Spisane z życia - Kobieta

Pies zasłabł, kiedy zobaczył swoją panią po latach rozłąki! Rozczulające nagranie [WIDEO]

2017-09-08 08:39:52

Nie bez powodu mówi się, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Zwierzęta bardzo przywiązują się do ludzi, są lojalne, angażują się w życie swoich panów i stają się jego częścią. Psy potrafią zlokalizować zagrożenie i wyczuć chorobę. Te mądre zwierzęta posiadają masę cech, które przez wielu nie są doceniane. Są jednak i takie osoby, które oddając swoje serce ukochanemu psu, dostają jego miłość i oddanie na zawsze.

pies zasłabł

Pies zasłabł na widok właścicielki
Pewien pies przez lata wychowywany był bez swojej właścicielki. Kobieta jednak powróciła do niego, a widok który zastała przerósł jej oczekiwania. Stęskniony pies był w takim szoku na widok ukochanej pani, że zasłabł. Zwierzak od razu rozpoznał swoją właścicielkę i piszcząc zaczął się do niej przytulać. Widok jest naprawdę rozczulający!


gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: pies zasłabł, zasłabnięcie, omdlenie zwierząt, dlaczego psy mdleją
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
5 powodÃłw, Åźeby go rzucić
5 powodów, żeby go rzucić

Jeśli on zachowuje się w TEN sposób - zastanów się nad rozstaniem.

Jak siÄ™ zachowuje zakochany facet?
Zakochany facet - objawy i gesty

Po czym poznać, że facet jest zakochany? Oto odpowiedzi!

Polecamy
Dlaczego Polki wolą obcokrajowców?
Dlaczego Polki wolą obcokrajowców?

Co takiego jest w tych wszystkich Włochach, Hiszpanach, Francuzach, Anglikach, czego nie mamy my Polacy?

Kobieta w oczach mężczyzn
Kobieta w oczach mężczyzn

Często kobiety zastanawiają się, co tak naprawdę myślą faceci na ich temat. Pewne mity, które krążą gdzieś wokół, tak naprawdę nie mają już racji bytu. Skąd to wiem?

Ostatnio dodane
5 powodÃłw, Åźeby go rzucić
5 powodów, żeby go rzucić

Jeśli on zachowuje się w TEN sposób - zastanów się nad rozstaniem.

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.