Horoskop - Kobieta

Koziorożec - kwiecień

2007-09-01 22:53:33

Finanse: Poza tym co mówiłam wyżej, poza pieniędzmi, które macie okazję otrzymać, to karty mówią, że będziecie odwiedzać instytucje, będziecie załatwiać sprawy w banku, będziecie porządkować swoje finanse. Część z Was, to co już wyżej pisałam, będzie kupować nieruchomość, będzie zmieniać nieruchomość. Dobry miesiąc pod względem finansowym, ale pamiętajcie, że jeżeli jesteśmy na fali wznoszącej, to warto już dzisiaj rozpocząć odkładanie pieniędzy na ewentualne spadki koniunktury.

Praca: W pracy natomiast nerwowo. W pracy nawał obowiązków, w pracy rozliczanie z efektów, w pracy pytania i wątpliwości, dlaczego tak, a nie inaczej. Pokazuje się miesiąc nerwowy, napięty. Pokazuje się miesiąc w ruchu, pokazują się karty mówiące o tym, że trzeba będzie zrobić dużo rzeczy naraz, a tak naprawdę nie wiem czy te rzeczy będą potrzebne bo w następnych tygodniach koncepcja się zmieni. No natomiast nie ma wyjścia, trzeba robić. Nie radzę w tym miesiącu dyskutować bo dyskusja z szefem nic tutaj nie pomoże. Jedyne co możecie próbować zrobić to poprosić o pomoc, poprosić o to by została Wam przydzielone osoba do pomocy i to może się udać.

Jeśli poszukujecie pracy to mam spotkania, mam wysyłanie CV, mam poszukiwanie ofert, a na końcu mam wielkie zero. Karty mówią, że będzie bardzo dużo działania z Waszej strony i brak rezultatów. Absolutnie nie jest to Wasza wina, chcę to powiedzieć jasno i wyraźnie. Tak naprawdę myślę patrząc na karty, że pracodawca nie określił jeszcze do końca profilu kandydata, którego poszukuje i w mojej ocenie bada rynek. Więc nie zrażajcie się, przede wszystkim Wy także dokonajcie badania tego, co jest dostępne dzisiaj na rynku pracy.
Wśród Was są osoby, które w kwietniu założą lub też rozpoczną zakładanie własnej działalności gospodarczej, może to być coś z szeroko rozumianym zdrowiem, rehabilitacją, bądź też dbaniem o urodę.
Jeżeli Wasze wykształcenie kierunkowe to prawo, to karty podpowiadają by pomyśleć o czymś takim jak mediacje, mediacje rozwodowe. To taka wskazówka tutaj.

Zdrowie: Tarczyca, tarczyca i jeszcze raz tarczyca. Nadnercza, nerki, i jajniki. Będziecie wykonywać badania hormonalne i jeżeli od jakiegoś czasu nie czujecie się dobrze, porozmawiajcie z lekarzem właśnie o tym co powiedziałam wyżej, poproście o badania hormonalne. Ewidentnie zaznaczają się tutaj hormony i konieczność kontrolowania tego jak najszybciej. Dla części z Was migreny, bóle głowy, nudności.

Rada w karty tarota

Mniej myśleć, więcej działać. Mniej wyobrażać sobie nie wiadomo czego, tylko po prostu pytać. Tak naprawdę sami siebie ograniczacie, narzucając sobie rzeczywistość, której nie ma. Jeżeli nie wiecie jak coś wygląda, to po prostu zapytajcie. Jeżeli coś Was martwi, to po prostu wyjaśnijcie to. Nie wierćcie sobie dziury w głowie, tylko zmierzcie się z problemem.
Karta czasem mówi szeroko rozumianych kłopotach psychicznych, zawsze zwraca uwagę na samopoczucie, mówi o stanach depresyjnych, które dzisiaj, teraz, już wymagają interwencji. Nie bójmy się prosić o pomoc, to żaden wstyd prosić o pomoc!


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?