Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na styczeń 2020

2019-12-31 10:30:46

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń!

Horoskop na styczeń 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Miłe panie baranki, karty wskazują, bądź ostrzegają przed zauroczeniem na wyjeździe. Tak jak by zamężne panie baranki w stałych związkach, miały ochotę na mały skok w bok. Chciałabym poprosić was, aby na ochocie się skończyło. Karty wskazują na grożące wam konsekwencje jeżeli spotkacie kogoś kto Was zainteresuje. Uścisk dłoni wystarczy wam za cały kontakt. Nie warto niszczyć fajnego związku, fajnego małżeństwa dla kogoś z kim mogłybyście spędzić tylko jedną noc. Natomiast karty wskazują, że panie baranki myślą o romansie, dlatego, że tak naprawdę są zaniedbywane. Rada od kart jest taka: porozmawiajcie z mężem, z partnerem i powiedzcie czego Wam brakuje, bo rzeczywiście w kartach pokazuje się, że wasza druga połowa za dużo spędza czasu poza domem, w pracy czy czasu ze swoimi kolegami.

Wolne barany będą łowić kandydatów i kandydatki czy to na zabawach karnawałowych czy też na wyjazdach związanych z odpoczynkiem czy urlopem. Pokazuje się tutaj możliwość ustrzelenia dwóch kandydatów. Na razie nie powiem nic więcej, na razie powiem fajne początki, o tak.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Karty mówią, że jeśli chodzi o strefę miłości, to wolne byki mają szansę poznać osobę, która stanie się Waszym przyjacielem. Będzie to osoba, którą poznacie dalej od domu. Więc jeżeli planujecie w styczniu wyjazdy, podróże i jesteście wolnymi bykami, rozglądajcie się na prawo na lewo. Gdzieś tam jest całkiem miła znajomość. Natomiast zajęte byki zaszyją się w domku z ukochanym. Mam tutaj odpoczynek, leżenie, ciepło, miło, romantycznie przy kominku. Jeżeli nie macie kominka, może trzeba będzie zamontować. Stabilne karty, spokojne karty. Może gdybym miała się przyczepić - końcówkę miesiąca trochę popsują wam nerwy, wiadomości od kobiety z rodziny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Powiem tak - dobry, fajny, miły, ciepły miesiąc. Bliźnięta w stałych związkach będą spędzać czas z przyjaciółmi będą spotykać się ze znajomymi razem ze swoją drugą połową. Także będziecie chcieli spędzić trochę czasu razem niezwykle romantycznie. Nie wykluczam dla części z was poczęcia dziecka więc zostawiam was już tą informacją, ale gdyby - gdyby wróżę wam chłopczyka.

Wolne bliźnięta z jednej strony mam kartę mówiącą o tym, że możecie wdać się w romans z kimś z pracy i nie do końca będą to dobre rozwiązania. Z drugiej strony dla części z was mam informacje o powrotach z przeszłości i to także nie będą dobre rozwiązania. Jaka byłaby rada od kart i co byłoby dobrym rozwiązaniem? Powiem tak, wychodzić, bywać, przybywać, bawić się, cieszyć się, tańczyć, a wtedy pokazać światu, że jesteście wolne i czekacie na swoją drugą połowę. Lepiej nie wchodzić w biurowe romanse, a jeżeli już z kimś kiedyś byliście i jest to związek zakończony, to niech taki pozostanie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Z przełożenia karty wskazują na drobne nieporozumienia w małżeństwie. Wskazują na powolne oddalanie się partnerów. Prośba moja będzie taka, byście poświęcili styczeń na to by naprawić swój związek. Karty wskazują na to, że każdy z Was idzie w swoją stronę. Styczeń będzie dobrym miesiącem, by wiele rzeczy wygładzić i naprawić. Dosłownie pokazują się karty porozumienia, rozmowy, wyjaśnień, także tych starych, zadawniony żali. Natomiast naprawdę spróbujcie styczeń poświęcić na to, bo możecie się dowiedzieć od partnera czegoś, czego nawet nie podejrzewaliście. Nie jest to nic złego absolutnie, są to bardziej wieści emocjonalne, mówiące o tym, co tak naprawdę czuję do was Wasz Partner. Karty radzą działać teraz. Spróbujcie, budujcie na nowo, proszę. Wszystko się uda, tylko podejdźcie z otwartym sercem i umysłem do tego.

