Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na styczeń 2021

2020-12-31 11:19:31

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na styczeń 2021!

Horoskop na styczeń 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Pierwsze karty podpowiadają, aby w sprawie problemów w związku nie szukać porady osoby trzeciej. Wiem, że często takie osoby mogą pomóc, rzucić świeże spojrzenie na sprawę, jednak nie w tym miesiącu. Styczeń będzie stał pod znakiem ludzi fałszywych, którzy chcą wam źle doradzić, zaszkodzić. Nie zwierzajcie się w sprawach miłosnych koleżankom ani kolegom, rodzinie też nie za bardzo powinniście.

Wolne Barany myślami będą wracały do przeszłości, do dawnych miłości i beztroski. Oczywiście miło sobie powspominać dawne dzieje, jednak nie pozwólcie, żeby marzenie na jawie przyćmiło wam obraz rzeczywistości. Już niebawem możecie poznać kogoś nowego, kogoś bardzo intrygującego, a przegapienie takiej okazji myśląc o młodości, byłoby nie do przebaczenia. Bądźcie tu i teraz!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: JKarty pokazują mi chęć romansu w pracy z waszej strony Byczki. Widzę silne pokusy. Byki macie chęć na romans i to nie z byle kim, macie kogoś na oku, macie wybraną tą jedną osobę. Odradzam. Stanowczo odradzam, ten miesiąc nie będzie sprzyjał jakimkolwiek relacjom w miejscu pracy, czy to koleżeńskim czy to romantycznym. Po prostu skupcie się na sobie w tym miesiącu, na otaczającej was rodzinie, na przyjaciołach, na zwierzętach. Naprawdę odradzam, bo źle się to na was odbije.

Styczeń ma w zanadrzu dla wolnych Byków kilka naprawdę ciekawych osób, które poznacie w przeciągu bardzo krótkiego czasu, tydzień, może dwa. Będziecie mieli w czym przebierać i z czego wybierać. Korzystajcie z tego dobrobytu, będzie to dla was odpowiedni moment, by poznać kogoś wartościowego. Jedna z tych osób może mieć ciekawe hobby, coś innego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta, w styczniu uważajcie na kłótnie o byle co, które tak naprawdę nie musiały nigdy powstać. Jak sama nazwa wskazuje są one małe, jednak w tym miesiącu, będą one mogły oboje was wyprowadzić z równowagi i bardzo poróżnić. Unikajcie ich jak ognia w tym miesiącu, nie będzie warto się sprzeczać o małe rzeczy, ryzykując spore pogorszenie waszego związku. Jeśli umówicie się z partnerem, że odpuszczacie sobie bezsensowne kłótnie, oboje wyjdziecie na tym wygrani.

Karty pokazują dla wolnych Bliźniąt niezwykłą wybredność. Tak, jakbyście mieli przed sobą kilka super osób, naprawdę fajne kontakty, miłe spotkania, jednak dalej to nie jest to jeszcze to. Ale zaznaczam, że może się okazać za jakiś czas, że któraś z nich jednak odpowiada wszystkim waszym oczekiwaniom. Działajcie więc spokojnie i bawcie się.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Miesiąc ciężkich decyzji – będziecie mieć przed sobą dwie osoby, waszego obecnego partnera i osobę kuszącą, osobę z przeszłości, z którą już kiedyś byliście blisko. Może tak być, że będziecie musieli podjąć decyzję, którą z tych dwóch osób wybrać. Osobiście wam nie doradzę, jednak karty zaznaczają wybór z głową, niepodążanie za zachciankami, a za tym, co będzie dla was dobre długodystansowo. Dla części z Was karty wracanie myślami do przeszłości, rozliczanie Partnera z pewnych spraw, które już dawno pokrył kurz. Taki miesiąc wspomnień.

Na wolne Raki za rogiem czyha prawdziwa, ta jedna jedyna miłość. Haczyk jest taki, że będzie ona czekać w tłumie. Będziecie musieli się sporo powysilać, żeby zobaczyć ją wśród innych, ale będzie warto. Ten miesiąc będzie po prostu stał pod znakiem poznawania wielu osób, szerzenia swoich horyzontów. Trzymam kciuki, że uda wam się spośród ich wszystkich, znaleźć to przeznaczenie, o którym mówią mi karty.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: W styczniu karty pojednań partnerów. Jeśli doskwierały wam dotychczas kłótnie w związku, to w styczniu nagle ucichną, a w relacji zapanuje spokój i zrozumienie, dobre porozumienie. Będzie to bardzo dobry czas na jakieś wspólne aktywności, poznanie siebie jeszcze lepiej. Może się wydawać, że już dobrze się znacie, ale ostatnie miesiące trochę was oddaliły od siebie. Czas to zmienić, karty mówią dosłownie o jakiejś wspólnej zabawie, wspólnym spędzaniu czasu pod jednym dachem. Noc planszówek, gotowanie dla siebie nawzajem, wspólne oglądanie seriali, wy wybieracie!

