Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na wrzesień 2018

2018-08-31 09:26:28

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na wrzesień!

Horoskop na wrzesień 2018 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Wczesną jesienią bądź jak kto woli późnym latem, do Baranów zapuka szczęście. Głównie obdarowaniu nowym uczuciem zostaną single i osoby poszukujące miłości. Będzie to ktoś poznany z drogi, na wyjeździe. Osoba starsza od Was, osoba towarzyska, lubiana, a co ważne - osoba dla Was. Pokazuje mi się uczucie, nie romans przelotni a uczucie, związek.
Dla stałych związków pokazuje się harmonia w uczuciach i życiu rodzinnym, pokazuje się spokój. Wszystko czego zapragniecie spełni się. A i uwaga drobna - pokazują się możliwe eksperymenty łóżkowe. Może to po Twojej stronie leży inicjatywa?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Panie Byki mogą mieć we wrześniu rywalkę w miłości. Zaznacza się kobieta, która bardzo chętnie nawiązałaby relację z Waszym Partnerem i może być groźna. Radzę przyjrzeć się temu. Karty zaznaczają, że nie uda jej się to, niemniej jednak warto się przyjrzeć Partnerowi. Ta Pani będzie próbowała namieszać.
Dla Panów Byków karty pokazują lustrzane odbicie - DWIE Panie do wyboru i konieczność dokonania wybory. Nie trzymajcie dwóch srok za ogon bo bardzo się sparzycie. Trzeba będzie wybrać. Jedna Pani będzie młodsza, druga starsza.
Miłość dla Byków na wrzesień to wybory, więc dobrze jest mieć możliwość wyboru.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: To będzie niezapomniany miesiąc dla Bliźniąt. Będzie się działo, dużo ludzi wokół Was, ruch, zabawa, dużo nowych osób, a wśród tych osób możecie poznać kogoś na całe życie. Osoba ta będzie poznana wśród ludzi, na zabawie, przyjęciu. Pokazuje się możliwość długiego, stałego związku - to może być Ta / Ten jedyny. Bardzo udany miesiąc! Część z Was weźmie we wrześniu ślub, część się zaręczy.
Dla par także będzie to udany czas, dużo wyjść, zabawy w parach. Będziecie zapraszani razem do znajomych. Spokój, radość, sielanka.
To będzie wspaniały miesiąc. Już możecie planować jak spędzicie ten wspaniały czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Kolejny znak dla którego będzie to super miesiąc. Miłość jest w powietrzu. Romans jest Wam pisany.
Jeśli jesteś drogi Raku w związku to karty zapowiadają możliwość nawiązania romansu. Będzie to osoba związana z Waszym środowiskiem pracy. Czy warto wchodzić w romans? Musicie sami zdecydować.
Dla samotnych karty wróżą poznanie nowej osoby do znajomości i romansu, czy to na stałe? Jeszcze nic nie mówią karty, mówią natomiast, że ta osoba chowa się gdzieś wśród przyjaciół / znajomych. Dlatego nie wolno Wam odmawiać spotkań.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Powiem Wam moi mili, że to będzie bardzo, bardzo dobry czas. Kolejny znak który we wrześniu sięga na najpiękniejsze owoce miłości. Gratuluję, bo pokazują karty dla Was strzałę amora w sercu. Głęboko w sercu utkwi ona.
Pokazuje się wyjazd, nawet może zagranicę. Wyjazd w celu romantyczno - erotycznym. Naprawdę piękna, miłosna energia z podróżą w tle. I to zarówna dla par i singli. Czas spędzony we dwoje. I tylko Wy razem - bez dzieci, znajomych, innych Par - Wasz wspólny wyjazd na którym dużo się wydarzy.
Uwaga moje miłe Lwy - zaznacza się ciąża - tak więc kto nie planuje ten musi uważać, a kto planuje to schłodzić szampana - uda się!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Wrzesień przyniesie zamężnym Pannom dużą potrzebę zadbania o dom, rodzinę, partnera. Pokazuje się Wasze skupienie na ognisku domowym, na obowiązkach domowych i sprawach związanych z dziećmi. Tak jakby Wasza cała uwaga była skupiona na domu i Partnerze. To dobrze, bardzo dobrze tylko trzeba do tego jeszcze dołożyć odrobinę romantyczności i erotyki. Wasza Partnerka / Partner tego potrzebują. Pomyśl Panno o tym, bo karty na tą kwestę zwracają uwagę.
Dla osób samotnych zaznacza się raczej miesiąc bez wielkich przeżyć. Nie pokazuje mi się poznanie nowej osoby. Raczej skupicie się na sobie, na odpoczynku i na przemyśleniach kogo i czego szukacie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Dla Wag poszukujących miłości karty chciałby przekazać informację, że możecie mieć  wybór pomiędzy dwiema osobami. Jedna starsza, druga trochę młodsza lub w podobnym wieku. Pojawi się dylemat z kim się spotykać towarzysko, a z kim iść na randkę. Czy to osoby na stałe? Tego jeszcze karty nie pokazują. Tak czy tak pokazują spotkania i możliwość wybierania.
