Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - wrzesień

2007-09-01 22:49:52

Praca: W sprawach zawodowych pokazuje się dobry czas na negocjacje, rozmowy biznesowe, podpisywanie umów i rozmowy o podwyżkach. Dobrze będą się dogadywać ze wspólnikami, z Szefem. Pokazuje się czas, gdzie możecie rozpocząć  rozmowy o przyszłych zarobkach - tak by już od początku jesieni zacząć lepiej zarabiać. Tak więc nie siadaj tylko wstań i działaj jak najszybciej. To co zaczniecie w tym miesiącu, bardzo szybko zaprocentuje.

Finanse: Karty zaznaczają, że trzeba będzie pilnować pieniędzy bo pokazują się straty przez rozrzutny tryb życia. Pokazuje się konieczność zadbania o przyszły czas i już dziś zacznijcie oszczędzać i przystopuje z wydatkami. A będą pokusy... Dlatego karty pokazują wprost - wie wydawaj, przystopuj z wydatkami, planuj wydatki. Nie pokazują się dodatkowe przypływy finansowe we wrześniu, niestety.

Zdrowie: Drogie Bliźnięta, we wrześniu zaznaczają się możliwe problemy z kośćmi lub stawami. Część z Was musi pomyśleć o ewentualnej rehabilitacji lub gimnastyce. Pokazują się bóle, pobolewania kręgosłupa. Ale jeśli dziś zadbacie o to szybko miną te dolegliwości. Uważajcie też na kolana.
Teraz jest właśnie dobry czas na zadbanie o ruch. Upały już odeszły, czas wiec zażyć ruchu.

Rada
Gorszy czas finansowy właśnie się kończy. Jeszcze chwilę i odmieni się Wasza sytuacja finansowa. Wytrwałości.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.