Świadomość obfitości - Horoskop

Pieniądze wychodzące

2007-09-24 22:54:58
Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania. Dopiero w sposobie, w jaki wydajemy pieniądze okazuje się, czy naprawdę potrafimy być bogaci, czy też nie. Możesz mieć miliony na koncie, ale jeśli nie potrafisz z nich korzystać, jeśli boisz się uszczknąć swoich zasobów – by nie zmalały – to zaprzeczasz swojemu bogactwu.

Na co zwracasz uwagę gdy płacisz za coś pieniędzmi? Czy myślisz o tym, że właśnie ci ich ubywa?

Wydawanie pieniędzy, to przecież ich UŻYWANIE, one właśnie do tego służą. Jeśli myślisz przy każdym wydatku, że właśnie tracisz pieniądze, oznacza to, że twoja świadomość skupia się wyłącznie na tym, co posiadasz. Pewnej ograniczonej wartości, która rzeczywiście może się kiedyś wyczerpać. Taka jest Świadomość Ubóstwa.

Wyobraź sobie, że wydając pieniądze masz świadomość, że za chwilę, albo nawet w tym samym momencie ta kwota zostanie „uzupełniona” przez nowy dochód. Niby mała zmiana, ale za to jakie poczucie wewnętrznego komfortu w trakcie wydawania skupiaj się na wciąż odnawialnych źródłach twoich dochodów. Taka jest właśnie Świadomość Bogactwa.

Kupując coś (rzecz lub usługę) wiesz, że zyskujesz coś dobrego dla siebie. Coś, co jest dla ciebie cenniejsze, niż kwota, jakiej chce sprzedawca. W ten sposób używasz pieniędzy, tworząc wokół siebie obfitość i dostatek. Pieniądze same z siebie ich nie dają. Dostajemy je dopiero za WYDANE pieniądze.

A czy myślałaś bądź myślałeś kiedykolwiek o tym, że w trakcie wydawania pieniędzy możesz zwiększyć swoje dochody? Jest to bardzo prosty sposób i nie wymaga najmniejszego wysiłku, jedynie odrobinę konsekwencji i skupienia.

Za każdym razem, kiedy wydajesz pieniądze poczuj wdzięczność za towary i usługi, które nabywasz. W momencie zaś, kiedy fizycznie już przekazujesz pieniądze, wyobrażaj sobie, jak w to miejsce WPŁYWA NA TWOJE KONTO WIELOKROTNOŚĆ KWOTY, którą właśnie wydajesz. Możesz pomyśleć sobie np.:
„Właśnie wydaję 100zł, niech w to miejsce powróci do mnie 10x tyle”
Oczywiście to może być 100, 1000, a nawet 10000 razy wydana suma, ale to już zależy od tego, ile pieniędzy jesteś w stanie dla siebie przyjąć.

Jeśli będziesz robić tak przy każdym wydatku, na efekty nie trzeba będzie zbyt długo czekać. Wystarczy, gdy w tym szczególnym momencie skoncentrujesz się na wdzięczności i na tym, jak wielokrotność kwoty zasila twoje konto.

Pragnę podkreślić, że nie ma tu miejsca na wątpliwości. Pamiętaj, że myśl jest energią i zawsze dzieje się to, co myślisz. Jeśli myślisz o czymś, a potem dopadną cię wątpliwości, to efekt energetycznego oddziaływania obu myśli będzie się znosił. Dokładnie tak, jakbyś budował/a dom, a za moment go rozbierał/a.

W takich kwestiach odłóż na półkę logiczne rozumowanie, którego cechą jest doszukiwanie się wątpliwości i przeszkód. Jedyne co musisz zrobić, to ZAUFAĆ TWÓRCZEJ SILE SWOICH MYŚLI. De facto, to od siły tego zaufania zależy, jak szybko pojawią się pierwsze pozytywne efekty.

POZWÓL, ŻEBY TWOJE MYŚLI PRACOWAŁY DLA CIEBIE

Monika Burzyńska

www.monikaburzynska.pl
Słowa kluczowe: bogactwo przyciąganie pieniędzy zarabianie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Polecamy
Ostatnio dodane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne