochę ustąpienia, ale wszystko dobrze się ułoży i w waszym związku na nowo zawita spokój. Ale no jak mówię, trochę poświęcenia i pracy musicie włożyć w tę relację, zanim to się stanie.
Rada od kart - wspólne wyjście do restauracji, do kina, na kajaki, konie, plenerowy spacer, wycieczkę. Wszystko byle razem. Nie chodzi o kosztowe wyjście, chodzi o wspólny czas.
Przykro mi, ale single nie spotkają w tym miesiącu nikogo wartego uwagi. Będziecie się starać, pójdziecie na kilka randek, ale nigdy nie dojdzie do tej drugiej. Czasem tak bywa. Są wzloty i upadki. Możecie w związku z tym skupić się teraz na sobie. Ten czas jest dla was, czas na rozwijanie pasji, na skupienie się na swoich marzeniach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Po długim okresie spięć i kłótni atmosfera w waszych związkach oczyści się. I to na dobre. Nastanie czas spokojnych chwil miłości i radości.
Ale mam dla was jednak przestrogę – uważajcie na zazdrość jakiegoś znajomego. Osoba ta zauważy, jak wspaniale wam się wiedzie i jakiego wspaniałego partnera macie i będzie próbować was podzielić. Nie dajcie się, jednak nie odcinajcie się też zupełnie od tej osoby. Wybaczcie jej chwilę słabości, porozmawiajcie z nią o tej sprawie. Wszystko się ułoży moje Panny.
Wolne Panny - nie wykluczam że niebawem poznacie nową osobę. Może warto będzie się nią zainteresować? Nie będzie ona w waszym typie na pierwszy rzut oka, ale jeśli spędzicie razem trochę czasu to zauważycie, że rozumiecie się bez słów, a to bardzo ważne. Wspólne porozumienie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Duża zmiana czeka moje ulubione Wagi. Zwroty uczuciowe jak się patrzy! Tchniecie życie w coś, co dotychczas troszkę umierało. Poczujecie się, jakbyście odkryli nowe kolory tęczy, jakby życie dało wam drugą szansę. Bardzo na plus. Jest szansa nawet, że przygoda ta skończy się wkrótce przy ołtarzu. Szukajcie powoli sukien ślubnych i garniturów. Cudnie moje Wagi. Duża stabilizacja uczuciowa, koniec nerwów i niepewności emocjonalnej. Nareszcie czeka was błogi spokój. Będziecie zadowoleni z obrotu spraw i uznacie wreszcie, że macie dobre, naprawdę udane życie uczuciowe.

Samotne Wagi odnajdą się na nowo w świecie flirtów. Jakbyście się nauczyli tego zupełnie na nowo, a jednak pamięć w Was była - jakby jazda na rowerze - zawsze się pamięta. I dobrze, bo trochę się zmieniło od kiedy ostatnio byliście singlami. To sprawi, że dostaniecie jakąś specjalną pewność siebie i w terenie poczujecie się jak ryby w wodzie. Dzięki temu już niebawem otoczycie się sporą grupą osób, spośród których jedna będzie wyjątkowo w waszym stylu. Wiecie co robić, do boju Wagi - brać, rwać :)

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Sierpień będzie dla was miesiącem naprawiania błędów przeszłości. Zdejmiecie z ramion partnera wszystkie obowiązki, dacie mu odpocząć, zaoferujecie pomoc i wsparcie. Naprawicie każdy mankament waszego obecnego związku, co sprawi, że radość i błogość zawitają w wasze progi. Pod koniec miesiąca będziecie mogli być dumni ze swoich poczynań, a Partner będzie patrzeć na was z większym podziwem niż kiedykolwiek.

