Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop tygodniowy (22.03 – 30.03.2008r.)

2008-03-26 17:45:49
 BARAN – Macie szansę na to, by w tym tygodniu zobaczyć wiele rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Zazwyczaj patrzymy na różne rzeczy przez pryzmat własnych doświadczeń, emocji itd. Teraz możecie zobaczyć to wszystko inaczej, prawdziwie. Macie być blisko innych i stworzyć z nimi coś wspaniałego.
 BYK – To dobry moment na dzielenie się, swoim bogactwem (materialnym, duchowym). Wokół Was są osoby potrzebujące Waszego wsparcia. Dojrzeliście do tego, aby się dzielić. Pomoc komuś wzbogaci Was wewnętrznie, poprawi samopoczucie, może uskrzydlić.


 BLIŹNIĘTA – Macie szansę w tym tygodniu, aby poskładać puzzle, znaleźliście bowiem ostatni, brakujący element. Ważne jest, aby uzupełnić tą układankę teraz, odkładanie tego na później nie ma sensu, albowiem później przyjdzie nowa układanka, którą będzie trzeba się zająć.
 RAK – Możecie w tym tygodniu po raz ostatni spojrzeć w przeszłość, wyciągnąć wnioski, przeanalizować. Pamiętajcie, by nie trzymać się kurczowo tego, co było. To minęło i nie wróci, wszystko się zmienia. Bogatsi o wydarzenia minione możecie teraz zacząć przeżywać obecne chwile.
 LEW – Być może w tym tygodniu przyda się Wam duchowa porada. Przydałoby się zintegrować z Bogiem, który w Was mieszka. Macie szansę na tą integrację, a ona jest wspaniałym darem. Jednoczenie swojej męskiej energii z damską, może pomóc Wam odnaleźć siebie.
 PANNA – Zastanówcie się, czy ciężar, jaki aktualnie odczuwacie, nie wynika z tego, iż za dużo na siebie wzięliście. Jeśli jeszcze nie odczuwacie tego ciężaru, postarajcie się, nie brać na siebie zbyt wiele. Jesteście teraz gotowi do pracy nad sobą, najpierw nad sobą, potem nad innymi. WAGA – Macie szansę na nawiązanie bardzo bliskich relacji, macie szansę poczuć prawdziwą miłość. To czas radości, czas poddawania się chwili. Żyjąc tu i teraz powinniście doznać długo wyczekiwanego szczęścia. Wszystko zależy od Was, Wasze życie w Waszych dłoniach.
 SKORPION – Mogą pojawić się łzy, gęste łzy. To może sprawić, że odizolujecie się od innych na jakiś czas. Ten czas jest Wam teraz potrzebny na przyjrzenie się sobie. To łzy oczyszczenia, one to dadzą Wam siłę i nową energię do działania. Możecie zaufać sobie i temu, co będzie się teraz działo.
 STRZELEC – To może być trudny tydzień. W Waszym umyśle panuje bałagan, zamieszanie, chaos. Może być trudno przy tym dobrze działać. Owo zamieszanie jest prawdopodobnie spowodowane zbyt dużą potrzebą kontroli. Nie wszystko możemy i musimy kontrolować, warto czasem puścić.


 KOZIOROŻEC – Możecie pozwolić sobie płynąć ze strumieniem, na fali wydarzeń. Warto jednak zaopatrzyć się w uważność. Postarajcie się (bez zbędnego wysiłku) obserwować to, co będzie się działo. Uważna obserwacja może Wam pomóc wyciągnąć wnioski i czegoś nauczyć. WODNIK – Może pojawić się wyczerpanie. Za dużo stresu, za dużo pracy, a może nie za dużo, zostawiam to Waszej ocenie. Warto jednak zwrócić baczniejszą uwagę na to, co mówi do Was Wasz organizm on wie, kiedy jest przemęczony. Przyda się więc odpoczynek i zwrócenie się do Źródła.

 RYBY – Tłumienie emocji nie jest najlepszym sposobem. Możecie teraz uwolnić wrzące w Was emocje. Dzięki temu zapanuje cisza, ukojenie, spokój. Będziecie mogli odpocząć i nabrać sił potrzebnych do dalszej wędrówki przez życie.


wg Ana Moonlinght

Słowa kluczowe: horoskop tygodniowy baran byk ryby bliźnięta waga koziorożec
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Polecamy
Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!