Spisane z życia - Kobieta

Ta kobieta wzięła ślub sama ze sobą! [WIDEO]

2017-09-29 08:03:28

Chociaż ciężko w to uwierzyć, ta historia wydarzyła się naprawdę. We Włoszech doszło do niecodziennego zdarzenia. Laura Mesi, singielka, której ciężko było znaleźć wymarzonego kandydata na męża, postanowiła wziąć ślub. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż kobieta postanowiła oświadczyć się...sobie i zawrzeć związek małżeński. Oczywiście jest on nieważny wg. prawa obowiązującego we Włoszech. Laura była jednak do tego stopnia zdeterminowana i pewna swej decyzji, że dopięła swego i rewelacyjnie bawiła się z przyjaciółmi i rodziną na swoim weselu.

Laura Mesi
Laura Mesi jest trenerką fitness, która zdecydowanie miała dosyć wierzenia w męskie obietnice. 40-letnia kobieta zorganizowała swoje wymarzone wesele z ukochaną osobą. Jak sama twierdzi, to właśnie ze sobą czuje się najlepiej!

Singielka po ślubie
Laura Mesi wpadła na genialny pomysł wzięcia ślubu ze sobą jakiś czas temu. Bodźcem do tej kontrowersyjnej i nie zrozumiałej dla wielu osób decyzji był rozpad jej wieloletniego związku z pewnym mężczyzną. To właśnie to zdarzenie spowodowało, iż Laura postanowiła przyrzec sobie miłość aż do śmierci.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Laura Mesi, singielka, małżeństwo, wesele, panna młoda
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie
36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie

Wystarczy godzina, żebyście poznali się lepiej!

Kobieta zależna
Kobieta zależna

Joasia była radosną i spontaniczną kobietą. Pracowała w dużej korporacji i prowadziła intensywne życie towarzyskie. Miała plany, marzenia i świetlną przyszłość. Dopóki nie poznała Krzyśka...

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.