Wolne Lwy będą miały ręce pełne roboty, bo nagle zainteresują się kimś ze środowiska pracy. Będzie to któryś ze współpracowników, osoba, z którą bardzo dobrze się dotychczas dogadywaliście. Strzeli was strzała amora i ze zwykłej koleżeńskiej relacji, zmieni się to w coś o wiele więcej. Fajnie. Jeśli to nie koliduje z pracą to czemu nie?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Początek miesiąca może być burzliwy. Czekają was spory w kwestiach związanych bezpośrednio ze zdrowiem. Jakieś decyzje dotyczące podjęcia leczenia, rodzaju podejmowanego leczenia, braku tego leczenia, takie sprawy. Będziecie bardzo niezgodni w tych kwestiach, co doprowadzi do sporego stresu obu stron. Karty wskazują na to, że odpowiednim rozwiązaniem będzie rozmowa prowadząca do podjęcia wspólnej decyzji. Zaoszczędzicie sobie w ten sposób stresu, niepotrzebnych kłótni, ale przede wszystkim będziecie mogli być spokojni, że podjęliście decyzję odpowiadającą obu stronom.

Single mają przed sobą pracowity miesiąc, jednak w dobrym tego słowa znaczeniu. Czeka was wiele spotkań ze znajomymi, imprez, posiadówek, kiedy będziecie mieć sporo szans na poznanie kogoś nowego. Karty radzą nie chować się w kącie, nie stać z jedną grupą znajomych, tylko wyjść troszkę do przodu, krążyć po sali i popoznawać znajomych znajomych. Tam jest ta osoba!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Karty wskazują na styczniowe deklaracje. Ale takie na plus, takie jakby wyczekiwane przez Was, o których sobie po cichu marzyliście. Czy to jakieś zaręczyny, czy np. wspólne zamieszkanie, a może jakiś kociak, adopcja pieska. To wszystko spełni się w styczniu drogie Wagi. Będzie to naprawdę dobry czas dla Waszej relacji w związku. Korzystajcie z dobrego czasu, czerpcie garściami! Znajomość, związek, małżeństwo wejdzie na nowy poziom. Dodatkowo karty pokazują chęć wspólnego wyjazdu, nawet na kilka godzin, dni. To byłby udany wyjazd. Pomyślcie o tym.

Wagi, które aktualnie szukają partnera będą musiały wrócić do poszukiwań za miesiąc. Teraz to nie będzie to. Nie będziecie w nastroju na flirty, randki, spotykanie się. Będziecie chcieli odpocząć, posiedzieć z książką lub przed telewizorem, spędzić czas z samymi sobą. I dobrze, trzeba czasem poświecić czas dla samych siebie, słuchajcie swoich zachcianek i nie bójcie się sobie dogadzać w tym miesiącu. Karty właśnie o to was proszą, o zadbanie o siebie samych.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w styczniu będą miały problem z podejmowaniem ciężkich decyzji. W takim sensie, że decyzje, jakie podjęlibyście teraz, mogą być niezadowalające za miesiąc. Wasza perspektywa na wiążące decyzje bardzo się zmieni przez ten miesiąc, dlatego karty odradzają mocno podejmowanie teraz czegokolwiek ostatecznego. Jest zbyt duże ryzyko, że za chwilę będziecie się chcieli wycofać, a nie będą to decyzje pokroju „co zjem na kolację”, tylko o wiele większe. Przesuńcie je w czasie, będziecie mogli sobie na to pozwolić. Tak naprawdę jest to czas by pomyśleć na spokojnie, może czasami sam na sam. Wasz związek na tym nie ucierpi.

Dla wolnych Skorpionów miesiąc ten będzie intensywny, szybki, dużo się będzie wokół Was działo i nie do końca będziecie mieć czas na randkowanie, poznawanie. Skupicie się raczej na dobrej zabawie, na sobie i na miłym czasie ze znajomymi. Super, karty pokazują regenerację psychiczną, odpoczynek, zmniejszenie stresu i właśnie trochę tak chwil tylko dla siebie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: W styczniu dla Strzelców niestety przerwa w sielance, bo może nastać burzliwy okres w związku. Karty doradzają szczerość, jako rozwiązanie waszych problemów. Szczera rozmowa, spokojne wytłumaczenie to słowa klucze. Uwaga na kąśliwe uwagi ze strony rodziny – zwłaszcza dalszej rodziny. Nie reagujcie na nie, będą one mówione pod wpływem nerwów. Szczerość i dystans, tym musicie się kierować w styczniu. Na wyniku dobre karty.
Uważajcie na to co mówicie pomiędzy 10 a 20 stycznia, głównie do kobiet starszych z rodziny.

