Horoskop - Kobieta

Panna - kwiecień

2007-09-01 22:51:32

Finanse: Tak jak wspomniałam wyżej, karty ponawiają informację, że jest gdzieś rozbieżność w wydawaniu pieniędzy, jest gdzieś konflikt na tym polu. Karty podpowiadają, że tak naprawdę pieniędzy Wam nie będzie brakować w kwietniu, karty tylko mówią o tym, że trzeba pomyśleć w jaki sposób je wydać bo jest gdzieś strata finansowa, którą generujecie Wy lub Wasz partner. Spróbujcie z ołówkiem w ręku, przeanalizować każdy zakup, który został ostatnio dokonany oraz każdy zakup, który planujecie wykonać, a zobaczycie gdzie został popełniony błąd dzięki, któremu uda się zaoszczędzić pewną kwotę. Dla chcącego nic trudnego, gdzie dwoje ludzi się chce porozumieć, tam zawsze zaświeci słońce.

Praca: Jeżeli pracujecie w działalności artystycznej, jeżeli macie coś wspólnego ze sztuką, malarstwem, muzyką, wystawami to karty podpowiadają, że będzie to dla Was bardzo inspirujący miesiąc. Jeżeli sami tworzycie właśnie szeroko rozumianą sztukę, coś artystycznego, to kwiecień będzie jednym z lepszych miesięcy bo macie szansę stworzyć coś dużego, ważnego.
Jeżeli Panno pracujesz biurze, w urzędzie w instytucji to karty mówią o tym, że może być zmiana szefa, mogą być pewne zmiany na górze, które mogą Was zaskoczyć, ale będą to zmiany pozytywne.

Panny, które poszukują pracy, mogę podpowiedzieć, że podpisania umowy stałej jako takiej nie ma, natomiast mogę Wam powiedzieć o tym, że macie szansę otrzymać zlecenie, macie szansę komuś pomóc i za to otrzymacie wynagrodzenie. Pewnie dla części z Was będzie to dosłownie opieka nad czymś dzieckiem bo jest tutaj pokazane opieka nad młodą osobą, a dla części z Was może to być coś przy działalności sezonowej, tak jakby to było na chwilę, ale powiązane z sezonowością. Zastanówcie się bo są tutaj pokazane przy tym pieniądze, nieduże, ale są.

Zdrowie: Dobre karty na zdrowie, może dla części z Was mam odnowienie jakiejś starej kontuzji. Ale nic poważnego, bardziej takie odnowienie i wyciszenie. Uważajcie na zranienia, uważajcie na noże na na to by się nie ukłuć, nie przeciąć. To na pewno bo zaznacza się, zranienie bardzo mocno. Część panien będzie dbała w tym miesiącu o włosy i karty podpowiadają, że zabiegi pielęgnacyjne na włosy przyniosę podwójny efekt. Naprawdę zaznaczają się tutaj bardzo dobre efekty jeśli chodzi o pielęgnacji włosów, strzyżenie.

Rada z karty tarota

Rada z karty tarota jest taka, że spróbujcie odnaleźć swoje szczęście w domu, bo tam ono jest. Szczęście, skarb, perła znajduje się w domu, przy najbliższych Wam osobach. Nie uciekajcie z tego domu, wprost przeciwnie zapraszajcie miłość do domu zapraszajcie ciepło i dobro do domu. Spróbujcie porozumieć się z domownikami, a zobaczycie jak odmieni się najbliższa Wasza przyszłość. Poświęćcie więcej czasu dzieciom, zróbcie coś razem. Niech kwiecień będzie dla Was miesiącem, który upłynie Wam bardzo rodzinnej atmosferze, tylko trzeba też trochę na tą atmosferę popracować. Karty pokazują Wam na czym warto się teraz skupić, na domu, na rodzinie, na miłości.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Polecamy
Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?