Spisane z życia - Kobieta

Zakochany facet - objawy i gesty

Jak się zachowuje zakochany facet?

2018-02-28 09:05:03

Mężczyźni niechętnie pokazują swoje uczucia. Rzadko również rozmawiają o tym, co tak naprawdę czują. Jeśli jednak uderzy ich strzała amora, to nietrudno jest rozpoznać, jak się zachowuje zakochany facet. Niektóre gesty są taj wymowne, że już po chwili można zauważyć, że mężczyzna poczuł do swojej wybranki coś więcej, niż tylko przyjaźń. Kiedy facet jest zakochany w kobiecie, sporo rzeczy przestaje się dla niego liczyć, a dużo spraw schodzi na dalszy plan. Co czuje zakochany mężczyzna i jakie są objawy takiego stanu?

zakochana para w restauracji

Zakochany facet - objawy i gesty

Nie każdy człowiek reaguje tak samo w momencie, kiedy w grę wchodzą duże emocje. A tak właśnie się dzieje podczas zakochania. Sporo panów próbuje stłumić w sobie uczucie, którego doświadcza, twierdząc, że "nic się takiego nie dzieje". Są jednak znaki, które świadczą o tym, że zakochany mężczyzna zaczyna zachowywać się zdecydowanie inaczej, niż zwykle. Kiedy facet jest zakochany w kobiecie, jego gesty zdradzają jego uczucia. Sporo panów unika kontaktu wzrokowego, a wzrok zakochanego mężczyzny wodzi po suficie, podłodze i wszędzie tam, gdzie nie pojawia się jego wybranka. To dość normalne zachowanie w stanie, kiedy facet przeżywa silne emocje. Zdarzają się również panowie, którzy dość nietypowo okazują swoje uczucia. Czasem zakochany facet unika wręcz kontaktu z kobietą, licząc na to, że sytuacja sama się wyklaruje. Prawda jest jednak taka, że cisza w takim momencie na pewno nie pomoże, a szczera rozmowa dużo szybciej rozwiąże sprawi pomiędzy partnerami.

Kiedy facet jest zakochany w kobiecie

Bardzo często zachowanie zakochanego mężczyzny nie jest zrozumiałe dla kobiety. Sporo panów potrafi w odpowiedni sposób pokazać swoje uczucia i dać do zrozumienia wybrance, że im naprawdę zależy na relacji. Po czym poznać, że facet jest zakochany? Przede wszystkim po tym, że chce jak największą ilość swojego czasu poświęcić kobiecie. Jego gesty, wzrok, zachowanie ma na celu uszczęśliwieniu wybranki, otoczeniu jej opieką oraz troską. Zakochany facet za wszelką cenę walczy o serce kobiety, cierpliwie słucha i daje oparcie, pokazując się oczywiście z jak najlepszej strony. Nie każdy mężczyzna działa jednak w taki sam sposób. Sporo panów, którzy doświadczają silnych emocji zamyka się w sobie i ucieka. Jednak niektóre gesty, takie jak drżenie rąk, zdenerwowanie, zaczerwienienie na twarzy, szybszy oddech zdradzają ogromny stres, uczucia i emocje, które władają zakochanym facetem. A takie rzeczy na pewno zauważy każda kobieta. Tym bardziej, że sporo pań doskonale wie, jak rozkochać w sobie faceta...

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: kiedy facet jest zakochany, zakochany facet objawy, co czuje zakochany facet

Zakochany facet - objawy i gesty (4)

Oznaki zakochanego faceta - spojrzenie
Oznaki zakochanego faceta - objawy
Oznaki zakochanego faceta - gesty
Oznaki zakochanego faceta - zachowanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
aktywna jesień
3 sposoby, aby jesienią czas przestał "uciekać nam przez palce"

Czas ucieka, a my nie realizujemy planów? Są sposoby, aby to zmienić. Sprawdźcie jakie!

Hermafrodytyzm
Kim jest hermafrodyta?

Dowiedz się więcej o osobach posiadających zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe.

Hobby Horse - co to jest? Czy jazda konna "na niby" może być sportem?

Poznaj fenomen Hobby Horsingu i dowiedz się, na czym polega ten sport.

Polecamy
Naya Rivera nie żyje. Ciało gwiazdy "Glee" znaleziono w jeziorze

Aktorka najprawdopodobniej utonęła podczas ratowania syna.

goście na weselu
Lista gości na weselu - jak układać, kogo zapraszać? [Poradnik]

Tworzenie listy gości to jedno z najtrudniejszych wyzwań dla narzeczonych.

Ostatnio dodane
aktywna jesień
3 sposoby, aby jesienią czas przestał "uciekać nam przez palce"

Czas ucieka, a my nie realizujemy planów? Są sposoby, aby to zmienić. Sprawdźcie jakie!

Hermafrodytyzm
Kim jest hermafrodyta?

Dowiedz się więcej o osobach posiadających zarówno męskie, jak i żeńskie narządy płciowe.

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?