Horoskop - Kobieta

Koziorożec - październik

2007-09-01 22:53:33

Październik zapowiadaj niestety straty i rozczarowanie, na które nie będziesz mieć wpływu. Sytuacje czasem dzieją się poza nasza kontrolą i musimy ponieść emocjonalne konsekwencje zdarzeń nawet, jeśli się o taki kierunek wydarzeń nie prosiliśmy. Bardzo możliwe też, ze w nadchodzącym miesiącu nieprzyjemna sytuacja, której doświadczysz zdarzy się po raz kolejny, dokładnie tak samo jak poprzednio. Postaraj się wyciągnąć z tego wnioski, by po raz kolejny nie cierpieć i nie przechodzić trudności i rozterek.

Na uczelni i w pracy: w tej sferze też możesz przygotować się na większe, lub mniejsze rozczarowanie. Możesz nie dostać się do projektu, na którym Ci zależy, nie otrzymać oczekiwanego awansu, podwyżki, lub zadań, które uważasz, że pomogłyby Ci w rozwoju kariery. Jeśli możesz przełożyć ważne negocjacje i transakcje na lepszy czas, zrób to.

Zdrowie: uważaj na nagłe sytuacje pogarszające zdrowie w sposób poważny, takie jak zatrucia układu trawiennego i oddechowego. Jeśli nie dajesz sobie rady psychicznie, poszukaj fachowej pomocy.

Talizman energetyczny:  jadeit. To przede wszystkim kamień przynoszący spokój a więc jego energia mocno relaksuje. Przynosi powodzenie w interesach i transakcjach, ponieważ sprzyja energii inteligencji, którą zaprzęgamy do planowania i strategii. Pomaga odnaleźć najlepszą możliwą dla nas drogę i znaleźć w sobie siłę do jej przebycia. Pozwala też niezbędnej siły zaczerpnąć, a także zrównoważyć jej niedobory poprzez dobre przygotowanie i wzmocnienie naszych najlepszych stron. Jadeit dobrze przygotowuje nas do drogi, do zadań i uspokaja w trakcie realizacji planu. Pomaga podołać wszystkiemu co nas spotyka i iść dalej, w oczekiwaniu dobrego losu, zysku i dobrej fortuny. Sprzyja pomnażaniu majątku.  Jadeit daje czystą dobrą energię pewność siebie i pogodne myśli. Wspiera nas w sytuacjach trudnych i kryzysowych, dodaje błyskotliwości w działaniu, uruchamia spryt i zdolność do przetrwania porażek. W sferze finansowej kamień ten wspiera dobre transakcje, celowe podróże i wszystko to co robimy dla osiągnięcia stabilności. To świetna energia wspierająca osoby indywidualistyczne i samodzielne, które dla realizacji celów wchodzą w działania zespołowe, również w funkcji kierowniczej.  Jeśli Twój związek, potrzebują zrównoważenia, zrozumienia, pogłębienia uczuć, jadeit będzie dobrą energetyczną podporą dla takiej relacji. Pomaga znosić kryzysy bez wybuchów, bez egzaltacji. Spokojnie i pewnie neutralizuje napięcia i wprowadzając przyjazną, radosną aurę, w której żyjemy, pracujemy i rozmawiamy w poczuciu zadowolenia z osiągniętej stabilności, której nie chcemy burzyć i tak tworzymy bezpieczną, spokojną przestrzeń dla rozwoju dla siebie i najbliższych. Jego energia sprzyja stabilizacji, wyciszeniu i celowemu działaniu. Dlatego jest dobrym kamieniem dla wszystkich osób działających w grupie, pomaga osiągnąć poczucia stabilnych relacji, na których można polegać, takie relacje tworzyć i takie relacje dawać. Wspomaga powroty do równowagi organizmu, rekonwalescencje, rehabilitacje i psychoterapie.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?