Spisane z życia - Kobieta

Typy kobiet, które zaskakują. Zobacz, którą jesteś!

Typy kobiet

2018-03-27 12:44:29

Każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Typów kobiet jest naprawdę sporo i nic dziwnego, że panowie mają momentami ogromną trudność ze zrozumieniem płci pięknej, skoro czasem nawet same panie nie potrafią siebie zrozumieć. Są jednak typy kobiet, które posiadają charakterystyczne cechy. Zobacz, którą z nich jesteś!

kobieta blondynka

Dama

Kobieta, która jest damą jest zazwyczaj wyniosła i oziębła. Uwielbia być adorowana i kocha życie na wysokim poziomie. Facet, który nie ma odpowiedniej pracy i zaplecza finansowego, totalnie nie ma u niej szans. Dama kocha błyskotki i życie na wysoki połysk. Wolny czas spędza na robieniu zakupów i dbaniu o swoją urodę. Nigdy nie spotkasz jej niepomalowanej, ubranej w gorsze ciuchy, ponieważ dama zwraca ogromną uwagę na swój strój i makijaż.

Pozytywna babeczka

Ludzie ją uwielbiają, ponieważ nakręca swoją energią wszystkich dookoła. Kiedy pojawia się w towarzystwie, wiadomo, że nikt się nie będzie nudzić. Pozytywna babeczka nie przestaje się uśmiechać, jest zaradna i potrafi bezinteresownie pomagać nawet obcym ludziom. Jest uwielbiana przez facetów i podziwiana przez inne dziewczyny.

Nieśmiała romantyczka

Tego typu dziewczyna nie powie wprost o co tak naprawdę jej chodzi. Jest trochę wycofana i nie lubi się angażować w różnego rodzaju akcji. Zdecydowanie woli stać z boku, niż aktywnie działać. Marzy o księciu z bajki, jednak nie ma odwagi, aby zrobić pierwszy krok. Mimo tego, że ma powodzenie u facetów, to nie daje im zielonego światła.

Radosna kokietka

Ta dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Jest świadoma wdzięków i swojej urody, która przyciąga wzrok wszystkich facetów. Radosna kokietka wie, jak owinąć sobie chłopaka wokół palca, jednak jest przy tym niesamowicie dziewczęca i urocza. Swoim temperamentem zaskakuje każdą napotkaną osobę, a jej niezwykła energia zaraża wszystkich dookoła.

Przewrażliwiona wariatka

Każde nieodebrane połączenie od faceta traktuje jak okaz zdrady. Jej facet nie może na krok ruszyć się sam poza próg mieszkania, a każda jego koleżanka jest potencjalnym wrogiem i obiektem do zgładzenia. Przewrażliwiona wariatka nie słucha rad koleżanek, które próbują pomóc, ale żyje w swoim świecie, w którym pełno jest spisków i niedopowiedzeń. Nic więc dziwnego, że zazwyczaj jej związki trwają maksymalnie kilka miesięcy. Z taką kobietą mało, który facet wytrzyma dłużej, niż jedno spotkanie.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: typy kobiet, typy dziewczyn, rodzaje kobiet
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Naya Rivera nie żyje. Ciało gwiazdy "Glee" znaleziono w jeziorze

Aktorka najprawdopodobniej utonęła podczas ratowania syna.

Święto Smoczych Łodzi - Chiny i festiwal, który ma ponad 2 tys. lat

3 dni wolne od pracy pełne ciekawych tradycji.

Ślub w czasie koronawirusa
Weselne zamieszanie w czasie koronawirusa - co można w nowym reżimie sanitarnym?

Jakie decyzje zapadają, jakich rozwiązań narzeczeni szukają i jakie emocje temu towarzyszą? I co na to ustawodawca?

Polecamy
W wakacyjnej scenerii
W wakacyjnej scenerii

Tak, zakochać się, świetny pomysł. Wątpliwości we mnie rodzi jedynie: co dalej.

Kiedy samotność przestaje być wyborem, cała prawda o singlach
Kiedy samotność przestaje być wyborem, cała prawda o singlach

Wśród singli są osoby, które zdążyły wyremontować dom, pojechać do Japonii i kupić mieszkanie, lecz są też ludzie, którzy traktują ten stan jak przekleństwo.

Ostatnio dodane
Naya Rivera nie żyje. Ciało gwiazdy "Glee" znaleziono w jeziorze

Aktorka najprawdopodobniej utonęła podczas ratowania syna.

Święto Smoczych Łodzi - Chiny i festiwal, który ma ponad 2 tys. lat

3 dni wolne od pracy pełne ciekawych tradycji.