Trendy - Kobieta

Jak zrobić "Best Nine 2020" na Instagramie?

2020-12-30 17:31:19

Koniec roku to okres, w którym dużo osób lubi podsumować swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jest to moment refleksji nad planami, które udało nam się zrealizować, a tymi, które będziemy chcieli urzeczywistnić już od stycznia. Tego rodzaju konkluzje możemy szczególnie zobaczyć, przeglądając social media, gdzie coraz większą popularność zyskuje akcja "Best Nine 2020". Na czym dokładnie polega ten nowy trend?

Zobacz też: Prawo autorskie a Instagram - zmiany z 2020 r.

Zdjęcie na Instagramie

W skrócie:

  • "Best Nine 2020" to kolaż 9 najbardziej lubianych zdjęć z naszego profilu.
  • Jest to trend na Instagramie.
  • Aby stworzyć "Best Nine" należy użyć osobnych aplikacji, w tym edytorów zdjęć.
  • Istnieją strony internetowe, które mogą nam automatycznie utworzyć kolaż.

Na czym polega trend "Best Nine 2020"?

"Best Nine" to trend, który pojawił się na Instagramie. Polega on na udostępnieniu kolażu składającego się z 9 zdjęć, które w przeciągu minionego roku zyskały największą ilość polubień na danym koncie. Nie jest to niestety funkcja, którą bezpośrednio oferuje nam aplikacja Instagram. Często takie zestawienie trzeba stworzyć przy pomocy innych dostępnych narzędzi w internecie lub aplikacji na telefon. Dołączając do akcji, warto pamiętać o użyciu odpowiednich hashtagów m.in. #top9, #bestnine, #bestnine2020, #topnine

Zobacz też: Najciekawsze aplikacje do edycji zdjęc na telefonie

Jak zrobić  "Best Nine 2020" na Instagramie?

Kiedy nie udostępniamy wiele na Instagramie, wybranie zdjęć z największą ilością polubień, nie powinno stanowić problemu. Trudności pojawiają się dopiero wtedy, kiedy aktywnie działamy na tym portalu społecznościowym. W takich momentach na pomoc mogą przyjść nam aplikacje stworzone specjalnie do planowania i rozwoju konta na Instagramie. Posiadają one często statystyki pokazujące, które zdjęcie jest najbardziej lubiane przez naszych obserwatorów lub te, które uzyskały najwięcej komentarzy. Na podstawie tych informacji sami będziemy mogli stworzyć swój kolaż za pomocą edytorów zdjęć. Należy jednak pamiętać, że programy na telefon, które mają analizować naszego Instagrama, mogą być odpłatne i często domagają się danych związanym z kontem.

Inną opcją stworzenia kolażu ze zdjęciami z Instagrama, jest użycie odpowiedniej strony internetowej. Przykładem witryny, która pomaga nam wybrać 9 najlepszych zdjęć, może być bestnine.net. Należy wpisać tam jedynie nazwę swojego Instagrama i poczekać, aż strona stworzy nam nasz kolaż, który następnie wystarczy pobrać. Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie w sieci i nie podawajmy szczegółowych danych witrynom, które nie są godne zaufania użytkowników.

Wspomnienia z 2020 roku na Instagramie

Chociaż rok 2020 nie był taki, jak każdy oczekiwał, warto pamiętać o dobrych rzeczach, które przytrafiły się nam w minionych miesiącach pomimo wielu ograniczeń. Może to być wsparcie rodziny, czy przyjaciół w tych ciężkich chwilach, znalezienie nowego hobby, nauka robienia bananowego chlebka bądź też zmiana wystroju swojego pokoju. Ciężko jest się podzielić wszystkimi osiągnięciami na naszych social mediach, dlatego bądźmy dumni także z chwil, które nie znalazły się w naszym "Best Nine 2020".  

BS

fot. Pixabay z Pexels

Źródło: radiozet.pl

Słowa kluczowe: Best Nine 2020, Instagram, zdjęcia, post, kolaż, jak zrobić, aplikacje, nowy rok, podsumowanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
sukienki rozkloszowane
Komu i kiedy można polecić sukienki rozkloszowane?

Sprawdź też, o czym warto pamiętać w przypadku sukienek midi?

sukienki dla kobiet
Kolekcja wiosenna, czyli jakie sukienki wybrać na wiosnę i lato?

Sprawdź, na co zwracać uwagę, uzupełniając szafę na najbliższe miesiące.

moda w internecie
Moda jest dla wszystkich

Od czasu do czasu warto jest zainwestować w nowe ubrania. Pamiętajmy bowiem, że moda nie stoi w miejscu i to co było modne wczoraj, niekoniecznie musi być na topie dziś.

Polecamy
Dlaczego warto porzucić sieciówki na rzecz lumpeksów?

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w lumpeksach. Dlaczego jest to zmiana na lepsze?

wiosenne zakupy i promocje
Ceny spadają! Zaszalej podczas Szaleństwa Zakupów

Powoli żegnamy się z zimą, a to oznacza, że czas na… wiosenne zakupy.

Polecamy
Ostatnio dodane
sukienki rozkloszowane
Komu i kiedy można polecić sukienki rozkloszowane?

Sprawdź też, o czym warto pamiętać w przypadku sukienek midi?

sukienki dla kobiet
Kolekcja wiosenna, czyli jakie sukienki wybrać na wiosnę i lato?

Sprawdź, na co zwracać uwagę, uzupełniając szafę na najbliższe miesiące.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?