Horoskop - Kobieta

Koziorożec - sierpień

2007-09-01 22:53:33

Finanse: Nie obawiajcie się ryzykować z pieniędzmi, bo wszystko, czego się podejmiecie wyjdzie wam na dobre. Jeśli teraz zaoszczędzicie to będziecie zadowoleni z efektów już po krótkim czasie. Widzę inwestycje za rogiem, które mogą przynieść niemałe zyski, więc nie bójcie się podejmować ryzykownych decyzji. Ktoś może mieć całkiem intratną propozycję dla Was.
Ale nie polecam wam teraz hazardu ani loterii bo możecie się sparzyć.

Praca: W pracy zwolnienia. Wszyscy będą w nieciekawym nastroju, bo zwolnienia będą odbywały się niemal codziennie. Nie obiecuję, że was to nie dotknie, bo to zależy głównie od jakości waszej pracy. Będzie to dla was bardzo stresujący moment, dlatego radzę wam sięgnąć po pomoc najbliższych. Oczywiście nie mają oni jak poradzić na zwolnienia w biurze, jednak są w stanie zagwarantować wam wsparcie emocjonalne i sposoby, żeby was trochę zająć, oczyścić wasz umysł, skupić się na czymś innym. Musicie pamiętać, że są oni tu dla was i zawsze chętnie wam pomogą. Dacie rade, obiecuje. Wszystko będzie super, tylko no musicie przetrwać ten ciężki okres. Przykro mi…
Koziorożce starające się o nową pracę musicie jeszcze trochę poczekać. Obiecuję, że niedługo wam się poszczęści ale to jeszcze nie tu, nie teraz. Ale próbujcie, wysyłajcie CV, przeglądajcie oferty. Rynek pracy nigdy nie śpi - PAMIĘTAJCIE może być nagły zwrot.

Zdrowie: Czas zadbać o skórę. Wiem, że może trochę późno, bo sezon letni się powoli kończy, ale radzę wam sobie przypomnieć o zasadach zdrowego opalania i pielęgnacji skóry latem. Oparzenia są bardzo niewskazane, dlatego dbajcie o odpowiednie kremy z filtrem. Oparzenia skóry to nie żart, a aktualnie jesteście na nie najbardziej wystawieni. Dbajcie, dbajcie i jeszcze raz dbajcie!
Panie - włosy, skóra głowy. Proszę zadbać o włosy, nie przeciążać ich.

Rada z Karty Tarota

Dom jest źródłem szczęścia, radości i wszelkiego dobra. Troszcz się o rodzinę, o najbliższych i o dom właśnie. Może coś wymaga poprawy, naprawy w domu. Teraz dom jest w centrum uwagi.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Polecamy
Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne