Okazje - Kobieta

Kup ulubioną sukienkę i zyskaj 300zł na pobyt w hotelu!

2021-12-23 22:08:35

Czy znasz markę Quiosque? Czy wiesz, że ubrania Quiosque odzwierciedlają najnowsze trendy w modzie? Czy wiesz, że kolekcje projektowane dla Quiosque to ubrania, które możesz zastosować w dowolnej chwili np. na romantyczne spotkanie, rodzinną uroczystość lub ubrać do pracy? A co, jeśli ci powiem, że prócz tego, że Quiosque to idealny wybór dla kobiet, to jeszcze teraz, możesz zrobić sobie prezent na święta i karnawał i skorzystać z vouchera w kwocie 300zł na pobyt w dowolnym Hotelu Focus? Jak to zrobić? Koniecznie przeczytaj artykuł.

QuiosqueQuiosque i Hotele Focus czyli współpraca idealna

Firmy odzieżowe i hotele łączy bardzo wiele. To przede wszystkich chęć profesjonalizmu, oddania się klientowi w pełni, zaoferowania im szerokiej gamy produktów niezbędnych dla ich potrzeb. Gość hotelowy jest wymagający i oczekuje, że wszystkie jego życzenia będą możliwe do spełnienia w jednym miejscu. Jednym z nich są zakupy. Klientki, które od lat znały już markę Quiosque, w kwietniu 2021 roku mogły znaleźć wyjątkowe kolekcje marki właśnie w sieciach Hoteli Focus. Owa współpraca między markami, zaowocowała dobrym przyjęciem, wobec czego pomysł tworzenia kolejnych wspólnych projektów stał się tylko odroczonym w czasie.

Obecnie, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Quiosque i Hotele Focus postanowiły zadbać o klientów, dać im poczucie wyjątkowości oraz postanowiły docenić ich poświęcenia, zwłaszcza w okresie pandemii. Dlatego też, jeśli w okresie do 31.12.2021 zrobisz zakupy w sklepach stacjonarnych sieci Quiosque lub na stronie internetowej za minimum 400zł, otrzymasz voucher o wartości 300zł na nocleg w jednym z sieci hoteli Focus na terenie naszego kraju. Voucher będziesz mógł zrealizować w okresie międzyświątecznym lub w okresie karnawału tj. od 27.12.2021 do 31.03.2022.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samej akcji promocyjnej lub uzyskać informacje o kolejnych promocjach, zachęcamy do śledzenia strony Quiosque.

Marka Quiosque

Czym jest zatem Quiosque? Marka została założona w 1992 roku dzięki Bydgoszczaninowi oraz Portugalczykowi. W 2004 roku marka poszerzyła się o franczyzę i zaczęła zdobywać kolejne miasta, których w 2011 roku było już ponad 100 na terenie całego kraju. W 2014 roku powstał także sklep Quiosque w internecie. Już rok później marka zdobyła nagrodę Super Produkt Świata Kobiety.

Quiosque tworzy eleganckie ubrania oraz dodatki, które można ze sobą łączyć. Marka kieruje się hasłem, iż każda kobieta jest różna, ale wszystkie jesteśmy piękne. Marka stawia na bogatą kolorystykę ubrań, a także szerokie zastosowanie, dopasowane do każdej okazji czy chwili. Rozmiarówka Quiosque obejmuje dopasowane do każdej sylwetki rozmiar z zakresu 34-48. Kupując dowolne elementy garderoby firmy Quiosque możemy je wzajemnie, dowolnie łączyć , dopasowywać do siebie, na wiele różnych sposobów. W zależności od twoich potrzeb, pomysłów, bez względu na twój rozmiar, możesz stworzyć swoja indywidualna kolekcję z kilku produktów.

Produkty z kolekcji Quiosque łączą klasykę z nowoczesnością.

Sieć hoteli Focus z siedzibą w największych miastach w Polsce

Słyszałeś o hotelach Focus? To jednak z najszybciej rozwijających się polskich sieci hoteli. Obiekty hotelowe Focus to przede wszystkim biznesowe o wysokim standardzie, z zapleczem konferencyjnym, saunami, siłowaniami. To miejsce, gdzie skorzystasz z wygodnego noclegu, darmowego Wi-fi czy smacznej oferty kawiarnianej.

W skład Hoteli Focus wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie, Elblągu, Szczecinie, Poznaniu, Warszawie oraz Lublinie. Lista hoteli z czasem się powiększa. Hotele te można też znaleźć za granicą m.in. Czechach, Słowacji czy na Węgrzech.

Hotele wyróżnia profesjonalizm, komfort oraz indywidualne podejście do klienta. Wszystkie te elementy zaowocowały między innymi połączeniem działań z firmą Quiosque oraz możliwością zdobycia atrakcyjnego vouchera na pobyt w dowolnie wybranym przez Ciebie hotelu sieci.

Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji oraz przekonania się na własnej skórze, jak przyjemnie jest być naszym gościem.

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe Quiosque

Słowa kluczowe: ubrania, marka, produkty, kolekcje, promocja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Quiosque
Kup ulubioną sukienkę i zyskaj 300zł na pobyt w hotelu!

Kolekcje projektowane dla Quiosque to ubrania, które możesz zastosować w dowolnej chwili!

Jak nie dać się oszukać podczas Black Friday i Cyber Monday?
Black Friday i Cyber Monday - jak nie dać się oszukać?

Sprawdź, czy krzykliwe promocje w sklepach to faktyczne obniżki cen.

Czym jest black friday?
Black Friday - skąd się wziął i kiedy wypada?

Wszystko o święcie przecen i promocji. Sprawdź, jak możesz na nim skorzystać.

Polecamy
Męskie bluzy
Bluzy z nadrukiem, czyli prezent idealny dla każdego mężczyzny

Sprawdź dobry sposób, aby sprawić miłą niespodziankę swojemu mężowi, bratu czy przyjacielowi.

Święta Wielkanocne - okres ten generuje zdecydowanie większe wydatki w skali miesięcznego budÅźetu domowego. Jak nie ulec przedświątecznemu szaleństwu rozpusty zakupowej i odpowiednio zaplanować wszystkie sprawunki? Jak nie zbankrutować i w racjon
Jak zrobić zakupy przedświąteczne i nie zbankrutować?

Zobacz porady, który pomogą zaplanować Wielkanoc!

Polecamy
Ostatnio dodane
Quiosque
Kup ulubioną sukienkę i zyskaj 300zł na pobyt w hotelu!

Kolekcje projektowane dla Quiosque to ubrania, które możesz zastosować w dowolnej chwili!

Jak nie dać się oszukać podczas Black Friday i Cyber Monday?
Black Friday i Cyber Monday - jak nie dać się oszukać?

Sprawdź, czy krzykliwe promocje w sklepach to faktyczne obniżki cen.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?