Okazje - Kobieta

Zdobądź voucher o wartości 400 zł do sklepu Morele.net!

2017-03-22 12:10:53

Darmowa karta kredytowa może okazać się przydatna w ramach finansowania codziennych zakupów bądź nieco większych inwestycji, nie tylko naukowych. Od teraz, dzięki promocji Citibank i Morele.net, pozwoli Wam ona również zgarnąć atrakcyjny voucher o wartości 400 złotych!

Wszystko dzięki drugiej już edycji akcji promocyjnej, w ramach której każdy, kto złoży wniosek o Kartę Kredytową Citibank Simplicity i spełni kilka prostych warunków, otrzyma bon w wysokości 400 złotych do wykorzystania w sklepie Morele.net.


Laptopy, komputery osobiste, akcesoria multimedialne, sprzęt RTV i AGD, urządzenia mobilne i fotograficzne, a także mnóstwo sprzętu dla graczy – wszystko to będziecie mogli zakupić po znacznie niższej cenie.

5 kroków do vouchera

Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku i mogą wziąć w niej udział wszyscy nowi klienci, którzy od 1 stycznia 2015 roku nie posiadali głównej karty kredytowej Citibanku. Jeżeli spełniacie te kryteria, voucher może być Wasz – wystarczy przejść przez prostą procedurę.

 

  • Wypełnij formularz

Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza znajdującego się na stronie promocji, który zgłosi Was do przyznania Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Pamiętajcie, że promocją objęta jest wyłącznie ta karta, żadna inna. Link do formularza i szczegóły akcji są dostępne: https://www.morele.net/wiadomosc/zamow-karte-kredytowa-citibank-i-zdobadz-voucher-400-zl-do-morele-net/2894/

Formularz możecie wypełnić do końca czerwca. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i numer oraz e-mail kontaktowy. Zostaną one zweryfikowane przez pracownika banku, który po kilku dniach zgłosi się do Was z decyzją o przyznaniu (bądź nie) karty Simplicity.

Od czego zależy pozytywna decyzja? Składający wniosek musi spełnić kilka kryteriów. Osoba prywatna musi mieć ukończone 21 lat, dysponować miesięcznym dochodem netto w wysokości minimum 1200 złotych netto, a także być zatrudniona od co najmniej 3 miesięcy. Jeżeli chodzi o firmy, Wasza działalność musi trwać od 2 lat i musicie mieć ukończone 21 lat.

  • Dostarcz dokumenty

Jeżeli Wasz wniosek zostanie przyjęty, drogą przesyłki kurierskiej bank prześle do Was stosowną umowę. Należy ją podpisać i oddać kurierowi.

  • Zaloguj się do aplikacji bankowości mobilnej

Karta Kredytowa Citibank Simplicity jest Wasza! Zostanie ona przesłana do Was pocztą. Będziecie wtedy już naprawdę blisko otrzymania wspomnianego vouchera do sklepu Morele.net.

Gdy karta będzie już w Waszym posiadaniu, w kolejnym kroku zalogujecie się do bankowości mobilnej –  w tym celu skorzystać można z serwisu Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zalogowanie musi odbyć się co najmniej raz.

  • Dokonaj transakcji bezgotówkowych

Przyszła pora na spełnienie ostatniego warunku. Jako posiadacze karty kredytowej, musicie przeprowadzić transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 1000 złotych. Możecie dokonać ich zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych.

Ile macie na to czasu? Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Jeżeli więc dojdzie do tego w kwietniu, tysiąc złotych należy wydać do końca czerwca. Dokładna data będzie widniała na umowie, dlatego zawsze będziecie mieć do niej dostęp.

  • Odbierz voucher na 400 złotych

Bon jest Wasz! Otrzymacie go poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej. Zostanie on do Was wysłany najpóźniej na koniec miesiąca po miesiącu, w którym wypełniliście wszystkie warunki. Jeżeli więc odbędzie się to w maju, voucher otrzymacie do końca czerwca.

Jest on ważny do końca 2017 roku – może się nim posłużyć w ramach realizacji jednorazowych zakupów w sklepie Morele.net na minimalną kwotę 400 złotych.

W ten sposób możecie znacząco obniżyć koszt Waszych zakupów i cieszyć się wysokiej jakości produktami. Karta Kredytowa Citibank Simplicity jest całkowicie darmowa, co oznacza, że bank nie pobiera za nią żadnych miesięcznych opłat.

 Promocja ważna od 01.03.2017 r. do 30.06.2017 r. Voucher ważny do 31.12.2017 r.

 

Artykuł Partnera

Słowa kluczowe: citibank, morele.net, karta kredytowa, karta debetowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
halloween
Rabaty na Halloween - do jakich sklepów warto zajrzeć?

Wiele sklepów online również postanowiło obchodzić Halloween - proponując nam bardzo ciekawe rabaty.

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych.
Jakie kwiaty kupić na Wszystkich Świętych?

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych!

studentka z internetem
Jak wybrać ofertę internetu dla studenta?

Jaki procent wydatków przeznaczanych jest na usługi telekomunikacyjne, w tym na internet?

Polecamy
Wysokie rabaty w salonach W.KRUK
Wysokie rabaty w salonach W.KRUK

Od 5 stycznia w wybranych salonach W.KRUK można zakupić końcówki kolekcji w atrakcyjnych cenach. Rabaty nawet do 50 proc.

Studenckie Wtorki w salonie fryzjerskim Studio 103
Studenckie Wtorki w salonie fryzjerskim Studio 103 Wrocław

Studio 103 zaprasza na mycie, strzyżenie i modelowanie włosów z 50% zniżką!

Ostatnio dodane
halloween
Rabaty na Halloween - do jakich sklepów warto zajrzeć?

Wiele sklepów online również postanowiło obchodzić Halloween - proponując nam bardzo ciekawe rabaty.

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych.
Jakie kwiaty kupić na Wszystkich Świętych?

Zobacz, jakie kwiaty będą najlepszym wyborem na Wszystkich Świętych!

Konkurs Ziaja
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.