Świadomość obfitości - Horoskop

Zjawisko obfitości

2007-09-24 22:50:36
Nasze myśli można porównać do światła rozświetlającego ciemny pokój. Różne rzeczy mogą być w takim pokoju, ale my ich nie widzimy, ponieważ skrywa je ciemność. Dopiero gdy zostaną oświetlone możemy je zobaczyć. Podobnie jest z naszymi myślami – kiedy zastanawiamy się nad czymś, to tak, jakbyśmy kierowali snop światła w określoną część pokoju – wówczas widzimy tą część jasno i wyraźnie. Reszta „pokoju” jest wówczas niewidoczna, ponieważ nie skupiamy na tym swojej uwagi (nie „oświetlamy” jej). Z praktycznego punktu widzenia rzeczy w pokoju istnieją tylko wtedy, gdy na nie patrzymy (kiedy pada na nie „światło” naszej uwagi). Ponieważ kiedy skrywają je ciemności, nie możemy ze 100% pewnością stwierdzić, czy istnieją, czy też nie – nie widzimy tego.

Ze wszystkich myśli w twojej głowie aktualnie, realnie istnieje tylko ta, której w tym momencie poświęcasz uwagę nad którą zastanawiasz się. Wszystkie inne są tylko potencjalne, tzn. możesz je za chwilę pomyśleć, ale nie koniecznie musi się tak stać.

Jeśli świat to pokój wypełniony rzeczami, a twoje myśli to światło, które pozwala oglądać poszczególne części, to jeśli „patrzeć” będziesz w część wypełnioną niedostatkiem, biedą, niemożnością, brakiem – nigdy nie „zobaczysz” bogactwa, możliwości, obfitości, ponieważ one leżą w innej części pokoju! Na podstawie swoich myśli interpretujesz świat, który widzisz. Więc jednocześnie można go postrzegać jako miejsce pełne biedy, gdzie nie ma szans, by osiągnąć sukces, jak i miejsce przepełnione obfitością możliwości, realizacji i sukcesu. To wszystko zależy jedynie od sposobu patrzenia na świat. Od tego, w które miejsce pokoju skierujesz „reflektor” myśli.

Tak więc twoje myśli, to główne narzędzie do osiągania bogactwa. Nawet największe fortuny najpierw były tylko pomysłem/wizją. Oczywiście każdym, nawet najlepszym narzędziem trzeba nauczyć się posługiwać.

Zazwyczaj osoby będące w trudnej sytuacji materialnej są głęboko przekonane o braku, niedostatku i niemożności, która ich otacza. Świadomość jest wówczas nastawiona na spostrzeganie tylko i wyłącznie takich aspektów w świecie. Próbują przeżyć za jak najmniej, oszczędzając na wszystkim, ale w końcu ta droga i tak nie prowadzi ich do bogactwa.

Jak już wspomniałam, aby myśli stały się pożytecznym narzędziem do wytworzenia bogactwa i obfitości należy się nimi umiejętnie posługiwać.

Generalnie obecność pieniędzy w naszym życiu możemy podzielić na 3 etapy:
1. kiedy pieniądze do nas PRZYCHODZĄ
2. kiedy je POSIADAMY
3. kiedy puszczamy je dalej w obieg; czyli pieniądze WYCHODZĄCE

Na każdym z tych 3 etapów istnieje odpowiedni sposób podejścia do pieniędzy, myślenia o nich (postrzegania ich). Ten sposób wywodzi się właśnie ze Świadomości Obfitości i daje gwarancję, że pieniądze naprawdę będą cię lubić. Cała zmiana jaka ma się dokonać dotyczy wyłącznie twojej strefy umysłowo-emocjonalnej.

Monika Burzyńska
www.monikaburzynska.pl
Słowa kluczowe: bogactwo przyciąganie pieniędzy zarabianie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Polecamy
Ostatnio dodane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?