Horoskop - Kobieta

Koziorożec - czerwiec

2007-09-01 22:53:33

Finanse: Pokazują się przy was wydatki związane z domem, z ogrodem, upiększaniem wnętrza, z organizacją waszego otoczenia. Myślę, że część koziorożców już wcześniej planowała remont, i teraz z początkiem lata zacznie się on realizować. Natomiast mam pokazane tutaj lekkie przesunięcie czasowe, weźcie to pod uwagę. Co jeszcze? Mogę wskazać, że jeżeli będziecie szukać pieniędzy, to warto porozmawiać o podwyżce, ale to opiszę szerzej w informacjach o pracy. Niemniej jednak pokazuje się w tym momencie taka informacja.

Praca: Właśnie to co napisałam, pokazuje się rozmowa o podwyżce. To nie oznacza, że tę podwyżkę dostaniecie już w czerwcu, ale na pewno dostaniecie obietnicę podwyżki w tym roku. Praca przebiegnie raczej spokojnie, poza małymi zgrzytam z pracownikami. Powiem tak, tak jakby burza już od dawna wisiała w powietrzu, Na pewno nie pozwolicie sobie na pewne rzeczy, na pewno zwrócicie uwagę swojego kolegi na pewne sprawy i na pewno będziecie wymagać tego by pracować wspólnie, rzetelnie nad czymś, nie pozwolicie sobie na to by cała robota spadła na was. Warto także będzie ten argument wyciągnąć w momencie rozmowy o podwyżce. Warto będzie wskazać kto pracował nad danym zadaniem czy też daną sprawą.

Koziorożce bez pracy mogą znaleźć zatrudnienie i to dosłownie w pierwszych dniach czerwca, w usługach lub też gastronomii. Nie jest to oczywiście praca na stałe, ale jest to pokazane jak coś co może dać wam dużo radości, szczególnie gastronomia i przebywanie wśród ludzi. A może któraś z pań koziorożców pomyślała by o tym by gotować lub też piec na innych? Nie wiem dlaczego, ale mam tutaj dwa razy pokazaną kuchnie, wypieki, smaczne jedzenie, na którym można by było zarobić. Panowie także.

Zdrowie: Uwaga na nerki i pęcherz moczowy. Uwaga na przeziębienia tej części ciała, nie wiem czy nie będzie potrzebna interwencja lekarza. To wszystko zależy od tego jak zadbać o siebie. Wiem, że jest to ciepły czas natomiast u was pokazuje się pęcherz moczowy i nerki, i to bardzo wyraźnie więc proszę zwrócić uwagę właśnie na to bo może być to poważna sprawa. Dodatkowo, ale to dla pań mam skierowaną informacje o migrenach, ale to już kilka znaków zodiaku to miało więc myślę, że to może być taka specyfika czerwca. Przypominam tylko, że możecie mieć zaległe badania krwi, taka jest informacja kartach. A może to być nie tyle co badanie krwi, a szczepienie więc proszę sprawdźcie czy zapisywaliście się czy byliście na taką rzecz zapisani.

Rada z karty tarota

Odpowiedź masz bardzo blisko, nie musisz jej szukać daleko, spróbuj złapać oddech, spróbuj zastanowić się nad istotą problemu. Wiem, że wybierzesz mądrze i wybierzesz dobrze. Odpowiedź masz przed sobą. Tutaj nie ma różnych opcji, tu jest jedno rozwiązanie, które jest na wyciągnięcie ręki.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne