Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na sierpień 2021

2021-08-05 13:08:59

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień 2021!

Horoskop na sierpień 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w sierpniu będą łapać ostatnie promienie letniego słońca i postanowią spróbować czegoś nowego na polu miłości. Będzie się bardzo dużo działo na polu randek, spotkań, poznawania nowych osób, będzie Was wszędzie pełno, będziecie szukać spotkań i kontaktów towarzyskich. I gdzieś właśnie na takim spotkaniu w plenerze w wolne barany, mogą poznać atrakcyjną osobę do stałego związku. Podpowiedzią od kart jest plener, wyjście ze znajomymi, grupa osób. Jeżeli macie jeszcze możliwość i okazje, spróbujcie wyjechać gdzieś dalej, spróbujcie zmienić lokalizacje, bo osoba ta pokazuje się poznana na wyjściu, wśród ludzi, znajomych.

Barany w stałych związkach będą w bardzo romantycznych nastrojach. Będziecie próbować znaleźć chwilę tylko dla siebie, spędzić czas we dwoje. Dla Was także pokazuje się możliwość krótkiego wyjazdu, może to być nawet wyjazd na przedłużony weekend. Pokazuje się pensjonat, hotel, pokazuje się czas spędzony w bardzo przyjaznej atmosferze. Dawne nieporozumienia odchodzą w dal. Próbujcie budować związek na nowo, kreślcie nowe plany na przyszłość. Cześć z tych planów uda się zrealizować jeszcze w tym roku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki sierpień świetnie przedstawia się na polu miłosnym. Renesans uczuć w stałych związkach, zasypywanie się prezentami i niespodziankami. Jeżeli czekacie na pierścionek to macie szansę otrzymać go pewnego sierpniowego wieczora, karty podpowiadają planowanie wspólnego życia, karty pokazują sielankę w domu, wspólny, fajne czas. Dodatkowo pokazuje się możliwość zajścia w ciążę dla bardzo młodych byków więc uważajcie.

Wolne byki - strzała Amora dosięgnie i Was. Na wspólnej uroczystości, wśród ludzi, może to być uroczystość rodzinna, może to być spotkanie w dużym gronie ludzi, spotkacie szalenie interesującą osobę i może to być - jeśli nie na pewno - miłość od pierwszego wejrzenia. Korzystajcie z uroków lata, szukajcie ludzi, szukajcie wspólnych wyjść.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Rozstania i powroty. Karty wskazują, że osoby wolne będą wracać do partnerów z przeszłości. Jeśli nie fizycznie, będziecie wracać we wspomnieniach. Tak czy tak, osoby z przeszłości będą bardzo intensywnie zaznaczać się w sierpniu. Pod koniec miesiąca macie szansę poznać zupełnie nową osobę, ale będą to dosłownie ostatnie dni sierpnia.

W stałych związkach rozstania, powroty, sprzeczki, kłótnie, ale i namiętne i długie godzenie się. Ten miesiąc zakończy się w bardzo romantycznym nastroju, mimo chmur na niebie. Jak to mówią z dużej chmury mały deszcz. Dodatkowo karty pokazują, że panie bliźnięta mogą mieć pretensje do swoich partnerów o byłe partnerki. Karty radzą wystrzegać się tego, bo o kłótnie będzie bardzo łatwo, a trudno będzie Wam potem pewne słowa cofnąć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Raczki stanu wolnego sierpień postawi na Waszej drodze życiowej dwie arcy atrakcyjne osoby. Trzeba będzie wybrać, a wybór wcale nie będzie łatwy bo tak naprawdę każda z tych osób będzie szalenie atrakcyjna, bardzo w Waszym typie. Nie wykluczam, że będziecie biegać z randki na randkę, do ostatniego momentu nie będzie wiadomo, która z tych osób podoba Wam się najbardziej. Trudny wybór moi kochani.

