Na rzeczy - Kobieta

Jarosław Milner nowym filmowym bożyszczem?

2013-02-04 15:42:37

Trwa internetowy Talent Show "Zostań Gwiazdą filmową". Jednym z 5 finalistów ogólnopolskich, wyłonionych z głosowania na tzw. "Dziką Kartę " na portalu Facebook został 20-letni Warszawiak, Jarosław Milner.

W finale weźmie udział łącznie 25 finalistów: wyłonionych z Sopotu: 4, z Poznania: 4, z Krakowa: 4, z Warszawy: 4, Dzikie Karty Jury: 4, Dzikie Karty Facebook: 5.

Scenki finalistów zostaną zamieszczone na stronie programu i poddane głosowaniu sms-owemu (8.02-18.02.2013r.), po którym zostaną wyłonione 4 osoby, odtwórcy jednych z czołowych ról w nowym filmie fabularnym Mariusza Pujszo. Osoby te, uzyskają tym samym miano nowych Gwiazd Filmowych.

Jarosław Milner to dziennikarz i prezenter radiowo- telewizyjny, showman, lektor reklamowy, konferansjer, menadżer, aktor  i epizodysta. Absolwent Młodzieżowej Szkoły Dziennikarskiej działającej przy Polskim Radiu Koszalin. Swoją przygodę z radiem rozpoczął w wieku 16 lat o współtworzenia cyklicznej audycji młodzieżowej pn: „ Strefa Młodych ” na antenie Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Koszalinie. W międzyczasie rozpoczął współpracę ze Studenckim Radiem Internetowym „ Jantar „ Politechniki Koszalińskiej, gdzie w dalszym ciągu prowadzi swoją autorską audycję pn: „ Riposta Jareckiego ”. Autor materiałów radiowych związanych z tematyką społeczną, kulturalno - artystyczną, muzyczną, młodzieżową, informacyjną i sportową.  Od października 2011 roku do czerwca 2012 pracował w komercyjnym Radiu FaMa w Słupsku, w którym przygotowywał i czytał serwisy informacyjne na antenie.  Ponadto przeprowadzał wywiady z taki gwiazdami ze świata polskiego show-biznesu jak m.in.: Beata Pawlikowska, Zbigniew Wodecki, Ania Rusowicz, Krzysztof Krawczyk, Ania Wyszkoni,  Anna Seniuk czy Jacek Borkowski. W 2010 roku był jednym z głównych bohaterów jesiennego talk-show Michała Wiśniewskiego i Małgorzaty Kalicińskiej w TVP2 pt:” Opowiedz nam swoją historię ”, w którym to udowodnił tysiącom Polakom przed telewizorami, że w pracy przed kamerą i mikrofonem czuje się jak ryba w wodzie. W kwietniu 2011 roku znów można było go zobaczyć na ekranach telewizorów, tym razem na antenie ESKA TV, gdzie w spotach reklamujących akcję : Casting na Twarz Eski „ zachęcał widzów do udziału w tym projekcie jako jeden ze starających się oto miano. W październiku 2011 roku wystąpił w programie „ Poziom 2.0 ” w TVP2, w którym to razem ze swoimi redakcyjnymi koleżankami, jako członek zarządu portalu społeczno- kulturalnego TwójKoszal.in, opowiadał o interaktywnym pomyśle młodych koszalinian. Od 2010 roku współpracuje z najbardziej prestiżowymi Agencjami Aktorskimi i Impresaryjnymi w Polsce m.in: STARS Impresariat Filmowy Warszawa, Studio ABM Trójmiasto , Tako Media Wrocław, Joost Agency Warszawa, Agencja Artystyczna " Talent ", Edwin Film Wrocław, ATV Film Łódź czy Oregano Impresariat Group. Nagrał swoim głosem ponad 100 komunikatów, zapowiedzi i jingli dla kilku stacji radiowych. Jako konferansjer prowadził liczne wydarzenia kulturalno- artystyczne organizowane na Pomorzu Środkowym, choć jedną z najważniejszych imprez, którą miał zaszczyt poprowadzić, to Wielka Gala z okazji 40- lecia Radia Jantar w Koszalinie. Przygodę aktorską rozpoczął od odegrania roli "czarnego charakteru " w półtora minutowej produkcji Studia Filmowego Arkadia ART, zatytułowanej: " Szantaż ". Jarosław Milner jest również trzykrotnym laureatem miejskich edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków " 8 Wspaniałych " organizowanego przez Fundację "Świat na Tak" Joanny Fabisiak, uczestniczył w Galach finałowych konkursu w Poznaniu, Wałbrzychu i Gdyni.  

Szczegóły na http://zostangwiazdafilmowa.pl

Fot. Facebook

Słowa kluczowe: Jarosław Milner Zostań Gwiazdą Filmową talentshow
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

dziewczyna z muzyką
Ruch #selfcare i mindfullness - postaw na siebie! Kraków

Co tak naprawdę oznacza pielęgnacja ciała i ducha?

Zobacz, ktÃłra pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu.
Jaka pozycja snu jest najlepsza?

Zobacz, która pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu!

Polecamy
20 pomysłów na halloweenowe przebrania dla par
20 pomysłów na halloweenowe przebrania dla par

Wybierasz się na Halloween ze swoją drugą połówką? Przebierzcie się razem!

Projekty wnętrz w stylu skandynawskim
Projekty wnętrz w stylu skandynawskim

Jak urządzić dom, lub mieszkanie? Lubisz minimalizm i klasyczną elegancję prostych form i naturalnych materiałów? Zobacz jakie są najważniejsze zasady aranżacji wnętrza w stylu skandynawskim!

Ostatnio dodane
Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

dziewczyna z muzyką
Ruch #selfcare i mindfullness - postaw na siebie! Kraków

Co tak naprawdę oznacza pielęgnacja ciała i ducha?

Konkurs Ziaja
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.