Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na wrzesień 2021

2021-09-01 10:16:44

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na wrzesień 2021!

Horoskop na wrzesień 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Drogie Barany, wrzesień niesie Wam odrobinę wytchnienia. Będziecie mogli ze spokojem spojrzeć na Waszą przyszłość, będziecie mogli spędzić więcej czasu z ukochaną osobą. Większość spraw, które były trudne, właśnie mają szansę we wrześniu się wygładzić.

W stałych związkach karty mówią o ponownym zakochaniu się, o niespodziankach, które będziecie robić i których sami możecie oczekiwać. Karty mówią o spędzaniu czasu wspólnie, razem. Jeśli uda się Wam wyjechać dosłownie na dzień, dwa, może być to bardzo ważne i przełomowe dla Was. Jeżeli macie też możliwość, spróbujcie wychodzić troszkę wcześniej z pracy i skoncentrujcie swoją uwagę i siły na ukochanej osobie. Naprawdę zaskoczą Was najbliższe dni.

Wolne Barany będziecie ze spokojem patrzeć w przyszłość. Na Waszym horyzoncie może pojawić się interesująca osoba. Nie obiecuję miłości, natomiast zdecydowanie obiecuję przyjaźń, szacunek i bardzo miło spędzony czas. Szukajcie tej osoby w miejscu publicznym, miejscu gdzie jest bardzo dużo ludzi.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BYK

Miłość: Wolne Byki mogą się we wrześniu zakochać i może to być dosłownie miłość od pierwszego wejrzenia, miłość na zabój. Będziecie mieć motyle w brzuchu, będziecie bujać w obłokach. Wszystkie racjonalne decyzję trzeba będzie teraz schować do kieszeni, trzeźwe myślenie absolutnie nie będzie Was dotyczyło we wrześniu. Będzie to piorun, miłość, która Was powali i taka, która zdarza się bardzo rzadko. Czasem po prostu trzeba dla miłości stracić głowę. Co z tego dalej wyjdzie jeszcze w tym momencie nie mogę powiedzieć, natomiast myślę, że ta odrobina szaleństwa jest Wam bardzo potrzebna. Zwłaszcza, że ten rok nie do końca był dla Was przychylny.

Byki w stałych związkach, Byki zaobrączkowane, będą zajmowały się sprawami domu, sprawami rodziny, będą szukać porozumienia z najbliższymi, będą gasić rodzinne pożary. Karty wskazują, że wszystko co jest związane z domem, z rodziną będzie Was absorbować we wrześniu. Wśród Was, Waszej rodziny, jest osoba, która potrzebuje pomocy, ale wstydzić się o nią poprosić. Czy wiecie kogo mam na myśli?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

BLIŹNIĘTA

Miłość: Bliźnięta w stałych związkach - karty pokazują sytuację - od miłości do nienawiści, od kłótni do godzenia się w sypialni. Z jednej strony będziecie czepiać się ukochanej osoby o byle drobnostkę, ale jednocześnie będziecie czekać na przytulenie, na pocałunki. Jeżeli będzie za dużo tego czepialstwa, to karty wskazują na to, że nie minie Was ostra awantura. A co jest najlepsze na zgodę? No właśnie sypialnia, właśnie bliskość, miłość i ciepłe, dobre słowa. Taki będzie ten wrzesień, góry i doliny. Łzy i pocałunki. Spróbujcie w takim razie wiedząc już to co podpowiadają karty, by więcej było tych pocałunków i pieszczot.

