Okazje - Kobieta

Życzenia na Dzień Kobiet 2018

Dzień Kobiet życzenia

2018-03-07 12:09:27

O kobietach należy pamiętać każdego dnia. Jest jednak jeden, wyjątkowy dzień w roku, kiedy obdarzamy panie szczególnym zainteresowaniem. 8 marca, czyli w  Dzień Kobiet płeć piękna dostaje kwiaty, prezenty i...życzenia. Te ostatnie powinny zaskakiwać kreatywnością, pomysłem i przede wszystkim szczerością. Jakie życzenia na Dzień Kobiet powiedzieć, aby panie poczuły się naprawdę szczególnie? Oto niektóre z nich.

bukiet kwiatów i książka

Dzień Kobiet - życzenia

Ogromu szczęścia od życia, spokoju w domu, uśmiechu na ustach i jeszcze więcej radości każdego dnia. Niech słońce zawsze świeci na Twoim niebie, a chmury zostaną przegonione przez Twój piękny uśmiech. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Niech Ci zawsze słońce świeci, niechaj zdrowe będą dzieci. Uśmiech zawsze miej na twarzy, niech Cię życiem szczęściem darzy. Bądź tak piękna jak zachód słońca i radości miej bez końca.

Przesyłam Ci cudowne życzenia, abyś była spełnioną kobietą, pełną pasji, charyzmy i energii. Niech każdy Twój dzień przepełniają tylko pozytywne emocje i szczera radość. Pamiętaj! Zasługujesz na wszystko co najlepsze. I tego najlepszego właśnie Ci życzę z całego serca.

Życzenia na Dzień Kobiet

W Dzień Kobiet serce się raduje i Tobie radość tą winszuję. Bądź zawsze taka boska, radosna, jak nadchodząca niabawem wiosna. Każde problemy niech los wynagrodzi i niech Ci nikt w życiu nie szkodzi. Dużo uśmiechu i zdrowia mnóstwo, wyglądaj zawsze jak cudowne bóstwo!

Moje życzenia na Dzień Kobiet niech będą wyrazem podziwu, szacunku i radości, że mogłem poznać tak cudowną kobietę, jak Ty. Życzę Ci, aby każdy dzień był dla Ciebie wyjątkowy, a cudowna energia wypełniała każdy Twój dzień. Zarażaj uśmiechem i nadal bądź promykiem wśród szarości tego świata.

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie jak 8 marca! Kwiaty niech przepełniają każdy Twój dzień, a słodycz czekolady wypełnia radością życie. Życzę Ci tylko pozytywnych ludzi obok Ciebie, wytrwałości w codziennych trudach, sukcesów i spełnienia w pracy oraz powodów tylko do uśmiechu. Niech Dzień Kobiet trwa cały rok!

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: 8 marca, życzenia Dzień Kobiet, co na Dzień Kobiet
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Życzenia na Dzień Mamy
Życzenia na Dzień Mamy

Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki.

Oryginalne pomysły na Dzień Mamy
Oryginalne pomysły na Dzień Mamy

Mamy tutaj coś właśnie dla Ciebie - oryginalne prezenty na Dzień Mamy, które przełamią rutynę tego święta.

StÃłÅ‚ wielkanocny - jak udekorować?
Stół wielkanocny - jak udekorować?

Chcesz, aby stół wielkanocny wyglądał pięknie? Oto sposoby na ozdoby wielkanocne.

Polecamy
Jak uniknąć przedświątecznego stresu?
Jak uniknąć przedświątecznego stresu?

Każdy chce, aby święta były pełne miłości, ciepła i spokoju. Zdarza się jednak, że cały ten czas rujnuje stres, wypełniający nasze domy. Sprawdź co zrobić, aby w tym roku go uniknąć.

Gorące wyprzedaże w sklepach Deichmann
Gorące wyprzedaże w sklepach Deichmann

Miłośnicy butów datę 15 czerwca muszą zaznaczyć w kalendarzu! Tego dnia sklepy Deichmann rozpoczynają bowiem sezonową wyprzedaż.

Ostatnio dodane
Życzenia na Dzień Mamy
Życzenia na Dzień Mamy

Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki.

Oryginalne pomysły na Dzień Mamy
Oryginalne pomysły na Dzień Mamy

Mamy tutaj coś właśnie dla Ciebie - oryginalne prezenty na Dzień Mamy, które przełamią rutynę tego święta.

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.