Fitness - Kobieta

Poznaj Chloe Ting - trenerkę, którą pokochało tysiące użytkowników

2021-06-15 10:27:49

Osoby, które rozpoczęły swoją fitnessową przygodę w domu, na pewno natknęły się na kanał Chloe Ting na YouTube. Miliony wyświetleń i różnorodne ćwiczenia to pierwsze rzeczy, jakie możemy zauważyć na jej profilu. Kim jest trenerka i jak zdobyła swoją popularność?

Kim jest Chloe Ting?

Chloe Ting to ponad 30-letnia Australijska trenerka, która dołączyła do platformy YouTube w 2011 roku, jednak swoją popularność zyskała dopiero po opublikowaniu filmów z ćwiczeniami. Oprócz ukończenia studiów dotyczących ekonomii i statystyki biznesowej ma ona także tytułu magistra z filozofii oraz jest certyfikowanym trenerem personalnym. Przed uzyskaniem takiego rozgłosu była analitykiem aktuarialnym. Jednak, jak sama tłumaczy, tworzenie treści związanymi ze światem fitness jest dla niej bardziej satysfakcjonującą pracą.

Co znajdziemy na jej kanale na YouTube?

Kanał trenerki na YouTube subskrybuje już ponad 20 milionów osób, a jej filmiki zostały łącznie obejrzane około 2 miliardy razy. Większość z nich charakteryzuje się dość krótką długością od 10 min do 30 minut. Sprawia to, że można je ze sobą łączyć i urozmaicić, wybierając inne warianty każdego dnia. Jej filmiki są także stworzone w estetyczny sposób, posiadają zegar odmierzający czas do końca wykonywania danego ruchu, a także każde ćwiczenie posiada swoją łatwiejszą alternatywę, co pozwala danej osobie dostosować trening do swoich możliwości.

Chloe posiada także stronę internetową na, której rozpisuje darmowe programy ćwiczeniowe, zazwyczaj trwają one od 14 dni do 28 dni. Prawie każdy dzień posiada rozpisane filmiki, które powinno się wykonać, istotnym faktem, jest też to, że trenerka uwzględniła w planach też dni pozbawione ćwiczeń, które przeznaczone są na regeneracje organizmu.

Najpopularniejszy program ćwiczeniowy Chloe Ting

2 Weeks Shred Challenge to program, który spowodował, że trenerka stała się tak popularna na platformie YouTube. Polega on na wykonywaniu określonych ćwiczeń każdego dnia przez 2 tygodnie. Ma on przede wszystkim aktywować mięśnie brzucha, ale również całe ciało, a nawet spowodować spadek wagi. Efekty wykonywania ćwiczeń Chloe Ting przerosły oczekiwania, niektórych osób, dlatego zaczęły się one dzielić swoimi wynikami na YouTube, Instagramie i TikToku, co zmotywowało także innych do spróbowania tego programu.

Już 16 czerwca 2021 roku ma rozpocząć się nowy program Get Fit Challenge, który potrwa aż 3 tygodnie. Już niedługo poznamy jego szczegółowy plan i rozpiskę następnych dni. Podejmiecie się tego wyzwania?

Najbardziej znany trening Chloe Ting

BS

fot. instagram.com/chloe_t

Źródło: chloeting.com

Słowa kluczowe: kto to chloe ting, chloe ting challenge, chloe ting efekty, 2 Weeks Shred Challenge
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
siłownia
Dlaczego tracimy motywację do ćwiczeń?

Sprawdź, jak zachować regularność w swoich treningach.

wakacje
Ile kalorii możemy spalić podczas letnich aktywności fizycznych?

Jaki sport warto uprawiać podczas urlopu?

Jazda na rolkach
Zalety jazdy na rolkach - ile kalorii można spalić?

Dlaczego warto jeździć na rolkach?

Polecamy
maty do jogi
Mata do jogi - jak wybrać dobrze?

Czym różnią się maty do jogi, jaka powinna być jej grubość i jak dobrać ją do rodzaju jogi, którą uprawiamy?

Fitnessowa rewolucja, czyli jak trenerzy na Youtubie pomogą ci uzykać wymarzoną sywetkę

Pragniesz schudnąć, ale nie chcesz iść na siłownie? Z ich pomocą zrzucisz zbędne kilogramy w domu!

Ostatnio dodane
siłownia
Dlaczego tracimy motywację do ćwiczeń?

Sprawdź, jak zachować regularność w swoich treningach.

wakacje
Ile kalorii możemy spalić podczas letnich aktywności fizycznych?

Jaki sport warto uprawiać podczas urlopu?

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?