Raki wolne na początku stycznia, bądź w połowie stycznia, spotkają drugą połowę i nie wykluczam - czego życzę, że będzie to ta właściwa, jedyna osoba. Ta właśnie ta. Ta, na którą czekacie. Więc raki – kurtka, czapka, fajne buty i wychodzicie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy skupcie się na domu, skupcie się na partnerze, skupcie się na przyjaciołach. To się pokazuje jako pierwszy, ważny dla was komunikat. Styczeń będzie miesiącem, którzy musicie poświęcić na sprawy domowe i sprawy związane z bliskimi: partnerów, partnerki, dzieci, wnuki, rodzice. Styczeń sprzyja budowaniu więzi, budowaniu rodziny, sprzyja byciu razem. Spokojny miesiąc spędzony razem w domu, taka jest potrzeba i taki będzie wasz styczeń.

Wolne lwy skupią się natomiast na wspólnym czasie z przyjaciółmi. Czyli też karty chcą przekazać, by styczeń spędzić razem. Nie mam znalezienia tej drugiej połowy, ale mam karty mówiące o fajnym wspólnym czasie, który spędzicie razem. Tak naprawdę wszystkim nam o to chodzi, by być razem. Mam też informację, że do części z was mogą w styczniu przyjechać goście i trzeba będzie gości ładnie podjąć. Kto jak kto, ale lew potrafisz zrobić to najlepiej.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Karty pokazują, że zaraz z końcówką roku i początkiem miesiąca osiągniecie niesamowitą wprost harmonie. Panny w stałych związkach będą cieszyć się wspólnym czasem spędzonym w domu z bliskimi, z ukochanym na kanapie pod kocykiem z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty. Nic nie będzie w stanie was wyciągnąć z domu. No chyba, że wielki bal, na którym będziecie grały pierwsze skrzypce. Natomiast większość z panien spędzi ten czas z bliskimi. Zastanawia mnie co wpłynęło na taką zmianę waszej postawy, bo karty pięknie pokazują harmonię, wspólność, dobro, miłość.

Wolne Panny chyba nie będą w styczniu biegać i szukać wymarzonej drugiej połowy. Mam czas stagnacji, spokoju, czas podsumowań i czas tak naprawdę tylko dla was. Wolne Panny poświęcą dużo czasu i pieniędzy swojej urodzie - to głównie dotyczy Panien panien. Nie żałujcie żadnej złotówki wydanej na was same, moje miłe piękne panny.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Miłość: Bardzo spokojny, harmonijny czas spędzony w domu, w gronie najbliższych. Mam to kocyk, herbatkę, także mam przytulanki dzieci z wami na kanapie. Tak naprawdę czas spędzony razem. Myślę też, obawiam się, że pogoda będzie na tyle niesprzyjająca, że wszyscy będziemy musieli być w domku. Waga bardzo tego teraz potrzebuję. Odrobiny oddechu po tym szalonym biegu w grudniu i końcówce roku. Potrzebujemy spokoju. Partner zaskoczy was czymś miłym. Będziecie planować wyjazd na przełomie lutego i marca. Spory będzie w tym udział partnera.

Wolne wagi będą szukać drugiej połowy, ale w większości widzę kwestie internetowe. Widzę poszukiwanie przez internet, zdobywanie nowych znajomości, zawieranie przyjaźni. W każdym razie, ta droga będzie dla was bliska - droga internetowa. Czy uda się ustrzelić kogoś? Chyba nie, ale wprawa czyni nas mistrzami.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: No drogie, moje Skorpiony! Szalone karty! Pomieszanie z poplątaniem. Będziecie się godzić i kłócić, kłócić i godzić, od miłości do nienawiści. Karty wskazują, że to będzie bardzo dynamiczny miesiąc, obfitujący w dramatyczne zwroty akcji. Myślę, że na długo zapamiętacie styczeń. Nie, nie, nie, absolutnie nie mam nic złego na myśli. Mam na myśli tylko to, że będzie się w waszych stałych związkach działo dużo. Z jednej strony będziecie skorzy do słownych potyczek, a z drugiej strony będziecie chcieli godzić się wieczorami, żeby nie rzec nocą. Skorpiony mogą mieć muchy w nosie, ale na pewno nikomu nie zaszkodzą. Drogie skorpiony, tam gdzie pojawią się zwady, pojawią się i wspólne przeprosiny. Tam gdzie pojawiają się smutki, za chwilę też pojawi się radości. Miesiąc bardzo dynamiczny, bardzo szybki.

Wolne skorpiony będą bardzo intensywnie wypatrywać swojej ofiary i uwaga macie szansę - mniej więcej w połowie miesiąca, spotkać całkiem fajną wartościową osobę. Będzie to osoba bądź poznana w drodze, komunikacji publicznej, bądź na dworcu. Słowo komunikacja, ruch i droga będą w waszym drogowskazem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce w stałych związkach będą przeżywały renesans uczuć. Wydaje mi się, że dużo zacznie się po zabawie sylwestrowej, którą będziecie chcieli przedłużyć, ale już troszeczkę w innych okolicznościach i w innym towarzystwie. Bardzo dużo Strzelców wyjaśni sobie z partnerem niepowodzenia. Jeśli można tak to nazwać. Wyjaśni sobie dawne sprawy i będzie dążyło do zgody i dobrze, bo w stałych związkach zamiast stycznia mamy maj. Nie zapomnij o dobrym słowie rano do partnera i o czułym pocałunku wieczorem.