Osoby w stałych związkach. Miesiąc ten upłynie Wam na spotkaniach z najbliższą rodziną, możecie dużo podróżować, będziecie się przemieszczać z uroczystości na uroczystość. Karty ostrzegają Was przed tym by nie dać sobie wejść na głowę starszej kobiecie z rodziny. Może to być Wasza teściowa, może to być mama, może to być babcia lub ciocia. Starsza osoba z rodziny próbuje namieszać w Waszym związku, natomiast nie będzie robiła tego specjalnie. Bardziej chciałaby zwrócić uwagę na siebie, bardziej chciałaby więcej czasu spędzać z Wami i stąd też taka próba jej narzucenia swojej osoby.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy w stałych związkach staną przed koniecznością pogodzenia zwaśnionych stron. W Waszej rodzinie, w sierpniu może powstać konflikt i tak naprawdę tylko Wy będziecie mogli temu zaradzić. Nie próbujcie za bardzo się angażować tylko spróbujcie na spokojnie posłuchać co każda ze stron ma do powiedzenia. Myślę, że najrozsądniej będzie zaprosić do siebie zwaśnione strony i spróbować rozstrzygnąć spór na zasadzie kompromisów. Dodatkowo karty podpowiadają, że w ostatnich dniach miesiąca możecie spędzić bardzo romantyczne chwilę. Wasza ukochana osoba może Was czymś przyjemnym zaskoczyć. Warto będzie się zrewanżować.

Osoby poszukujące kogoś do związku, będą skakać ze spotkania na spotkanie. Zdecydowanie w sierpniu macie ogromną szansę na jednym ze spotkań spotkać miłość. Będzie to osoba starsza od Was, osoba bogata w pewne doświadczenia, zajmująca się bardzo interesującą pracą, osoba o szerokich zainteresowaniach. Natomiast dajcie sobie czas na to by się lepiej poznać, nie zakochujcie się od razu pierwszego dnia.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny, miesiąc ten może być trochę smutny. Będziecie czuli się samotni, może Was ogarniać smutek mimo pogody na zewnątrz. Będziecie wracać myślami do dawnych spraw, będziecie pewne swoje wybory życiowe analizować. Zdecydowanie karty odradzają poddawanie się melancholii, ponieważ nie uda Wam się uzyskać niczego poza tym, że Wasz partner jeszcze bardziej się odsunie. I przez to nakręcicie spiralę oddalenia. Karty zdecydowanie wskazują na to by spędzić jak najwięcej czasu razem, a trudne momenty, które oczywiście każdemu się zdarzają, spróbować właśnie pokonać razem. Jeżeli posłuchacie tej rady, pod koniec sierpnia spędzicie bardzo miły i radosny czas.

Uważam, że single nie mają szansy w sierpniu na poznanie drugiej połowy. Karty pokazują, że tak naprawdę spotkania mogą być bardzo rozczarowujące. Osoby, z którymi się poznacie nie spełniają Waszych oczekiwań i możecie się zniechęcić do dalszych poszukiwań. Spróbujcie przeanalizować kogo tak naprawdę poszukujecie i kto jest osobą idealną dla Was. Frustracja nie pomoże w poszukiwaniu, a spokój i metodyczne działanie i już jak najbardziej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach karty pokazują bardzo miły, bardzo romantyczny nastrój, który udzieli się także Waszym najbliższym osobom. Zarówno Wy będziecie zapraszać do siebie znajomych jak i sami dacie się zaprosić. Wasz dom będzie pełen gości. Będziecie szukać porozumienia, będziecie radzić i doradzać innym. Wyznań miłości na pewno w sierpniu nie zabraknie. Wy także nie zapominajcie o tym żeby powiedzieć jak bardzo ta druga osoba jest dla Was ważna. Końcówka miesiąca przyniesie chmurkę na tym pięknym błękitnym niebie, będzie ona dotyczyła nieporozumienia na temat wspólnej sprawy, wspólnego mienia, na temat tego jak chcecie wykorzystać pewne rzeczy.

Osoby wolne mają szansę wystrzelić z łuku i złowić przesympatyczną osobę. Na początku będzie to bardzo fajna i wartościowa przyjaźń. Nie wykluczam, że przerodzi się w prawdziwą miłość, w uczucie, które połączy Was na długo. Osoba ta znajduje się gdzieś blisko Waszego miejsca zamieszkania, bądź też codziennie przemieszcza się przy Waszym domu. Może być też tak, że już wcześniej widzieliście gdzieś tę osobę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Zacznę od wolnych skorpionów. Karty pokazują dużą wymianę maili, sms-ów, będziecie flirtować przez internet, będziecie poszukiwać na portalach randkowych interesujących osób. Wymiana wiadomości to będzie najważniejsza rzecz w sierpniu. Z tej rzeszy kandydatów, z którymi będziecie pisać, uda Wam się wyłowić diamencik, z którym umówicie się na bardzo namiętną randkę. Oj będzie bardzo gorąco.

