Horoskop - Kobieta

Bliźnięta - kwiecień

2007-09-01 22:49:52

Finanse: Oj, karty wskazują wyraźnie na to, że może dojść do takiej sytuacji, że potrzeba będzie pilnie coś wymienić dosłownie wymienić, kupić, a w portfelu pustka. Niestety może się Wam zepsuć urządzenie, duża rzecz, która jest dosyć droga. No i teraz jak tutaj problem załatwić. Karty podpowiadają, że jeżeli rzecz ta jest niezbędna w codziennym funkcjonowaniu, to spróbujcie kupić to na raty. Jeśli natomiast przez jakiś czas możecie się bez tych rzeczy obyć to przełóżcie zakup na następne miesiące. Miesiąc kwiecień okazuje się jako miesiąc z odpływami finansowymi.

Praca: Może się tak zdarzyć, że do Waszego zespołu dołączą nowe osoby, może się tak zdarzyć, że Wasza firma będzie rekrutować kolejne osoby. Karty pokazują, że w takim nowym towarzystwie, może dochodzić do starcia, do próby walki o władzę. Radziłabym Wam skupić się na swoich obowiązkach, a niech reszta się bije. Jak mówi stare przysłowie - gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Karty podpowiadają, że w pracy właśnie z tego powodu może być dosyć nerwowa atmosfera więc tym bardziej warto stać z boku i nie uczestniczyć w tym. Dobre informacje dla Was to takie, że szef zwróci uwagę na to, jak do tej pory pracowaliście, zechce Was pochwalić, może zechce odbyć rozmowę na ten temat. Spróbujcie się przygotować do tego.
Bliźnięta, które poszukują pracy, karty wskazują na to, że możecie otrzymać umowę na czas określony. Byłoby to coś na zasadzie zlecenia, które zleciłaby Wam pewna przedsiębiorcza kobieta. Poszukajcie pracy dodatkowej w szeroko rozumianych instytucjach państwowych, jako osoba do pomocy w gminie, w sądzie, w banku. Byłoby to coś na zasadzie krótkiego zlecenia, trudno mi powiedzieć, przy wprowadzaniu danych, przy obliczaniu danych. Coś takiego.

Zdrowie: Zaczynają się tutaj dla Was pokazywać alergię. Czy na pewno pilnujecie Waszego stanu zdrowia? Karty podpowiadają, że pierwsze dni miesiąca właśnie możecie rozpocząć z alergią. Młode bliźnięta, nastolatkowie, młode osoby, uważajcie na zatrucia pokarmowe. Panie bliźnięta mam pokazaną wizytę u ginekologa, mam pokazane badanie typu USG. Panowie mam pokazane USG lub rentgen.

Rada w karty tarota

Wszystko co dotyczy szeroko i dobrze rozumianej siły, odwagi, męstwa, a może nawet władzy, będzie Wam w tym miesiącu towarzyszyć. W tym miesiącu możecie także mieć kontakt z osobą na bardzo wysokim stanowisku, ale osobą podkreślam sprawiedliwą, która będzie działała na Waszą korzyść. Karta podpowiada by w kwietniu sięgać odważnie po to co mam się należy, ale przy zachowaniu maksimum sprawiedliwości i uczciwości.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop bliźnięta
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?