Strzelce wolne poszukujące swojej drugiej połowy, mają szansę właśnie w okolicach karnawału, poznać tajemniczą osobę. Będzie to ktoś, kto od początku intryguje i zwraca uwagę. Wskazówka -  kolor niebieski, granatowy, będzie tutaj małą podpowiedzią. Wypatrujcie tego koloru.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Powiem tak, wolne koziorożce mają szansę spotkać drugą połowę. Natomiast zaznacza się, że będzie to osoba, albo dość sporo starsza od was, albo będzie to osoba bardzo rozsądna, o bardzo spokojnym, poukładanym charakterze. Będzie to osoba, która prowadzi w wasze życie stagnację, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Myślę, że na pewno czeka was najpierw fajny, dobry, bezpieczny romans, który jeżeli dacie sobie szansę, może przeobrazić się stały związek.

Natomiast koziorożce zaobrączkowane, będą cieszyć się ciepłem domowego ogniska. Sympatyczny czas, miły czas. Czas porozumienia, czas zgody między partnerami. Trochę spraw domowych się tutaj pokazuje. Mam konieczność zainteresowania się starszymi członkami rodziny. Czy też są to rodzice, dziadkowie, kuzynostwo. Dobre karty, fajne, spokojne. Karty niosące odpoczynek.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Powiem to wprost i powiem to szybko. W stałych związkach, część z was drogie Wodniki, stanie przed decyzją o rozstaniu, bądź będzie myśleć rozstaniu, o rozwodzie, o zakończeniu znajomości. Oczywiście nie będzie to dotyczyło każdego z was. Natomiast karty zaznaczają, że część z was będzie analizowała to co było, plus dołożą się do tego jakieś nagłe wydarzenia, nagła awantura, nagły spór i niestety udział osób trzecich. Nie chcę tutaj sugerować czy są to członkowie rodziny czy są to znajomi czy też może jest to ktoś, kim wasza druga połowa się zainteresowała. Niemniej jednak ktoś z was stanie przed groźbą rozstania, rozwodu. To jedna część z was. Część Wodników dowie się różnych rzeczy o partnerze, nie do końca wszystko wam się spodoba. Natomiast karty wskazują, że uda się to wyjaśnić, choć nie obędzie się bez wybuchów złości. Przykro mi bardzo, ale tak pokazały karty.

Wolne wodniki chyba nie do końca będą w nastroju na poszukiwanie drugiej połowy. Będziecie spędzać czas w znanym wam już towarzystwie. Towarzystwie osób, z którymi od dawna się przyjaźnicie. Tak naprawdę myślę, że tego czasu potrzebujecie w znanym wam, bezpiecznym środowisku.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W stałych związkach harmonia, miłość, wspólny czas, dom, trochę obowiązków. Natomiast chciałabym żebyście zwrócili uwagę na zdrowie partnera. Pokazuje się, że styczeń może wymusić na was nie tyle co opiekę jako taką, ale zwrócenie większej uwagi na partnera. Pomoc, zajęcie się stanem zdrowia partnera. Więc styczeń upłynie wam na sprawach domowych, związany z rodziną. Karty wskazują także na to, że otrzymacie od partnera bardzo ładny podarek, coś co zapamiętacie na długo, na pewno otrzymacie dowody wdzięczności.

Dla wolnych ryb pokazuje się, że ruszycie na łowy jak rekin. Wszędzie będzie was pełno, trochę to zabawa, trochę to karnawał, trochę to spotkanie ze znajomymi. Dosłownie nie ominiecie żadnej, żadnej zabawy, żadnej prywatki, żadnego balu, żadnego wyjścia ze znajomymi. I super bo w ostatnich dniach stycznia mam pokazane karty, mówiące o tym, że możecie rozpocząć bardzo ciekawą dobrą dla was przyjaźń. A jak wiemy wartościowa przyjaźń często staje się początkiem wartościowej miłości.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Polecamy
Horoskop na lipiec 2015
Horoskop na lipiec 2015

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na lipiec!

Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)
Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)

Macie szansę na to, by w tym tygodniu zobaczyć wiele rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Zazwyczaj patrzymy na różne rzeczy przez pryzmat własnych doświadczeń, emocji itd.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Konkurs Ziaja