Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na wrzesień 2020

2020-09-01 09:15:47

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na wrzesień!

Horoskop na wrzesień 2020 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Drogie barany najpierw chciałabym przekazać ważną informację. Jeżeli w waszym stałym związku ostatnio się nie układało, to proszę żeby panie barany zwróciły uwagę na to czym zajmuje się wasz partner, i czy na pewno 100% poświęca wam uwagę, a nie jeszcze komuś. Nie sugeruję niczego, zwracam jedynie waszą uwagę, że mogła się wkraść tutaj osoba trzecia, bądź może się wkraść osoba trzecia Jeżeli nie będziecie pilnować tego co już macie. Zaznaczam jest to tylko ostrzeżenie i dotyczy tych osób, u których ostatnio działo się w związku niedobrze. Pozostałe barany będące fajnym, dobrym związku czeka was miłosna deklaracja.

Barany wolne we wrześniu poznają osobę do stałego związku. Będzie to osoba po przejściach, może będzie to osoba po rozwodzie. Na pewno wejdziecie w nową znajomość, na początku będzie to romans, a dalej to już trzeba będzie poczekać i popracować nad tym w co chcecie to przekształcić. Macie szansę poznać tą osobę już na początku września.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki zaobrączkowane w stałych związkach uważajcie na dość mocne nieporozumienia z partnerem. Nie chcę tutaj kłaść przed wami czarnych scenariuszy, ale mam obawy, że część z was może myśleć o rozstaniu, może myśleć o separacji. To nie jest tak, że to dotyczy wszystkich byków od pierwszego do ostatniego, to jest tak, że ten przekaz jest skierowany do byków, u których problemy w związku zaczęły się dużo dużo wcześniej.
Pozostałe byki tak jak mówiłam, zwróćcie uwagę na to żeby nie wywoływać sporów, awantur. Spróbujcie wyciszyć emocje, a wrzesień zakończycie nawet bardzo przyjemnie. Możliwy będzie wspólny jedno lub dwudniowy wypad za miasto.