Skorpiony w stałych związkach będą miały bardzo miły i spokojny czas. Ukochana osoba, partner, partnerka zaskoczy Was miłosną deklaracją. Założę się, że wśród Was są skorpiony, które właśnie w sierpniu pod gwiazdami zaręczą się. Będzie to bardzo romantyczny miesiąc, wypełniony deklaracjami i prawdziwą miłością. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Sierpień zacznie się dla Was bardzo dynamicznie. Dom stanie na głowie, wszyscy będą coś od Was chcieli, bardzo ciężko będzie o chwilę wytchnienia. Czasu dla siebie będziecie mieć bardzo niewiele, a dla partnera jeszcze mniej. Dlatego kiedy już znajdziecie jakieś popołudnie, wieczór, chwilkę na posiedzenie razem, pójście gdzieś, to dajcie z siebie 110%. Cieszcie się tą chwilą na całego i o to samo poproście drugą połówkę. Ten miesiąc nauczy Was doceniania chwil spędzonych wspólnie. I docenicie ten czas.

Jeżeli szukacie kogoś w tym miesiącu, to może być trudno przez to, że nie będziecie mieć czasu dla siebie. Nie zapowiada się niestety, żebyście wpadli na kogoś Wam przeznaczonego w biurze, czy na przystanku autobusowym, więc może warto teraz skupić się na obowiązkach, a o miłości myśleć za miesiąc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Karty wróżą dla Was koziorożce zmianę otoczenia. Może to być przeprowadzka, remont, dłuższe wakacje… To zasieje spokój i miłość w Waszym domu, będzie błogo. Wy i Wasza druga połówka będziecie dbać o dobrą atmosferę, a wracając do domu od razu czuć będziecie odprężenie. Stanie się to Wasza ostoja, do której wracać będziecie z przyjemnością. Czeka Was teraz naprawdę dobry, owocny, przepełniony miłością czas. Super!

Koziorożce bez pary mają za sobą jakieś niemiłe przeżycia z ostatnich związków. To spowoduje, że ciężko Wam będzie teraz komuś zaufać. Karty pokazują zamknięcie się na sferę miłosną. Dajcie sobie czas, nie musicie teraz chodzić na randki i nikogo poznawać. Chodzi o Wasz komfort, dlatego karty zalecają postępowanie w zgodzie ze sobą. Wszystko w swoim czasie kochane koziorożce.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: W sierpniu Wodniki mogą czuć się niedoceniane, opuszczone, brakować Wam będzie ciepła i bliskości. Fizycznie nie będziecie samotni, otaczać Was będzie rodzina, znajomi, druga połówka, jednak będziecie się czuć po prostu sami jak palec. Może być to spowodowane tym, że podczas spotkań Wasze myśli będą galopować i zamiast wśród ludzi będziecie myślami daleko. Spróbujcie się wtedy skupić na swoim otoczeniu, na osobach wokół Was. O problemach pomyślicie później, dajcie się otoczyć opieką. Pobądźcie świadomi! Mała uwaga – ktoś młody, młode pokolenie potrzebuje Waszej uwagi, wsparcia, rady i pomocy w podjęciu ważnej decyzji. Młoda osoba, młode pokolenie.

Wolne Wodniki spotkają kogoś nowego, kogoś bardzo ciekawego w okolicznościach pracy. Czy to w biurze, czy jakimś wyjeździe związanym z Waszą karierą, ta osoba bardzo Was zainteresuje. Może powstać z tego nowa znajomość, a kiedyś może i związek. Karty doradzają nie bać się, nie krępować, po prostu dobrze się poznać i zabawić.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W sierpniu w Waszych związkach zapanuje ten długo wyczekiwany spokój, kłótnie i sprzeczki zepchniecie na drugi plan i po prostu się zrelaksujecie. Czekają Was beztroskie chwile z partnerem. Jednak... są tu pokazane pewne sprawy, pewne problemy i widmo tych spraw, przeszłych problemów zacznie w pewnym momencie nad Wami ciążyć. Koniec miesiąca będzie odpowiednim momentem, by przeprowadzić te niewygodne rozmowy, by omówić te tematy, strategie na przyszłość. Karty zalecają szybkie uporanie się z tym, bo potem możecie mieć po prostu mniej opcji, mniej rozwiązań.

Wolne Ryby wyczekiwać będą na swojego księcia na białym koniu, jednak nie będzie to jeszcze ten czas. Gdzieś on tam do Was jedzie, gdzieś pojawi się na horyzoncie, jednak karty wskazują na czas powyżej pół roku. Jeszcze będziecie musieli poczekać na to spotkanie. Teraz skupcie się na pracy nad sobą, na odpoczynku, na pielęgnowaniu swojej osoby – to czas dla Was.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?