Horoskop - Kobieta

Panna - czerwiec

2007-09-01 22:51:32

Finanse: Od razu powiem bardzo ważną przestrogę. Karty wskazują na dość ważną informację. Otóż panny w tym miesiącu będą dysponowały wystarczającą kwotą pieniędzy, może być tych pieniędzy nawet sporo i tutaj właśnie wspomniane ostrzeżenie. Może się pojawić przy was osoba, sądzę, że może to być kobieta, która będzie próbowała was namówić do czegoś, bądź wam coś sprzedać, narazić was na spore straty, spowodować, że będziecie źle dysponować własnymi aktywami. Panny nie dajcie się namówić na żadne podejrzane interesy, szybkie okazje. Panny nie wchodźcie w żadne podejrzane interesy, nie kupujcie czegoś tylko dlatego, że jest dzisiaj taniej, okazja, wyjątkowo, jutro nie będzie. Karty wyraźnie wskazują, że ktoś będzie chciał doprowadzić was do utraty sporej części gotówki. Pamiętajcie o tym przez cały czerwiec, a może i nawet do połowy lipca.

Praca: Jeżeli pracujecie na etacie to praca w tym miesiącu będzie się wam bardzo dłużyła. Będziecie tylko wyglądać przez okienko i patrzeć na piękny, zielony, kolorowy, pachnący świat. Jeżeli wykonacie swoją pracę dobrze, sumiennie,i  już na początku miesiąca wykażecie się czymś, będziecie mogli wziąć nawet kilka dni wolnego w drugiej połowie czerwca. W waszym przypadku będzie to bardzo zalecane, bardzo polecane. Ci, którzy nie będą mogli sobie pozwolić na urlop, będą szukać przestrzeni do wyrażenia siebie poza biurem. Popołudnia czy też weekendy możecie spędzać na wycieczkach rowerowych czy też w parku.
Osoby bez pracy mogą teraz otrzymać dobrze płatne, ale krótkie zlecenie. Będzie to praca dodatkowa, myślę, że jest to branża usługowa. Co ważne karty wskazują, że miejsce, w którym należałoby tego zlecenia poszukać znajduje się blisko waszego domu.

Zdrowie: Bardzo dobre karty. Karty mówiące o tym, że wszelkie stary dolegliwości powoli odejdą w niepamięć, poprawi się wasze samopoczucie, stresów zacznie być mniej, wszystko wróci na dobre tory. Karty także zalecają, by jak najwięcej czasu spędzać właśnie na powietrzu i wdrożyć ruch, aktywny wypoczynek, poszukać osób do wspólnego trenowania czy też uprawiania sportu. Możecie napisać post w internecie na lokalnej grupie, że poszukujecie kogoś do wspólnych treningów czy też wspólnych spacerów. Gwarantuję wam, że kilka ciekawych osób bardzo szybko się odezwie.

Rada z karty tarota

Jeżeli o czymś myślisz, jeżeli o czymś marzysz i jest to dla ciebie zupełnie nowa rzecz, rzecz której wcześniej nie robiłaś/nie robiłeś, to teraz jest czas kiedy należy to zacząć. Teraz masz wszelkie umiejętności, narzędzia i jesteś gotowa/gotowy na to by rozpocząć nową przygodę. Podejdź do tego z otwartą głową, z otwartym sercem, a rezultaty cię zaskoczą. To jest to.
Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Popularne