Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - październik

2007-09-01 22:49:52

W październiku uważaj, możesz bowiem znaleźć się w sytuacji uwikłania lub zależności, która poważnie nadszarpnie Twoje nerwy, a może mieć tez trwały destrukcyjny wpływ na Twój spokój. Wystrzegaj się zazdrości i osób, które są zazdrosne wobec Ciebie. Jeśli staniesz przed wyborem, postaraj się ze wszystkich sił nie być powodem niczyjej szkody. Nie pozwól też, by ktoś Cię sprowokował do zachowań, które są Ci obce, niemiłe, lub do czegoś, czego w krótkim czasie będziesz żałować. Jeśli coś wydaje Ci się inne, niż jest Tobie przedstawiane, nie ufaj i kieruj się rozsądkiem.

Na uczelni i w pracy: bardzo możliwe, że sfera zawodowa i przestrzeń edukacji oraz kariery wysuną się na absolutnie pierwszy plan. Jednak jedyne, co będzie zaprzątało Twoją głowę w tej przestrzeni, to finanse. Nie podejmuj zobowiązań finansowych, jeśli masz kłopot z kredytami skup się na rozwiązaniu tych uciążliwości, zamiast na doraźnych rozwiązaniach. Przy zarządzaniu pieniędzmi myśl o przyszłości, a jeśli otrzymasz większą sumę, nie popadaj w rozrzutność.

Zdrowie: uważaj na wypadki powodujące uszkodzenia ciała, nagłe problemy z zębami, a także nie przesadzaj z używkami, ponieważ jeśli teraz nabędziesz nałogu, trudno Ci się będzie go pozbyć.  

Talizman energetyczny: ametyst. Wspomaga trzeźwe myślenie, trzeźwy osąd a także mocne postanowienia. Pozwala wytrwać w powziętych zobowiązaniach, doprowadzić sprawy do końca w sposób konsekwentny i kompetentny. Wspomaga system nerwowy wyciszając emocje poprzez sprowadzenie ich do poziomu zdroworozsądkowego, przygotowuje na życiowe zmiany i pozwala zrozumieć ich głęboki sens. Pomaga osiągnąć stan harmonii i relaksu Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co pozwala na spokojny, zdrowy i regenerujący sen. Dzięki temu poprawia nasze skupienie i wydajność, dodaje chęci do efektywnego działania. Ma moc łagodzenia konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy. Jego oczyszczająca i inspirująca energia wpływa też pozytywnie na nasza sferę seksualności, dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji. Jego energia pozwala łączyć wiedzę i doświadczenia z intuicją, oraz kieruje na taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów. Rozumiemy, że gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej, każda jest inna, bywa zagrożeniem lub szansa a my zyskujemy zdolność trzeźwej oceny.  Energia Ametystu wpływa też na obszary kreatywności i aktywności  w pracy i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu, jakim wykazujemy się z energia ametystu. Pozwala pokonać ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza nasze horyzonty postrzegania i rozwoju. Wspomaga silna wolę i mocne postanowienia, pomaga zatem w dotrzymaniu sobie własnych obietnic, w treningach, stosowaniu diet, zmianie nawyków, pomaga wyjść z nałogów.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?