Zdrowie - Kobieta

Jak skutecznie dbać o zdrowie i cerę na co dzień? Dowiedz się więcej!

2017-12-18 15:07:30

Interesują cię nowości kosmetyczne, innowacje ze świata medycyny, medycyny estetycznej i dermatologii? A może po prostu chcesz dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie i urodę na co dzień? Zapoznaj się z działem Zdrowie i Uroda na Newsello.pl, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

YogaNiemal każda kobieta lubi dbać o siebie, swoje zdrowie i urodę. Czasami kilka trików wystarczy, aby wyglądać lepiej (tutaj pisaliśmy o domowym sposobie na piękną skórę) i czuć się dobrze na co dzień. Jeżeli szukasz prostych rozwiązań, porad, ale i odpowiedzi na nurtujące cię pytania związane ze zdrowiem i urodą, zapoznaj się z materiałami eksperckimi, wywiadami z dietetykami, trenerami i lekarzami, które znajdują się na portalu.
Zdrowie i uroda to dział Newsello.pl, w którym chcemy przekazać użytkownikom informacje dotyczące zdrowego stylu życia, ćwiczeń w domu i na siłowni, odchudzania, profilaktyki, wskazówki dotyczące badań, leków, suplementów diety, a także poradniki i opinie lekarzy, dietetyków czy trenerów. W zakładkach znajdziemy:

- zdrowie – czyli informacje o tym, jak dbać o siebie, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem zarówno fizycznym jak i psychicznym, poradniki, jak postępować podczas dolegliwości, propozycje diet, wyniki badań dotyczące chorób cywilizacyjnych, opinie i porady lekarzy i farmaceutów, informacje o lekach i suplementach, domowe sposoby na dolegliwości i choroby (http://zdrowieiuroda.newsello.pl/artykuly/zdrowie,13,10,1.html)
- w zakładce uroda znajdziemy informacje dotyczące pielęgnacji skóry, dbania o cerę, newsy dotyczące trendów w makijażu, informacje o składach kosmetyków, a także artykuły o zabiegach  medycyny estetycznej, poradniki, opinie i artykuły eksperckie lekarzy medycyny estetycznej czy dermatologów, opisy i skład kosmetyków dostępnych na rynku (http://zdrowieiuroda.newsello.pl/artykuly/uroda,14,10,1.html)
- forma to zbiór wiadomości o ćwiczeniach, zdrowej sylwetce, odchudzaniu, ale także porady, jak dbać o siebie, wskazówki trenerów, oferty klubów fitness i siłowni w Polsce. (http://zdrowieiuroda.newsello.pl/artykuly/forma,15,10,1.html)


Jeśli chcesz cały rok wyglądać i czuć się dobrze, zapoznaj się ze wskazówkami i poradami, jakie dla ciebie przygotowaliśmy: http://zdrowieiuroda.newsello.pl/artykuly/zdrowie-i-uroda,12,10,1.html


MP
fot. pexels.com / CC0 License

Słowa kluczowe: newsello.pl, poradnik, zdrowie, odchudzanie, jak dbać, opinie eksperta, recenzje kosmetyków, opinie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Dieta owsiankowa - w czym tkwi sekret jej sukcesu?

Poznaj fakty, korzyści i zagrożenia wynikające z jej stosowania.

Szybsza perystaltyka jelita
Jak przyspieszyć perystaltykę jelit? Warszawa

Sprawdźcie, co robić i co jeść, by zachować zdrowe jelita.

sen
Światowy Dzień Snu - jak sen i chrapanie wpływa na zdrowie Warszawa

Czy chrapanie może być groźne i ile powinno się spać?

Polecamy
Czysta kobiecość - 5 najważniejszych zasad
Czysta kobiecość - 5 najważniejszych zasad

Sprawdź czy na pewno postępujesz dobrze!

Potas w organiźmie człowieka. Objawy niedoboru i nadmiaru
Potas w organiźmie człowieka. Objawy niedoboru i nadmiaru

Masz ciągła ochotę na sos pomidorowy i ciągle chodzisz rozzłoszczona i zmęczona? To znak, ze brakuje ci potasu

Ostatnio dodane
Dieta owsiankowa - w czym tkwi sekret jej sukcesu?

Poznaj fakty, korzyści i zagrożenia wynikające z jej stosowania.

Szybsza perystaltyka jelita
Jak przyspieszyć perystaltykę jelit? Warszawa

Sprawdźcie, co robić i co jeść, by zachować zdrowe jelita.

Konkurs Ziaja