Wolne byki niestety bardzo mi przykro, ale nie mam zapoznania nowej osoby nie mam tutaj związku, mam raczej próby dogadania się samym sobą, zastanawianie się tak naprawdę na tym co ostatnio poszło nie tak. Taka analiza waszych poprzednich związków i podsumowanie, które będziecie robić. Ale to wszystko jest potrzebne, to tak naprawdę zbliży was do tego by poznać wasze mocne cechy i by można było następnym razem absolutnie wiedzieć czego się chce i kogo się poszukuje. Taki czas i jest nawet wskazany. Jedno przed czym ostrzega to nie popadanie w melancholię, smutek. Nie wolno wam tego robić, bardzo o to proszę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Panie będące stałym związku będę przestrzegać przed zauroczeniem, które może wam się przytrafić. Waszą uwagę może skraść pewien starszy od was, ciemnowłosy bądź siwy mężczyzna na stanowisku. Więc jeśli jesteście w stałym, szczęśliwym, dobrym związku lepiej patrzeć się w chodnik. Nie ulegajcie pokusie. Pozostałe bliźnięta będące w w związku i nie mające zamiaru szukać przygód, szykuje się bardzo dobry wrzesień. Wokół was będzie bardzo dużo osób, mogą to być osoby młode, na pewno będą to osoby sympatyczne, szykują się spotkania, wyjścia. Będziecie zapraszani i wy będziecie zapraszać towarzystwo do siebie. Bardzo dobry czas, wspólny. Nawet widzę rodziny, część z was może mieć uroczystość rodzinną.
Wolne bliźnięta mają szansę poznać dwie osoby w jednym momencie. Karty wskazują, że będziecie musiały wybrać, kto jest bardziej interesujący, a chcę powiedzieć, że atrakcyjność tych osób będzie na równi. Szykuje się twardy orzech do zgryzienia. Szukajcie swojej drugiej połowy w plenerze, na przyjęciu, wśród młodych osób, tam te osoby są.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Miłe raki będące w stałych związkach, uważajcie na kogoś, kto za mocno może interesować się waszą partnerką lub waszym partnerem. Karty wskazują nie tyle co zagrożenie, ale nadmierną ciekawość, kogoś z waszego otoczenia. Zwróćcie uwagę na osoby, które za bardzo są zainteresowane tym co robicie i jak spędzacie czas. Więcej zagrożeń dla stałych związków nie ma. Mogę powiedzieć, że czeka was tam bardzo spokojny czas, może maleńkie kłótnie o sprawy domowe.
Wolne raki będą szukały ukojenia w domowym zaciszu. Mam pokazane karty mówiące o tym, że spędzicie trochę czasu sam na sam ze sobą w domowym zaciszu, będziecie nadrabiać edukacje, będziecie nadrabiać porzucone hobby, a na łowy myślę, że ruszycie bliżej października.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy wrzesień będą spędzać bardzo rodzinnie, dotyczy to zarówno wolnych lwów jak i lwów w stałych związkach. Kartę wskazują na dużo spotkań w gronie rodziny, w gronie najbliższych, to wy będziecie jeździć w odwiedziny, to was będą odwiedzać zarówno członkowie rodziny, jaki przyjaciele. Miesiąc w ruchu, miesiąc pełen spotkań.
Jeśli chodzi o lwy w związku małżeńskim, partnerskim, to karty wskazują na to, że będziecie pod wpływem autorytetu waszej drugiej połowy. Mam tu na myśli taki układ kart, który mówi o tym, że wasza ukochana osoba czymś was zainspiruje, czymś was zaskoczy i będziecie podziwiać zmyślne działanie, fajne pomysły. Nie ukrywam, że może to być także jakiś pomysł na zakup czegoś dużego bądź też drogiego, co sprawi wam ogromną radość. Tak więc wrzesień upłynie znakiem radości w domu i pod znakiem zachwytu drugą połową.
Malutka malutka uwaga, nie rozpraszajcie swojej uwagi, bo na Waszej drodze - głównie mam tu na myśli panie lwy, będące w stałych związkach - może stanąć niezwykle przystojny pan. Nie patrzeć w tamtą stronę, w drugą, uciekać. Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Może cię więcej stracić niż zyskać, zaufajcie mi, nie warto się angażować w żadne skoki w bok. Zwłaszcza jeśli sytuacja - ta o której mówię, miałaby wydarzyć się na urlopie, na wczasach, na wyjeździe. Uciekać, od razu uciekać.
