Spisane z życia - Kobieta

To przemówienie Dody zaskoczyło wszystkich! Artystka ostro o hejcie na Marinę Łuczenko [WIDEO]

Przemówienie Dody na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2018

2018-05-30 10:12:11

Podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady, nagrodę w kategorii Metamorfoza zdobyła Dorota Rabczewska. Statuetkę artystce wręczała ikona i legenda polskiej muzyki, Izabela Trojanowska. Doda korzystając z okazji, pozwoliła sobie na krótkie przemówienie, które zdecydowanie zaskoczyło wszystkich gości. Piosenkarka stanęła w obronie Mariny Łuczenko, która została potraktowana karygodnie przez jeden z portali plotkarskich. Dorota Rabczewska kolejny raz powiedziała głośno, jak wielkim problemem jest hejt i nienawiść, również w show biznesie. Zobaczcie niesamowite przemówienie Dody!

DODA

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Wielka Gala Gwiazd Plejady, 2018, Doda, Marina Łuczenko
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!

Poznaj niezwykłą historię Hoshi'ego i Zena.

Takich kobiet faceci nie lubią!
Takich kobiet faceci nie lubią!

Masz za sobą kilka nieudanych związków? Nie wiesz, dlaczego nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.