Spisane z życia - Kobieta

Te zachowania świadczą o tym, że on jest tobą zainteresowany

Gesty i zachowania, które mówią o tym, że on cię podrywa

2018-07-26 13:47:49

Czasami jesteśmy zainteresowane jakimś facetem, ale boimy się rozczarowania. Nie zawsze znaki, które wysyła nam mężczyzna są jasne i klarowne. Są jednak pewne zachowania, które świadczą o tym, że on naprawdę jest tobą zaintersowany. Chcesz się dowiedzieć, czy on cię podrywa? Przeczytaj nasz artykuł.

zakochana para

Intensywność kontaktu

Facet, który jest zainteresowany kobietą dba o stały kontakt. Systematyczne odzywanie się zdecydowanie świadczy o tym, że on chce czegoś więcej, niż tylko zwykła znajomość. Intenstywny kontakt, pisanie wiadomości, telefony kilka razy dziennie to znak, że on chętnie i szczerze dzieli się swoimi sprawami i chce, abyś to właśnie ty była częścią jego życia.

Inicjatywa

Chociaż coraz częściej mówi się, że kobiety również powinny przejmować inicjatywę w kwestii związku i lepszego poznania się, to jednak mile widziane jest, aby to mężczyzna walczył o swoją wybrankę. Facet, który zabiega o ciebie, wychodzi z inicjatywą spotkań, wyjazdów, wyjść na kawę na pewno jest tobą zainteresowany i będzie chciał czegoś więcej, niż tylko koleżeństwo. Dlatego nie zastanawiaj się 100 razy nad tym, czy zgodzić się na randkę z nim, jeśli on pyta o to kolejny raz - czasami warto zaryzykować i dać się porwać uczuciu, które może być najważniejszym w twoim życiu.

Szczere komplementy

Kobiety mają wrodzoną i wręcz nadprzyrodzoną intuicję. Wyczuwają na kilometr fałsz i zakłamanie, dlatego nieszczere komplementy nie są mile widziane. Mężczyzna, który bez podtekstu i pretekstu potrafi wydusić z siebie bez przymusu miłe słowa na pewno zostanie doceniony przez kobietę. Jeśli więc on wymierza w twoim kierunku cudowne komplementy, które mają pokrycie w jego zachowaniu, to jesteś prawdziwą szczęściarą! Tym bardziej, jeśli robi to facet, którego priorytetem jest często błyskotliwe dogryzanie i złośliwe przytyki w stronę innych osób.

Zwierzanie się

Faceci nie są z reguły bardzo wylewni. Jeśli więc on postanawia zawierzyć tobie swoje sekrety, ufa ci i jest z tobą szczery to znak, że jesteś dla niego ważna. Uzewnętrznianie się przez mężczyzn nie jest bardzo powszechne i popularne, dlatego jeśli facet nie wstydzi się rozmawiać z tobą o poważnych sprawach, które są czasami naprawdę delikatne - ciesz się tym. To oznacza, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

gol

fot. pexels.com

tanie jedzenie z dowozem

Słowa kluczowe: podryw, flirt, związek, podrywanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Czego możemy nauczyć się od kotów?

Zobacz, czego człowiek może nauczyć się od kota!

social media
Czy bycie "super" w social mediach jest rzeczywiscie super?

Pamiętnik realnego życia czy festiwal próżności?

Polecamy
Koksiarz, czyli kto?
Koksiarz, czyli kto?

Nadmierne skupienie na sylwetce i obwodzie w talii to nie tylko kobieca przypadłość.

36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie
36 pytań - niesamowita gra z partnerem, która wywoła lub pogłębi uczucie

Wystarczy godzina, żebyście poznali się lepiej!

Ostatnio dodane
Czego możemy nauczyć się od kotów?

Zobacz, czego człowiek może nauczyć się od kota!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.