Spisane z życia - Kobieta

Po co sesja narzeczeńska?

2017-12-14 19:09:18

"Po co sesja narzeczeńska? Przecież zawsze można zrobić sobie selfie smartfonem..." To reakcja większości osób widzących ofertę  fotografii narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska Fotografia Ślubna Świdnica Tomasz Ostrowski

"Dla niej i dla niego" taka sesja to jednak moc pozytywnej energii na którą składają się przede wszystkim: wspólnie spędzony czas , zabawa przy aranżacji zdjęć, zwiedzanie nowych miejsc lub odkrywanie na nowo tych już znanych. Jest to też świetna okazja przed ślubem , aby przyzwyczaić się do obiektywu, zapoznać z fotografem, oswoić z niuansami przy fotografowaniu. Zapraszam zatem na sesje fotograficzne (nie tylko narzeczeńskie) w plenerze i w studio. Poza profesjonalnym wykonaniem zdjęć, na każdym spotkaniu zapewniona jest miła atmosfera i różnorodność ujęć.

Zobacz zdjęcia >>

Artykuł partnera

Fotografia Ślubna Fotoostrowski.pl

Sesja narzeczeńska (16)

Sesja narzeczeńska  - Zdjęcie nr 1
Sesja narzeczeńska  - Zdjęcie nr 2
Sesja narzeczeńska  - Zdjęcie nr 3
Sesja narzeczeńska  - Zdjęcie nr 4
Sesja narzeczeńska  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie
36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie

Wystarczy godzina, żebyście poznali się lepiej!

Kobieta zależna
Kobieta zależna

Joasia była radosną i spontaniczną kobietą. Pracowała w dużej korporacji i prowadziła intensywne życie towarzyskie. Miała plany, marzenia i świetlną przyszłość. Dopóki nie poznała Krzyśka...

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.