Horoskop - Kobieta

Panna - wrzesień

2007-09-01 22:51:32

Praca: Pracy będzie dużo, zwłaszcza po wakacyjnych wojażach firma wróci na dawne tory i trzeba będzie zapomnieć o dmuchanych materacach pływających na pięknych morzach i oceanach i przypomnieć sobie co robicie na co dzień. A będzie Wam strasznie trudno. Oj leniuszek się w Was obudzi. Szef jednak cały czas patrzy - niestety trzeba zabrać się do pracy i dać z siebie 110% normy jeśli nie chcecie podpaść.
Dla szukających pracy mam radę - popytaj kogoś z bliskich, z rodziny o posadę dla Ciebie Panno. Zaznacza się ze ktoś kogo znacie, ktoś z rodziny może mieć informacje gdzie poszukują pracowników. Pytaj Rodzinę, znajomych. To się może udać.

Finanse: Dla Panny pokazują się wydatki. Wydatki na dom, na rodzinę i dzieci. Zapewne związane ze szkoła, dla części z Was związane z remontem, odświeżeniem domu / mieszkania. Pokazują się pieniądze wydane prze domu - tak to nazwę. Trzeba będzie w związku z tym zacisnąć pasa bo zaznacza się że zostaniecie zmuszone drogie Panny do wydania większej sumy niż planowałyście na początku. A może z czegoś zrezygnować? Karty jednocześnie nie radzą posiłkować się kredytem. Nie - to nie jest dobry pomysł, mogą być problemy ze spłatą w niedalekiej przyszłości.

Zdrowie: Dla Panien pokazuje się zmęczenie, znużenie. A może to brak witamin? Pokazuje mi się senność, zmęczenie. Co mogę doradzić? Albo więcej odpoczywaj, ale po pracy, albo udaj się miła Panno do lekarza i poproś o podstawowe badania. I łykaj witaminy, ale sprawdzone preparaty o dobrym składzie. Plus nasze piękne, polskie, świeże, zdrowe owoce - właśnie teraz są najsmaczniejsze. Myślę, że od tego powinna zacząć Panna każdy dzień. Owsianka z owocami, polskimi owocami, a szybko poczujecie poprawę.

Rada
Coś co Was martwiło odejdzie do przeszłości. Już tego nie ma, po kłopocie.Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.