Wolne lwy mają ogromną szansę spotkać osobę, która nie wykluczam będzie z wami na długo, nawet może i na całe życie. Uważam, że wolne lwy będą miały jeden z lepszych miesięcy jeśli chodzi o kwestie uczuć, i poznawania osób, i dobór partnera lub też partnerki. Zapowiadają się związki, i to stałe. Zastanawiam się patrząc na kartę czy ta osoba Już wam się nie pokazała czy już gdzieś w sierpniu ta osoba wam nie mignęła przed oczami?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny w stałych związkach, które przeżywały w ostatnich tygodniach w czy też miesiącach kryzysy mniejsze lub też większe, teraz będą się godzić. Wrzesień przyniesie wam porozumienie na wielu płaszczyznach. Nie wykluczam, że osoba z rodziny, przyjaciel będzie zachęcał was do zgody z ukochaną osobą. Zaczynacie miesiąc kartami miłości, a kończycie miesiąc miłosnym romantycznym wyjazdem tylko we dwoje. Nie musi to być wyjazd na dwa tygodnie, wystarczą dobre, miłe dwie doby, sam na sam.
Panny wolne będą błyszczeć w towarzystwie. Będziecie szukać nowych osób, będziecie chętnie poznawać różne osoby, a zwrócicie uwagę na osobę po przejściach. Początki mogą być dosyć trudne, natomiast jeżeli dacie sobie szansę, może z tego być bardzo fajna znajomość. Więc zwracajcie uwagę na osobę po rozwodzie, osoby po przejściach.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Drogie wagi w związkach, prośba ode mnie jest taka abyście nie wracali do starych sporów, do starych nieporozumień. Karty wskazują rozgrzebywanie dawno zamkniętych już tematów, wyciąganie trupów z szafy. Nie czas i nie miejsce na to, możecie tylko i wyłącznie popsuć atmosferę. Jeśli posłuchacie rady to będzie to bardzo dobry miesiąc. Dla niektórych z was miesiąc urodzinowy, miesiąc, który macie szansę spędzić wśród bliskich, na wspólnych spotkaniach, także rodzinnych. Wasz dom będzie pełen ludzi, pod warunkiem, że będzie w nim miła, fajna atmosfera. Tak więc nie wracamy do tego co było, otwieramy drzwi na oścież i zapraszamy wszystkich do domu.
Wagi wolne uważam, że we wrześniu będą wybierać i przebierać w potencjalnych w propozycjach, kandydatach, dobrych duchach, kumplach i kumpelkach. Uważam, że wrzesień spędzicie otoczeni wianuszkiem osób, będziecie brylować w towarzystwie i wydaje mi się, że dzięki znajomym dosłownie, dzięki parze znajomych wam osób, macie szansę poznać drugą połowę. Wychodźcie jak najczęściej spotykajcie się z ludźmi. Poproście przyjaciół by byli waszymi swatami.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w stałych związkach, pierwsza najważniejsza informacja dla was - to bardzo proszę nie pozwalać innym, zwłaszcza kobietom z rodziny, mamusią, teściowym, babcią, wtrącać się w wasze prywatne sprawy. Chyba, że zostaną one poproszone o pomoc czy też radę. Karty wyraźnie wskazują, że powinniście pewne sprawy załatwiać między sobą, a wścibskie osoby we wrześniu nie będą wam potrzebne. Mała uwaga, mała rada. Spróbujcie zaskoczyć ukochaną osobę miłym prezentem, może to być drobny upominek, może to być wyjście na wspólny masaż, mogą to być wrześniowe walentynki, a wszystko to po to, aby poprawić sytuację w domu, aby powstał tak zwany renesans uczuć. To wszystko jest teraz właśnie potrzebne, a wrzesień jest wspaniałym miesiącem po temu by dać sobie odrobinę radości i pomyśleć o tej drugiej osobie.
Wolne skorpiony mają szansę raczej na przygodny romans, ale jest to romans. Jak mówi stare powiedzenie „na bezrybiu i rak ryba”. Spokojnie możecie się rzucić w wir romansu, nic nie ryzykujecie. Bawcie się dobrze, niech to będzie dobrze wypełniony wrzesień. Miesiąc ciepły, sprzyja spotkaniom poza domem i do tego będę was zachęcać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Miłe Strzelce, które jesteście w stałych długich związkach, wrzesień zapowiada wam gości, wrzesień zapowiada bardzo dużo wydarzeń wokół was i waszej rodziny. Będziecie biegać od spotkania do spotkania, od imienin do urodzin. Czas spędzicie wspólnie z rodziną i będzie to bardzo miły czas. Dodatkowo chciałabym wskazać, że dla co poniektórych z was będę mogła przekazać wiadomość o nowym członku rodziny. Może to być zarówno wasze dziecko, jak i wnuk, wnuczka. Starajcie się spędzać jak najwięcej czasu z ukochaną osobą,. Nie mam żadnych burz, może małe spore, ale to malutkie malutkie.