Wolne Bliźnięta mogą poznać kogoś do naprawdę fajnego związku, na pewno byłby to związek stały, byłoby to coś co będzie Wam przez dłuższy czas towarzyszyć. Każdy podpowiadają, że może być to osoba, która zupełnie niedawno pojawiła się w Waszym otoczeniu, trochę przypadkiem, trochę było w tym zrządzenia losu, ale Wasze drogi przetną się jeszcze raz.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RAK

Miłość: Raki we wrześniu mogą być w takim smutniejszym nastroju, może być tak, że będzie Wam smutno z powodu kończącego się lata, może być też tak, że będziecie mieli takie poczucie, że nie wszystko udało się właśnie w te wakacyjne miesiące załatwić tak jak chcieliście. Będziecie rozliczać sami siebie z tego czasu, który już jest za Wami. I to dotyczy zarówno Raków w związkach stałych jak Raków singli. Taka melancholia, takie zastanawianie się czy wszystko dobrze zrobiłam, zrobiłem.

Raki w stałych związkach będą prowadziły ważne rozmowy z ukochaną osobą, będzie temat, który trzeba będzie obgadać i uzgodnić, będzie sprawa, którą trzeba będzie się zająć i to w miarę pilnie. Ta sprawa, nie mówię, że problem, ale ta sprawa, bardzo Was do siebie zbliży.

Raki poszukujące fajnej osoby będą przyglądać się same sobie. Będziecie w takim nastroju, który wymusi na Was dokładne przyjrzenie się, zweryfikowanie Waszych oczekiwań co do wymarzonej osoby. Zacznie się wyciągać wnioski z poprzednich „porażek”, będziecie analizować swoje poprzednie związki. I myślę, że taki czas też jest potrzebny, po to żeby móc z otwartą głową i z czystym sercem wejść w coś, co los dla Was przygotował. Bez starych tematów, bez tak zwanych trupów w szafie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

LEW

Miłość: Lwy w stałych związkach mogą się szykować na bardzo intensywny wrzesień. Wokół Was, wokół Waszej rodziny, wokół Waszej ukochanej osoby będzie się bardzo dużo działo. Będziecie zapraszać do siebie znajomych i sami będziecie zapraszani na liczne uroczystości.
Dla osób w stałych związkach karty podpowiadają możliwość spłodzenia potomstwa. Jeśli marzycie o dziecku to wrzesień będzie idealnym miesiącem na powiększenie rodziny. Zwróćcie tylko uwagę wcześniej na Wasz stan zdrowia i odpowiednią ilość witamin w diecie, bo to zdecydowanie pomoże w zajściu w ciążę.

Wolne Lwy we wrześniu powinny odbyć podróż, powinny wyjechać. Karty wyraźnie wskazują na to, że macie szansę poznać fantastyczną osobę do związku, ale osoba ta będzie poznana na wyjeździe. Będzie to coś więcej niż wakacyjna miłość, więcej niż letni romans. Nie wykluczam dłuższej znajomości, a może nawet...

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

PANNA

Miłość: Miłe Panny, wrzesień będzie dla Was bardzo fajny miesiącem, będzie się działo bardzo dużo dobrych rzeczy na polu miłości. Zacznijmy od tego, że wolne Panny zakochają się z wzajemnością w bardzo interesującej, inteligentnej, sympatycznej osobie. Będzie to osoba, która może wykonywać i nietypowy zawód choć też ma bardzo ciekawe hobby. Osoba ta zostanie Wam przedstawiona więc przyjmujcie wszystkie zaproszenia towarzyskie, szukajcie wyjść ze znajomymi.

Panny w stałych związkach poczują na nowo motyle w brzuchu, będziecie z ukochaną osobą spędzać jak najwięcej czasu, będziecie obudować i kreślić plany na przyszłość. Mogę podpowiedzieć, że dużo z tych planów uda się zrealizować już właśnie we wrześniu. Pokazują się karty bardzo romantyczne, pokazują się wspólne kolację, pokazują się śniadania, pokazuje się także możliwość krótkiego wypadu we dwoje za miasto. Zostawcie dzieci u dziadków i spróbujcie wybrać się na romantyczną kolację połączoną ze śniadaniem. To znacznie wzmocni Wasz związek, a dzięki temu odkryjecie siebie na nowo.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WAGA

Miłość: Wagi muszą wrześniu zwrócić szczególną uwagę na to co mówią do ukochanej osoby. Karty wróżą Wam kłótnie, sprzeczki, nieporozumienia w związku. Może być dużo mocnych słów, może być dużo pretensji.
Obawiam się że wśród Was są Wagi, które podejmą decyzję o rozstaniu i tutaj nie ma znaczenia czy mówimy o osobie w stałym związku czy o małżeństwach. Patrząc w karty sądzę, że pewne sprawy zaszły już tak daleko, że przeleje się czara goryczy.

