Trendy - Kobieta

Jak można wyróżnić się za pomocą ubrań?

2018-08-31 12:44:14

W dzisiejszych czasach różnorodność jest czymś naturalnym, nie zwracamy uwagi na kolor skóry, orientację seksualną czy ubiór. Wręcz przeciwnie, dawne standardy stały się oznaką nudy i zacofania. Dlatego tak bardzo chcemy się czymś wyróżnić i pokazać swoją prawdziwą osobowość, a także zainteresowania. Bez wątpienia najlepszym sposobem na to jest znalezienie własnego stylu i podążanie za nim. Szczególnie gdy jesteśmy młodzi i nie ogranicza nas jeszcze sztywny dress code.

kolorowe ubraniaWyraź siebie

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że nawet chęć wyróżnienia się może być zgubna. Po prostu starajmy się znaleźć jakiś kierunek, w którym chcemy podążać. Możemy zdecydować się na jedną część garderoby, która stanie się naszym znakiem charakterystycznym lub po prostu zacząć ubierać się zgodnie z jakimś okresem historycznym np. latami 50. Oczywiście tworząc swój własny styl, możemy też kierować się muzyką, którą słuchamy lub ulubionymi książkami i serialami.

Ubrania, jako symbol indywidualizmu

Każda młoda osoba chce stać się indywidualnością, a nie tylko tłem, na które nikt nie zwraca uwagę. W końcu okres studiów to najlepszy czas na różne eksperymenty, a w szczególności te, które dotyczą wyglądu. Przede wszystkim dlatego, że nie ogranicza nas już zdanie rodziców i wymogi szkoły średniej. Dzięki temu możemy nareszcie pokazać swój prawdziwy charakter i styl. Modyfikacja ciała poprzez np. tatuaże lub piercing na pewno jest dobrym sposobem na okazanie niezależności, jednak należy do tego podejść bardzo odpowiedzialnie. W końcu mogą nam towarzyszyć przez całe życie, a czasem chcemy po prostu spróbować czegoś nowego. Właśnie z tego powodu jednym z najlepszych rozwiązań są ubrania, które mogą nas wyróżnić i pokazać charakter, a zarazem można to łatwo modyfikować lub cofnąć. Zatem zwróćmy uwagę na przykłady, które pozwolą nam na stworzenie swojego stylu.

Teksty, które cię określą

Zwróćmy uwagę na to, że słowa są najlepszym przekazem. Dlatego dobrym sposobem na pokazanie własnego charakteru jest po prostu założenie bluzki, która pokazuje to, co naprawdę myślimy i czujemy. Dzięki temu możemy się wyróżnić, choć robimy to w dość subtelny sposób, to na pewno przyniesie wymarzony efekt. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że wulgaryzmy na koszulce są nieodpowiednie, chociażby na zajęcia na uczelni. Dlatego w takie miejsca zakładajmy trochę delikatniejsze napisy. Przy zakupie koszulek pamiętajmy też o odpowiedniej jakości napisów oraz materiału. Dzięki temu możemy być pewni, że pranie nie zniszczy całego efektu. Dlatego decydujmy się na sprawdzone sklepy jak np. www.tulzo.com

Wizerunek zwierząt

Jeżeli jesteśmy prawdziwymi wielbicielami czworonogów, to możemy w łatwy sposób to pokazać. Wystarczy zakup koszulki, torebki lub innej części garderoby z wizerunkiem zwierzęcia. Dzięki temu pokażemy światu, co tak naprawdę nas interesuje. Otoczenie bardzo łatwo będzie też mogło odczytać, że jesteśmy empatyczni.

Artykuł Partnera

fot. www.tulzo.com

Słowa kluczowe: moda damska, modne ubrania, wyjątkowe ubrania
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
koszulka z nadrukiem
Koszulki dla par - modny prezent dla zakochanych

Upominki te stanowią świetną alternatywę dla pospolitych bombonierek, butelek z winem, czy innych gadżetów.

Dlaczego warto porzucić sieciówki na rzecz lumpeksów?

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w lumpeksach. Dlaczego jest to zmiana na lepsze?

Najlepsze sneakersy na wiosnę
Najlepsze sneakersy na wiosnę

Wygodne obuwie to podstawa, bez względu na to, czy poruszamy się w obrębie własnej działki, czy też udajemy się na piesze wędrówki czy spacer po mieście.

Polecamy
jesienna moda 2018
4 rzeczy, które podkręcą każdą jesienną stylizację

Diabeł tkwi w szczegółach - im szybciej to zapamiętasz, tym lepiej. Tak się składa, że reguła sprawdza się również w modzie.

Zobacz jakie kolory włosÃłw będą modne tej jesieni.
Jesienne trendy w koloryzacji włosów

Zobacz, jakie kolory włosów będą modne tej jesieni!

Ostatnio dodane
koszulka z nadrukiem
Koszulki dla par - modny prezent dla zakochanych

Upominki te stanowią świetną alternatywę dla pospolitych bombonierek, butelek z winem, czy innych gadżetów.

Dlaczego warto porzucić sieciówki na rzecz lumpeksów?

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w lumpeksach. Dlaczego jest to zmiana na lepsze?