Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na sierpień 2022

2022-08-01 10:40:57

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na sierpień 2022!

BARAN

Miłość: karty sugerują, że warto podjąć ryzyko na drodze do emocjonalnego szczęścia. W nadchodzącym czasie poczujesz się atrakcyjnie i zrobisz duże wrażenie na nowo poznanych osobach. Rozwijaj zaangażowanie, okaż wielkoduszność i postaw zdecydowanie na szczerość oraz odwagę okazywania głębokich, prawdziwych uczuć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BYK

Miłość: brak poczucia stabilizacji i brak inicjatywy sprawią, że niechętnie będzie podejmować jakiekolwiek wybory. Pozwolisz emocjom płynąć i będziesz czekać co z tego wyniknie. Pamiętaj, że masz wpływ na kierunek, w którym płyną Twoje uczucia i jeśli postawisz na niepewność, pogłębisz istniejące różnice. Jeśli skierujesz się ku obawom, zbudujesz mur. Twoje silne zaangażowanie emocjonalne ma wielką moc tworzenia wartościowej relacji nawet mimo fizycznego oddalenia i jeśli w tą stronę pokierujesz swoje emocje, ten wrażliwy czas rozterek i refleksji mimo wszystko okaże się budujący i wzmacniający dla Ciebie i bliskich Tobie osób.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BLIŹNIĘTA

Miłość: dobry czas dla relacji z trudną historią. Jeśli jesteście związkiem po przejściach, lub jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która Cię interesuje, ale należy sobie wyjaśnić wpływ minionych zdarzeń, nadchodzi najlepszy czas na to. Możesz też z powodzeniem rozpocząć przepracowywanie traum, wyjaśnić sobie nieporozumienia. Czas bliskości w relacjach na odległość.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RAK

Miłość: pojawi się w Tobie ogromna potrzeba miłości. Zapragniesz okazywać uczucie najbliższym osobom, zechcesz również aby miłość płynęła różnie w Twoją stronę. Pragnienie równowagi w tej emocjonalnej wymianie, popchnie Cię do wytężonej pracy nad jakością związku, zechcesz mówić szczerze o uczuciach i okazywać je w sposób otwarty i namiętny. Zwrócisz szczególną uwagę na lojalność, i więź, jaka łączy Cię z najbliższymi, ponieważ te cechy staną się źródłem prawdziwych, szczerych i bardzo mocnych uczuć.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

LEW

Miłość: wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym czasie sprawy uczuciowe będą zmierzać w dobrym kierunku, jeśli tylko wprowadzisz w nie odrobine porządku. Skup się na zapewnianiu sobie nawzajem realizacji wszystkich potrzeb, na ustaleniu zasad i wspólnych wartości, a potem działaj w kierunku tego, co uznacie oboje za najlepsze. Jeśli pominiesz etap rozmowy o wspólnych potrzebach może się okazać, że dbasz tylko o siebie, zatem skutek działań będzie daleki od zamierzonego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

PANNA

Miłość: czas przełomu. Może okazać się, że Twój związek przejdzie uczuciowe odrodzenie. Konieczne okaże się podsumowanie dotychczasowej relacji i oczyszczenie, po którym miłość może rozkwitnąć na nowo i dać długo oczekiwane owoce. W najbliższym czasie może dojść do długo oczekiwanych i odwlekanych zmian w Twoim życiu uczuciowym, związanych z kategorycznymi decyzjami, wśród których są zarówno decyzje o zacieśnieniu relacji i wyniesieniu jej na nowy wyższy poziom jak i decyzje o odejściu w sytuacjach, w których dalsze współżycie nie ma już sensu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WAGA

Miłość: nie kłóć się z nikim innym ani z własna osobą. Uświadom sobie swoje potrzeby i im nie zaprzeczaj. Jeśli widzisz, że konieczna jest poważna rozmowa, zdobądź się na nią, ponieważ czas zrozumieć, że wszelkie związki i relacje, w jakie angażujesz się z poczucia obowiązku na dłuższą metę niszczą Cię i okazują się nieszczere w stosunku do osób, na których nadal na jakimś poziomie Ci zależy. Wszelkie rozmowy o uczuciach przeprowadzaj łagodnie, argumentuj dużo i trafnie, ale emocje odstaw na bok. Możliwe nowe fascynujące uczucie, związane z początkową różnica zdań lub temperamentów.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