Wolne Strzelce już z początkiem miesiąca w pierwszych dniach mają szansę ustrzelić grubą zwierzynę. Karty wskazują na to, że gdzieś poza domem spotkacie osobę waszych marzeń. Będzie to osoba trochę starsza od was, będzie to osoba, która może już mieć swoje własne dzieci, ale karty wskazują, że będzie to osoba wolna.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Miłe koziorożce i jeżeli w waszych stałych związkach ostatnio były chmurki na niebie, Jeżeli były nieporozumienia, spory, głównie o dzieci, o sprawy domowe, to wszystko znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Do waszego związku wchodzi dużymi krokami harmonia, miłość, i spokój. Partner/partnerka chce wam podarować prezent, chce wam zrobić niespodziankę, warto więc odwdzięczyć się czymś podobnym. Może to być mała, drobna rzecz, ale ważne by było dane od serca. Karty także wskazują na to, że ostatnie dni września warto spędzić tylko i wyłącznie sam na sam, może to być sypialnia, tak, tak wasza sypialnia. Zamknijcie drzwi, zasłonięcie okna i oddajcie się przyjemności.
Koziorożce single, mają szansę na poznanie ciekawej osoby do przyjaźni. Może to być osoba, która zostanie z wami na długo, ale karty nazywają tą osobę przyjacielem, kimś na kim będziecie mogli polegać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Wodniki, które są zaręczone mogą mieć ślub we wrześniu, dosłownie, karty wskazują, że wrzesień będzie miesiącem ślubów bądź rozmów i planowania ślubu. Więc jeśli wodniki jesteście zaręczone, przesyłam wam moje gratulacje. Wodniki, które są już po ślubie, karty wskazują na to, że możecie mieć oddalenie z drugą połową wynikające z drogi, podróży jednego z was. Tak jakby wasza druga połowa, bądź to wy, bylibyście w podróży i przez to może nastąpić chwilowe oddalenie się małżonków, czy też partnerów. Natomiast spotkacie się, połączycie się w domu, każde z was będzie czekać na to spotkanie. Bardzo dobre karty, karty mówiące o miłości w domu, w cieple domowego ogniska.
Wolne wodniki mogą pływać od jednej osoby, do drugiej. Od osoby już wam znanej, do osoby nowo poznanej. Karty wskazują na dwie osoby między, którymi możecie lawirować. Pytanie tylko czy dokonacie wyboru? Rada na pewno jest taka, że warto skupić się na jednej osobie i budować związek, a nie skakać z kwiatka na kwiatek, bo w konsekwencji możecie zostać z pustymi rękoma. Tak więc na początek poznać jedną osobę, poznać drugą osobę, ale dokonać wyboru.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Ryby w stałych związkach powiem to wprost, bez ogródek - uwaga na pokusy. Karty wskazują, że możecie mieć ochotę na maleńki skok w bok. Jeśli nie skok na głęboką wodę, to część z was może rzucać oczkiem w stronę innej osoby, może przypadkiem napisać coś do kogoś, może powiedzieć za dużo o jedno słowo, wymieniać można długo. Natomiast istotne jest to, że karty ostrzegają, pilnuj się droga ryba. Jeżeli chcecie mieć święty spokój, to nie warto ryzykować dla chwili słabości. W każdym razie, karty wskazują, że byłaby to tylko chwila słabości, która mogłaby się skończyć naprawdę ogromnym wybuchem wulkanu. Nie warto. Natomiast jeżeli należycie do ryb, których przeznaczeniem we wrześniu nie są romanse na boku, to karty mówią, żeby skupić się na potrzebach partnera, bo partner najprawdopodobniej czegoś wam nie mówi, czegoś czego pragnie, czego chce, o czymś marzy. A może zwyczajnie wstydzi się wam powiedzieć. Spróbujcie porozmawiać tak szczerze i otwarcie, czego wam wspólnie brakuje, a zobaczysz najmilsza rybo co to znaczy nowe otwarcie.

Single ryby, mogą nie mieć dużo szczęścia w miłosnych podbojach we wrześniu. Karty mówią raczej o skupieniu się na sprawach rodziny, głównie mam to pokazane starsze osoby z rodziny i konieczność spędzania czasu z nimi. Ba, nawet może pomagania rodzicom, rodzinie. To wszystko wskazuje na to, że fizycznie nie będziecie mieć czasu na zabawy w poszukiwanie drugiej połówki. Jak nie wrzesień to mamy jeszcze październik, listopad, grudzień, dużo czasu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Czym jest ascendent w astrologii?

Dowiedz się, co daje znajomość ascendentu oraz sprawdź czy psuje do Ciebie Twój drugi, a może i trzeci znak zodiaku.

Polecamy
Horoskop
Horoskop na listopad 2018

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy przewidują dla was w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?