Jeśli myślicie o powiększeniu rodziny to teraz będzie ku temu najlepszy czas.
Samotne Skorpionki moje, bardzo będziecie chciały znaleźć tę miłość, ale to nie teraz. Coś was będzie powstrzymywało. Zarówno fizycznie jak i psychicznie. Będziecie podchodzić do randkowania z pewną rezerwą i to ona spowoduje, że z nikim nie nawiążecie dłuższego kontaktu. Nic się nie dzieje, tak czasem bywa. Ważne, żeby się nie poddawać, prawda? Ten okres jest przejściowy, i taka mała wskazówka - skupcie się na sobie, wykorzystajcie ten czas. Teraz jest fajny czas na zadbanie o siebie, może fryzjer, może masaże, a siłownia? Co?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: W sierpniu partner będzie trochę nieobecny. Nie fizycznie lecz emocjonalne. Niby będzie obok Was, na kanapie, w restauracji, w knajpie, na zakupach, jednak bardzo ciężko będzie wam do niego dotrzeć, tak jakby znajdował się za jakąś niewidzialną ścianą. Poradzić za dużo na to nie możecie, wiecie jak to jest, czasem człowiek ma gorsze chwile. Jednak musicie zaznaczyć partnerowi, że jesteście dla niego, gdy was potrzebuje. Musi o tym wiedzieć, bo to będzie pchało go na przód i dzięki temu już niebawem wyjdzie z tego stanu przejściowego.
Jeżeli szukacie drugiej połówki to internetowe randkowanie przychodzi wam z odsieczą. Jeżeli go jeszcze nie próbowaliście, to nie ma na co czekać. Wiem, że może być to na początku trochę oszałamiające i ciężkie do opanowania, ale gwarantuję, że trening czyni mistrza i już niebawem będziecie mogli szukać miłości z własnej kanapy. A możecie ją znaleźć szybciej niż myślicie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Sierpień będzie miesiącem wielu smakowitych kąsków, które będą was kusić. Letnia pogoda sprawi, że nabierzecie chęci na imprezowanie, spotkania, wyjścia, spędzenie czasu na dworze i bardzo dobrze. Będziecie mieć ochotę na przygody, ale karty mówią, że najlepiej będzie się niektórym z tych zachcianek oprzeć i stąpać twardo po ziemi z waszym dotychczasowym partnerem. Będziecie musieli zachować stałość w uczuciach, bo inaczej skończyć się to może dla was podwójnym zawodem miłosnym a tego byście nie chcieli.
Samotne Koziorożce skupią się w tym miesiącu na sobie. Bynajmniej nie po to, żeby bardziej się komuś przypodobać, co to to nie. Po prostu uznacie, że przyszedł ten czas, że musicie podobać się sobie, nikomu innemu i będziecie robić wszystko tak, żeby to wam pasowało. I dobrze, trzeba żyć w zgodzie ze samym sobą!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: W miłości przede wszystkim słuchajcie serca. Po coś je macie, wiec równie dobrze można teraz skorzystać. Będzie podpowiadało co nieco o wolności i niezależności. A i słusznie. Teraz nie jest czas, żeby się podejmować wiążące decyzje, bo potem możecie żałować. Nie zaplątujcie się w małżeństwa, w dzieci, niedługo czeka was spora zmiana sercowa i wtedy możecie bardzo żałować, dlatego na razie idźcie powoli, małymi kroczkami. Możecie oczywiście porozmawiać z Partnerem o waszych obawach, on to zrozumie. Powiedzcie, czego się boicie i ustalcie wspólnie, jak szybko chcecie się poruszać naprzód. Komunikacja w związku to podstawa!
Świetne karty dla Singli. W środku sierpnia czeka was niespodzianka. Przypadkiem wpadniecie na pewnego znajomego z dawnych lat. Odnajdziecie na nowo wspólny kontakt, nie wykluczam nawet pewnego zauroczenia. Będziecie się dobrze razem bawić, więc nieważne, czy zostaniecie przyjaciółmi, czy zdecydujecie się na coś więcej, to będzie jeden z lepszych miesięcy w tym roku!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W sierpniu miłosna sielanka Ryb może zostać momentalnie przerwana. Tylko najwytrwalsi przetrwają ten niełatwy kryzys. Wygrać z problemami będziecie mogli przede wszystkim szczerością. Jest to podstawa zgody, a tym przypadku tez najważniejszy wymóg, aby związek wytrwał. Ze smutkiem jednak muszę przyznać, że nie wszyscy wytrwają i niektórzy z Was będą musieli pożegnać się ze swoją drugą połówką. No cóż, widać tak musi być. Może to znak, że czeka na was ktoś wyjątkowy…? Jakoś tak czuję, tam za zakrętem może ktoś być.
Samotne Ryby mogą powoli wkładać szampana do lodówki, bowiem niedługo poznają osobę niemal idealną, spełniającą wszystkie oczekiwania i więcej. Osoba ta zainteresuje się wami bardzo szybko,i bardzo miło będzie wam się spędzało razem czas. Randeczki, obiadki, kino, kawka, wspólne gotowanie. Będzie to naprawdę miłość waszych marzeń. Szukajcie, rozglądajcie się, oczy w prawo, lewo, góra i dół.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na grudzień 2023

Jaki będzie koniec roku? Jak finanse na prezenty i zdrowie?

wrÃłÅźby tarot
Horoskop na listopad 2023

Czy dopadnie nas jesienna chandra?

Horoskop
Horoskop na październik 2023

Jaki będzie początek roku akademickiego?

Polecamy
Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2022

Co gwiazdy przepowiadają nam w tym miesiącu?

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na grudzień 2023

Jaki będzie koniec roku? Jak finanse na prezenty i zdrowie?

wrÃłÅźby tarot
Horoskop na listopad 2023

Czy dopadnie nas jesienna chandra?

Popularne