SKORPION

Miłość: poczucie zdolności kochania i bycia osobą kochaną, może być źródłem psychicznego komfortu na poziomie emocjonalnymi. Uświadomienie sobie tej zdolności, jak jest w Tobie sprawi, że każdą sytuację w relacjach rozpatrywać będziesz jako wybór. Tak zaangażowanie, jak i odejście w samotność, są kategorią podjętej decyzji i źródłem spokoju w sercu. Z tego spokoju czerpać będziesz w nadchodzącym czasie wiele satysfakcji i siły. Jeśli ulegniesz fascynacji, to osobą o wielu talentach, którą możesz z równym spokojem i oddaniem podziwiać, ku obustronnej radości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

STRZELEC

Miłość: nie oceniaj bliskich osób zbyt surowo. Zanim wydasz krzywdzącą opinię pamiętaj, by dobrze przeanalizować motywy postępowania ważnych dla Ciebie osób, mając cały czas na uwadze, że prawdziwie bliscy ludzie nie chcą Cię krzywdzić. Kieruj się uczciwością, a jeśli staniesz w obliczu trudnej emocjonalnie sytuacji najpierw zastanów się jakie są jej mocne i słabe strony. Tylko w ten sposób przywrócisz harmonię swoim emocjom.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

KOZIOROŻEC

Miłość: uda Ci się zdobyć zaufanie zespołu i przełożonych. Może się okazać, że obejmiesz rolę przywódczą, ze względu na swoja wiedzę, zaangażowanie, lub innowacyjny pomysł swojego autorstwa. Nie obawiaj się liderskiej pozycji, zarażaj entuzjazmem. Nadchodzi dobry czas na wszelkie działania związane z wysiłkiem umysłowym. Zwróć uwagę na nowe znajomości w sferze zawodowej, mogą okazać się znaczące i bardzo korzystne. Jeśli staniesz przed możliwością podniesienia kompetencji zawodowych, lub zainteresuje Cię jakiś kurs, nie zastanawiaj się dwa razy.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WODNIK

Miłość: w relacjach zapanuje ład i harmonia, a zatem płynące z nich spokój i poczucie szczęścia. Twoje wysiłki będą skierowane na osiągnięcie emocjonalnego bezpieczeństwa, budowania trwałych i wartościowych relacji. Nadchodzi zmiana na lepsze, wykorzystaj ją i ciesz się wzajemną bliskością, nie obawiaj się okazać uczucia najbliższym osobom. Osoby zakochane zdecydują się ujawnić swoje uczucia, być może zdecydujecie się też na oświadczyny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RYBY

Miłość: staniesz w obliczu nowego uczucia, co może oznaczać zarówno nową osobę w Twoim życiu emocjonalnym, nową fascynację, ale też nowy poziom emocjonalny i nowy etap zaangażowania w stałej relacji. Pozytywne wpływy sierpnia nie ominą sfery uczuć, dlatego dołożysz wielu starań, żeby poprawić jakość swojego życia emocjonalnego. Wykorzystaj szanse, nowe pomysły i podejmij starania o nową jakość, jaka uda Ci się zbudować w nadchodzącym okresie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>  

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na marzec 2023

Jaki to będzie miesiąc jeśli chodzi o uczucia, pieniądze i zdrowie?

Horoskop
Horoskop na luty 2023

Co nas czeka w tym walentynkowym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na styczeń 2023

Jak zacznie się nowy rok?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na styczeń 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na marzec 2023

Jaki to będzie miesiąc jeśli chodzi o uczucia, pieniądze i zdrowie?

Horoskop
Horoskop na luty 2023

Co nas czeka w tym walentynkowym miesiącu?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?