Spisane z życia - Kobieta

Jak dbać o związek na odległość?

2023-05-24 12:19:05

Uczucie, które łączy dwójkę osób, może być silniejsza niż liczba kilometrów, która dzieli parę. Dbanie o taką relację jest jednak istotną częścią związku, szczególnie kiedy nie jesteśmy w stanie widzieć drugiej osoby każdego dnia. Oto sposoby, które mogą nam w tym pomóc, niezależnie od odległości, jaka nas dzieli.

Zobacz też: Toksyczna relacja - jak ją rozpoznać?

związek na odległośćZwiązek na odległość - jak o niego dbać?

Relacja na odległość opiera się przede wszystkim na regularnym kontakcie dwójki osób. Możliwość porozumienia się z partnerem, opowiedzenie mu o tym, co nas trapi, czy też cieszy, jest istotną częścią każdego związku. Ważne jest jednak to, aby ustalić, w jaki sposób i kiedy chcemy komunikować się z naszą drugą połówką. Dzięki temu obydwie osoby będą mogły zaplanować w swoim kalendarzu czas na spędzenie chwili ze swoim partnerem. Nie zapomnijmy również informować o ewentualnych opóźnieniach.

Zaufanie podstawą związku na odległość

Związki na odległość nie są również prostą sprawą. Aby szczęśliwie trwać w takim związku, należy mieć zaufanie do drugiej osoby. W życiu pojawiają się sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć, co następnie może wpłynąć na opóźnione wysyłanie wiadomości, czy nawet chwilowy brak kontaktu. Pamiętajmy, że nasza druga połówka ma pracę i życie w innym mieście, oznacza to, że nie odebrany przez niego telefon nie jest równoznaczny ze zdradą. Dzięki zaufaniu oszczędzimy sobie wiele nerwów, tym samy nie oznacza to jednak ignorowania niepokojących sygnałów, które nasz partner może nam wysyłać.

Randki na odległość - pomysł na spędzeni czasu z partnerem

Chociaż odległość między dwoma osobami, może sprawiać, że ewentualne spotkanie twarzą w twarz nie wchodzi w grę, nie oznacza to jednak, że warto rezygnować ze wspólnych randek. Wspólne oglądanie filmu na odległość, a następnie omawianie go przez wideorozmowę może być jednym z rozwiązań sprawiających, że poczujemy się bardziej ze sobą zżyci. Innym rozwiązaniem, może być również wspólne granie w gry online. Aktualny wybór na rynku pozwoli nam dobrać idealną rozgrywkę, która zainteresuje obydwie strony. 

Związki na odległość, często bywają trudniejsze, niż byśmy chcieli. Warto jednak pamiętać, że jeżeli dwóm osobom zależy na sobie i potrafią się one ze sobą komunikować, czas między spotkaniami na żywo minie bardzo szybko, tym samym pozwalając na rozwój relacji. 

BS

fot. Pexels

Źródło: elle.pl

Słowa kluczowe: związek na odległość, jak dbać, randki, relacja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wyjątkowe zaproszenia ślubne
Zaproszenia ślubne - klucz do magicznego dnia

Zaproszenia to nie tylko informacja dla gości o nadchodzącym wydarzeniu, ale także pierwszy wgląd w styl i atmosferę ślubu.

zwiazek na odległość
Jak dbać o związek na odległość?

Jak rozwijać związek, kiedy dzielą nas kilometry?

dzień matki
Wyjątkowe pomysły na prezent na Dzień Matki

Co kupić mamie z okazji jej święta?

Polecamy
Miellie
Jak internauci zareagowali na 18 urodziny Millie Bobby Brown?

Niepokojące komentarze internautów w zwiazku z 18 urodzinami Millie Bobby Brown

Obiecane złote góry - mit Eldorado

Poznaj historię zaginionego złotego miasta!

Polecamy
Ostatnio dodane
Wyjątkowe zaproszenia ślubne
Zaproszenia ślubne - klucz do magicznego dnia

Zaproszenia to nie tylko informacja dla gości o nadchodzącym wydarzeniu, ale także pierwszy wgląd w styl i atmosferę ślubu.

zwiazek na odległość
Jak dbać o związek na odległość?

Jak rozwijać związek, kiedy dzielą nas kilometry?

Popularne
met gala 2023 stylizacje
Met Gala 2023: zjawiskowe kreacje gwiazd na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA]

W tym roku kreacje gwiazd oddały hołd jednemu z najwybitniejszych projektantów mody - Karlowi Lagerfeldowi.