Wolne Wagi natomiast mogą teraz ostrożnie podchodzić do nowych znajomości, do nowych związków. Owszem uda Wam się poznać kilka osób, natomiast uważam, że będą to na razie znajomości koleżeńskie, znajomości przyjacielskie, ale nie mam kart związku. Będziecie sami siebie sprawdzać i testować, co tak naprawdę wywołuje u Was radość, uśmiech na twarzy i postanowicie dać sobie czas w wchodzeniu poważną relacje.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

SKORPION

Miłość: Wolne Skorpiony będą próbowały jeszcze łapać ostatnie promienie wakacyjnego słońca i będą skakały ze spotkania na spotkanie, z randki na randkę. Wszelkie wydarzenia kulturalne, wszelkie spotkania, prywatki, wyjścia w plener są w tym miesiącu wskazane. Macie szansę na takim właśnie wyjściu spotkać sympatyczną osobę. Nie wiem czy będzie to związek natomiast na pewno rozpocznie się bardzo ciekawa przyjaźń. Ta osoba może być sporo starsza od Was, ale pragnę podkreślić, że jest to osoba młoda duchem i bardzo radosna.

Skorpiony, które noszą obrączkę będą dbały o sprawy domowe, będą dbały o dzieci, wnuki. Będą starały się dopilnować wszystkiego na nadchodzącą jesień, na nadchodzący rok szkolny. Może być wszystko na Waszej głowie, ale ten nadmiar domowych obowiązków będzie Wam bardzo odpowiadał, będziecie mogli zarządzać swoim małym królestwem. Spróbujcie w momencie trudności poprosić ukochaną osobę o pomoc, chętnie się zaangażuje.
Końcówka miesiąca bardzo romantycznie, randka tylko we dwoje, pocałunki i wyznania miłości. Będzie gorąco.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

STRZELEC

Miłość: Uważajcie we wrześniu na osobę, która będzie opowiadała plotki, snuła domysły, próbowała wejść między Was, a ukochaną osobę. Nie słuchajcie niesprawdzonych informacji, nie dajcie się dosłownie mówiąc oszukać. Osoba, która będzie rozpowiadała te bzdury robi to tylko po to żeby Wam popsuć humor, a sobie dać nic ponad własną satysfakcję. Karty radzą skupić się na miłości, na ukochanej osobie, na Waszych prywatnych sprawach, a wszystkie wścibskie wrony wystawić przez drzwi. Rada dla Was – jak się godzić to na całego, jak się kochać to w sypialni.

Wolne Strzelce będą strzelać na prawo i na lewo i szukać swojej ofiary. Czy znajdą kogoś do pary? Oj nie wiem, nie wiem. Jedno wiem na pewno, że szykuje się gorący miesiąc, szykują się randki i bardzo interesujące spotkanie. Czy uda Wam się ustrzelić grubego zwierza? Tego nie obiecuję, ale kilka szaraków może wpaść na zakąskę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

KOZIOROŻEC

Miłość: Miłe Koziorożce, wrzesień może wymusić na Was podjęcie ważnej decyzji. Natomiast karty wskazują, że Koziorożce nie mają ochoty na podejmowanie jakiekolwiek decyzji, a tym bardziej decyzji wiążących. Będziecie jak ognia unikali ostatecznych rozstrzygnięć i może być taka sytuacja, że wycofacie się z tego co postanowiliście. Spróbujcie sami ze sobą obgadać tę sytuację, spróbujcie sami ze sobą pograć w różne scenariusze. A jeżeli decyzja będzie już podjęta to pamiętajcie, że nic nie jest na zawsze i zawsze można przegadać temat jeszcze raz. Zwłaszcza, że ukochana osoba czeka na tą rozmowę.