Single mogą triumfować. Już niebawem spotkacie kogoś, komu zaimponujecie już od pierwszego wejrzenia i z kim złapiecie świetny kontakt przy pierwszej rozmowie. Będziecie pasować do siebie idealnie. Można powiedzieć – człowiek idealny. Nie przegapcie jednak okazji, bo ewidentnie będzie to jedna z niewielu. Taki skarb może się nie powtórzyć! I strzelajcie strzałami amora drogie Strzelce!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Na początku stycznia uważajcie na osobę, która będzie chciała potajemnie zburzyć Wasz związek, jakby od środka, pod przykrywką, będzie wyliczała problemy, które nie istnieją, sprawiała, że uwierzycie, że wasz związek jest w poważnej rozsypce. Ta osoba ma jedynie swoje interesy na uwadze, nie wasze. Najlepiej się od takiej osoby odciąć, nie dawać jej się do Was dostać, dać do zrozumienia, że nie jesteście zainteresowani plotkami, pogłoskami i wymysłami. Skupcie się na sobie i waszym związku. A karty pokazują że możecie zadbać o romantyczny nastrój w... sypialni. Będzie gorące lato w środku zimy. Gratuluję możliwości zajścia w ciążę (lub też) / uważajcie na możliwość zajścia w ciąże – niepotrzebne skreślić.

Samotne Koziorożce będą mogły trochę odpocząć od szukania nowego partnera, zmieni wam się trochę nastawienie i uznacie, że czas na przerwę. Skupicie się teraz na samorozwoju, na spełnianiu swoich zachcianek, na słuchaniu swoich potrzeb. Poświęcicie czas sobie, rodzinie i przyjaciołom, może odnowicie jakieś stare znajomości. To będzie dobry miesiąc, nie zapominajcie o tym Koziorożce.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje. Dużo będzie się działo, przed wami stoi wiele wyborów odnośnie kierunku, w którym chcecie, aby wasz związek podążał. Mogą być to wybory o wspólnej przeprowadzce, o wspólnym dziecku, albo też o rozpoczęciu wspólnego związku. Nieważne na jakim etapie jesteście, czeka was coś sporego, mocne postanowienie, mocne decyzje, dlatego warto się na to przygotować. Nie stresujcie się jednak, powinna być to przyjemna dla obojga decyzja, z której w efekcie będziecie bardzo zadowoleni. Z przełożenia wychodzi obranie nowej ścieżki, przemyślcie wszystkie aspekty, przeanalizujcie wspólnie.

Wolne Wodniki znajdą miłość już niebawem. Nie obiecuję, że będzie to związek na wieki, ale na pewno będzie poważny dla obu stron. Poczujecie się w nim docenieni, kochani, a wasze zdanie będzie szanowane i respektowane. Będzie to naprawdę udany czas dla Was. Dodatkowo pokazują się może nie tyle co zabawy, ale czas spędzony w miłym towarzystwie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Czekają was wydatki związane silnie z rodziną, z domem, miłością. Meble do wspólnego domu, wspólny samochód, wszystko o czym będziecie mogli wspólnie decydować. Będzie temu towarzyszyła miła atmosfera, będziecie się nawzajem wspierać i miłość będzie wręcz kwitnąć. Poprawi wam to nastrój na cały miesiąc, i żadne przeciwności losu nie będą w stanie wam popsuć nastroju, ani szef, ani współpracownicy.

Dołowieni dla garstki z was zaznacza się rozstanie, ale niektóre Ryby myślały o tej decyzji już od dawna, teraz tylko to zostanie przypieczętowane. Nie mam tu łez, smutku, żalu. Mam zamykanie starych spraw, drzwi. Ale zaznaczam, to dla kilkorga z was. I słusznie - karty wskazują, że jest to dobra decyzja.
Nie wykluczam, że już niedługo spotkanie nową osobę. Tak jakby była ona w waszym życiu od dawna, ale dopiero teraz zaczęliście się nią interesować, jako potencjalnym partnerem. Próbujcie, czemu nie, karty mówią, że wyjdzie wam to zdecydowanie na dobre.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?