Spisane z życia - Kobieta

To przerażające męskie zachowanie odstraszy każdą kobietę

Co odstrasza kobiety?

2018-05-23 09:37:30

Każdy człowiek posiada jakieś wady i swoje przyzwyczajenia. Nie ze wszystkim można sobie jednak skutecznie poradzić. Tym bardziej, jeśli żyje się w parze. Partnerka, która odkryje mroczne sekrety i nawyki faceta nie zawsze jest w stanie wytrzymać i unieść ciężar całej sytuacji. A jeśli w grę wchodzą naprawdę poważne rzeczy, to zazwyczaj kobieta po prostu kończy nieudany związek i nie walczy z nawykiem, który jest nie do zniesienia przez kogokolwiek.

mężczyzna jedzący loda

Podatność na uzależnienia

Niektórzy panowie są tak bardzo podatni na uzależnienia, że ciężko jest z tego typu zachowaniem walczyć bez fachowej pomocy. Alkohol, narkotyki i inne używki powodują zmiany w zachowaniu, które są bardzo ciężkie do zahamowania i zmiany. Jeśli dojdzie do tego uzależnienie od hazardu, gier lub inne problemy tego typu to zazwyczaj relacja, która oczywiście cierpi na tym najbardziej, kończy się, a kobieta odchodzi. Życie w związku z facetem, który jest podatny na uzależnienia i nie walczy z nimi jest drogą przez mękę i jeśli mężczyzna nie walczy ze swoimi słabościami, nie stara się niwelować niepokojących zachowań, a kobieta przymyka na to oko, to tylko kwestia czasu, aż związek zacznie się sypać i każda ze stron będzie chciała się rozejść.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: kryzys w związku, miłość, związek, kłopoty w związku
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!

Poznaj niezwykłą historię Hoshi'ego i Zena.

Takich kobiet faceci nie lubią!
Takich kobiet faceci nie lubią!

Masz za sobą kilka nieudanych związków? Nie wiesz, dlaczego nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.