Dla zaobrączkowanych Wag karty wróżą spokojny czas, poza małymi sprzeczkami pod koniec miesiąca. Pokazuje się Wasza zazdrość o Partnera i kłótnia na ten temat. Niepotrzebnie - posłuchaj mojej rady - niepotrzebnie. To fałszywy alarm drogie Wagi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Drogie Skorpiony - powiem tak - dla części z Was los wróży poznanie nowej osoby do związku, nawet, nawet powiem, że ładnie to się może rozwinąć, wiec jeśli szukacie drugiej połówki to karty radzą wychodzić poz dom, wychodzić do ludzi - tam jest ta osoba. Ale… część z Was zwyczajnie pozna podrywacza, będzie to osoba nieuczciwa i na pewno nie do związku. Karty radzą - zaufaj intuicji - ona bezbłędnie Ci podpowie czy to brylant czy cyrkonia.
Dla par i małżeństw karty pokazują miły miesiąc, spędzony poza domem, dużo ruchu, wspólne wypady, spacery, miły czas. Tylko końcówka miesiąca burzowa - pokazuje się kłótnia. O jakiś papier, wiadomość, list, mail, ktoś coś powie co Was zdenerwuje i będziecie miały pretensje do Partnera / Partnerki.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Przykro mi to pisać, ale dla części Strzelców wrzesień nie będzie najlepszym miesiącem. Pokazują się rozstania, odejścia, kłótnie. Część z Was zdecyduje się po prostu odejść i nie być już w układzie niewygodnym dla siebie, w układzie który Was dusi. W układzie w którym nie mogliście się rozwijać i tak naprawdę tylko Wy dawaliście. To dobry moment, to ten moment by odejść. Tu się nic nie zmieni.
W małżeństwach z długim stażem pojawi się taka rutyna i tylko od Was Strzelce zależy czy zechcecie ruszyć do przodu związek. Wykaż się inicjatywą dziś ! Warto, ta druga połówka czeka.
Dla singli nie mam poznania nowej osoby, nawet nie mam tak wielu spotkań. Tak naprawdę Wasza uwaga zostanie skierowana na inne tory - praca, dom, pieniądze. To nie ten czas, nie ten miesiąc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Miesiąc ten upłynie Koziorożcom na miłosnych podbojach i grze w próba / błąd i próba / trafienie. Dla szukających miłości pokazuje się możliwość poznania osoby i od razu będziecie wiedzieć, że to nie to, ale za chwilę, pod koniec miesiąca będzie próba udana. Może to być osoba ciut młodsza od Was, na pewno ktoś bardzo energiczny, szybki, z pomysłami na życie.
W stałych relacjach spokój, miesiąc stabilny, bez fajerwerków. Jest natomiast rada ukryta w kartach by wybrać się z Partnerem / Partnerką bliżej końca miesiąca na romantyczną kolację. A potem ... do sypialni.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Zaryzykuję stwierdzenie, że to będzie najpiękniejszy miesiąc w tym roku dla Was Wodniki.
A dlaczego taka deklaracja? Karty mówią - miłość, radość, zaręczyny, śluby, randki, randki i randki. Pokazuje się, że będziecie we wrześniu żyć miłością, wszystko będzie się wokół niej kręcić. Dla szukających swojej połowy będzie to miesiąc bardzo udany w połowy i macie szansę już na początku miesiąca wyłowić brylant. Osoba ta będzie poznana w bardzo nietypowym sobie miejscu, nie tam gdzie zwykle szukaliście. Tak więc Wodniku - do wędki marsz i szukaj - ale nie tam gdzie zwykle.
Zakochani mogą spodziewać się deklaracji, oświadczyn, wspólnego zamieszkania, część z Was moi najmilsi nawet ślubu. Tak więc szampan już się chłodzi mam nadzieję.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Niestety, ale ten miesiąc pokazuje się dla Rybek dość samotnie. Dla szukających połowy pokazują karty czas spędzony raczej sam na sam, nie mam poznania nowej osoby. Mam konturowanie "starych" znajomości, ale bez rozwinięcia w kierunku związku. Raczej zaznaczają się spotkania, rozmowy, ale tak jakbyście nie mogli przekroczyć pewnych granic.
W stałych związkach uwaga na nudę. Pokazuje się czas który powinniście wykorzystać na to by jednak przybliżyć się na nowo do siebie, a nie budować dystans. To nigdy nie jest dobre. Rada od kart - zaskocz Partnera, zabierz gdzieś swoją połówkę - restauracja, kino plenerowe, rower. Spróbuj.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2021

Jak zacznie się 2021 rok? Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na grudzień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na listopad 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na styczeń 2021

Jak zacznie się 2021 rok? Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na grudzień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?