Horoskop - Kobieta

Koziorożec - wrzesień

2007-09-01 22:53:33

Praca: Spokój, cisza, powoli płyną dni biurowe, kawa, ksero, spotkanie, kawa. Nuda. Karty pokazują, że dni będą płynąć Wam wolno i na szczęści brak będzie burz. Tylko dosłownie garstka z Was miłe Koziorożce może mieć spięcie z Szefem o to kto miał „to” zrobić i co należy do Waszych obowiązków. Pokazuje się, że pewna sprawa nie będzie do końca załatwiona tak jak powinno to być i mogą być pretensje do Was - nieuzasadnione dodam. Tak więc karty radzą przeczekać ten dzień ze spokojem, jutro już wszyscy zapomną o sprawie - a w pierwszej kolejności Szef.
Dla szukających pracy zaznacza się możliwość spotkań z kobietami - to kobiety będą szukać pracowników i nie wykluczone, że Ty Koziorożcu będziesz tym pracownikiem. Tak więc bardzo dobry miesiąc jeśli przygotujesz się świetnie na spotkania z Paniami.

Finanse: Zapowiada się stabilny miesiąc z przewagą plusów. A plusiki chętnie i szybko wydacie. Natomiast rada od kart jest odmienna - nie wydawaj tylko zatrzymaj, mogą być potrzebna jeszcze w tym roku.
Pokazują się wydatki na dzieci lub też członków rodziny - na rodzinę. Będą to wydatki konieczne, może jakaś rocznica, urodziny, czy też konieczny zakup do domu rodziców.

Zdrowie: Nie będziecie narzekać na kondycję i zdrowie. Będziecie w super formie, może troszkę leniwie się momentami poczujecie, ale weekendy będą już spędzone w ruchu. I tak powinno być - karty radzą wysiłek fizyczny wprowadzić na stałe do Waszego menu. Już niedługo pokochacie swój nowy, sportowy styl. Zacznijcie jednak od czegoś lekkiego - nie od razu Kraków zbudowano prawda? Z każdym dniem będziecie mieli więcej siły i formy.
A może na nadchodzące wielkimi krokami urodziny już dziś powiecie najbliższym o karnecie na siłownię dla Was? Świetny pomysł!

Rada
Uwielbiam moje karty! Rada jest oto taka - rusz się, nie leż, koniec laby, wstawaj!

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.