Dla wolnych Koziorożców będzie to bardzo intensywny miesiąc, będziecie zastanawiać się nad różnymi osobami, które w ostatnim czasie pojawiły się w Waszym życiu, ale i absolutnie nie zamknięcie się na nowe osoby. Będzie w Was głód poznawania nowych ludzi. Nie wykluczam, że gdzieś na spotkaniu w większej grupie osób znajdzie się ktoś bardzo intrygujący. Natomiast na początek może to być znajomość o zabarwieniu erotycznym. Czy romans na początek Wam wystarczy, musicie sami sobie odpowiedzieć. Dla Was także jest właśnie podjęcie decyzji.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

WODNIK

Miłość: Na pewno wśród Was są Wodniki, które albo oświadczą się ukochanej osobie, albo takie, które zobaczą na palcu piękny pierścionek. Gratuluję.
Wasze marzenia we wrześniu mają szansę się spełnić. Karty mówią, że będziecie kreślić plany na przyszłość, śmiałe plany. I tak, są wśród Was Wodniki, które zdecydują się zamieszkać z ukochaną osobą. Wszystko zacznie się powoli układać, możecie spokojnie planować wspólną przyszłość.

Wodniki w stałych związkach, karty pragną Wam przekazać, że przychodzi miesiąc harmonii, przychodzi miesiąc gdzie wszystkie stare, zadawnione spory i nieporozumienia zamkniecie i nigdy więcej nie będziecie do tego powracać. Miesiąc sprzyja porozumieniu, miesiąc sprzyja bliskości, sprzyja odnalezieniu się na nowo. Próbujcie wyciągnąć rękę do ukochanej osoby, spędźcie jak najwięcej czasu razem. To będzie dobry miesiąc.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

RYBY

Miłość: Wolne Ryby pragnę przekazać Wam wiadomość, że we wrześniu macie ogromną szansę na poznanie bardzo interesującej osoby. Będzie to osoba możliwe, że młodsza od Was, bardzo żywiołowa, uczuciowa, osoba o naturze romantycznej. Stworzycie bardzo fajne duet. Rozglądajcie się za tą osobą gdzieś w miejscach publicznych, w miejscach urzędowych, w miejscach o dużej randze. Nie ukrywam, że osoba ta może mieć coś wspólnego z szeroko rozumianą branżą medyczną. Na pewno zacznie się od fajnej przyjaźni.

Rybki w stałych związkach, wrzesień przyniesie Wam trochę zamieszania. Z jednej strony Wasz partner będzie szukał zrozumienia, ale tak jakby mówił do Was w obcym języku. Z drugiej strony będziecie chciały namówić partnera na krótki wyjazd, na krótki urlop, ale kwestie zawodowe mogą tutaj stanąć na przeszkodzie. Możecie spodziewać się niestety także spotkania, odwiedzin, które będą w nieodpowiednim dla Was czasie, coś na zasadzie kłopotliwego gościa, którym trzeba się zająć. W każdym razie porozumienie znajdziecie w sypialni. Weźcie sobie tę radę bardzo do serca, ponieważ sypialnia złagodzi wszelkie nieporozumienia. A i taka mała uwaga, nie dajcie sobie nikomu wejść na głowę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na styczeń 2022

Sprawdź, jak zacznie się nowy rok!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy wskazują w ostatnim miesiącu roku!

Horoskop
Horoskop na listopad 2021

Jaka będzie sytuacja w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i z kasą?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na lipiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na styczeń 2022

Sprawdź, jak zacznie się nowy rok!

Horoskop
Horoskop na grudzień 2021

Sprawdźcie, co gwiazdy wskazują w ostatnim miesiącu roku!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?