Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - czerwiec

2007-09-01 22:49:52

Finanse: Powiem tak. Mam przypływ finansowy, ale niewielki. Są to pieniądze, na które czekacie od dłuższego czasu i mają szansę pojawić się u was w połowie bądź w drugiej połowie czerwca. Tak naprawdę pozwolą one wam złapać trochę finansowy oddech. Dzięki nim możecie także  ustabilizować swoją sytuację, i zacząć planować wydatki, na przykład wydatki wakacyjne. Nie możecie odkładać w nieskończoność tematu - czy i jak w tym roku będą wyglądały wasze wakacje, więc te pieniądze pozwolą wam wcielić plany w życie.

Praca: Zacznę od osób bez pracy ponieważ karty wskazują na to, że będziecie musieli chyba na tę pracę poczekać jeszcze trochę dłużej. Karty pokazują, że trzeba będzie dokładnie przeglądać oferty, szukać czegoś co jest dopasowane do waszego profilu zawodowego, a to nie będzie wcale takie łatwe. Może warto skorzystać z doradcy zawodowego w Urzędzie Pracy bądź na przykład jakiegoś bezpłatnego szkolenia.
Osoby wykonujące pracę na wysokim stanowisku mogą w tym miesiącu mieć tej pracy znacznie więcej. Trzeba będzie rozwiązywać zaległe problemy, które będą się zderzać z nowymi problemami, nowymi sytuacjami. Jeżeli jesteście na wysokich stanowiskach szykujcie się na liczne pożary wokół was. Natomiast osoby, które wykonują pracę wraz z innymi osobami i przy was jest dużo osób - nie zaczynają dnia od plotek. Karty wskazują, że tam gdzie jest dużo osób mogą powstać plotki, które w konsekwencji zaszkodzą tylko wam. Jeżeli ktoś obok was będzie zaczynał plotkować, waszym zadaniem jest przerwać to.

Zdrowie: Uwaga na anginę, dosłownie pokazuje się gardło uszy i angina. Musicie o tym pamiętać i nie pić bardzo zimnych napoi bo tutaj może sytuacja rozwinąć się w bardzo szybkim tempie. Pamiętajcie o tym proszę. Karty wskazują, że remedium na wszelkiej maści bóle jest ruch. Karty zalecają wam spacery na świeżym powietrzu, jogging, jazda na rowerze, spacer z kijkami. Pomyślcie też o zapisaniu się na regularne zajęcia sportowe, bo teraz może być wysyp promocyjnych karnetów.

Rada z karty tarota

Będzie trzeba coś pożegnać, ale bez żalu. Trzeba będzie w czymś się rozstać, ale bez żalu. Nie bójcie się porzucić starych spraw, które już dawno przykrył kurz. Czerwiec to dla was miesiąc nowych wyzwań, a nie wracania do starych śmieci. Karta wróży odcinanie staroci.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Popularne