Horoskop - Kobieta

Panna - październik

2007-09-01 22:51:32

Październik może wycofać Cię wgłąb własnego świata. Poświęć ten czas na sprawiedliwą analizę tego jak traktujesz siebie, swoich bliskich, swoją prace i swoje ogromne zaangażowanie we wszystkich tych przestrzeniach. Bardzo możliwe, że nie dostrzegasz tego co masz, nie doceniasz wartości i korzyści, jakie czerpiesz z relacji i pracy. Jeśli Ty nie potrafisz docenić własnych działań nie oczekuj, że zrobią to inni. Nie skupiaj się na tym czego Ci brak, a na tym co masz, możesz i na pozytywną stronę życia. Pracuj nad sobą i nad pozytywnym rozwojem swojej osobowości.

Na uczelni i w pracy: możesz czuć wyraźny spadek motywacji, lub przymus wykonywania zadań bez satysfakcji emocjonalnej i finansowej. Przyczyna chwilowej rezygnacji będzie przede wszystkim to, że przestaniesz dostrzegać natychmiastowe efekty swych działań. Profit czasem przychodzi po czasie.

Zdrowie: zwróć uwagę na regularność i skład posiłków, nawadniaj organizm. Możesz czuć spadek apetytu, który doprowadzi jedynie do wyczerpania fizycznego i psychicznego oraz pogorszenia odporności organizmu na czynniki zewnętrzne, także stres.

Talizman energetyczny: szafir. Jest to jeden z najcenniejszych kamieni, którego energia przynosi oddanie prawdzie i prostocie, szczerość i wierność. Szafir wspomaga czystą miłość i oddanie się jej. Pozwala przejść przez wszystko, czego wymaga od nas walka o nasze szczęście i szczęście tych, których nazywamy bliskimi. Pozwala zobaczyć świat lepszym i sprawia, że do takiego świata dążymy, w sposób cierpliwy i mądry, nie ważne jakiej skali jest to świat - czy to nasza prywatna przestrzeń uczuć, domu, związku, czy sfera zawodowa, czy też świat wielkich aspiracji i dążeń. Wspomaga również miłość do tego co robimy i w co się angażujemy. Doskonały wybór, jeśli czujesz, że potrzebujesz, czystej, prostej energii, która będzie Cię wspierać w pracy nad sobą, swoimi relacjami, uczuciem, miłością i ulepszaniem swego świata wokoło. Szafir będzie wiernie wspierać w działaniu Ciebie, lub bliską Ci osobę, którą obdarujesz szafirem. Jego energia czystej prostej miłości i oddania pozwala nam przypomnieć sobie co jest w życiu najważniejsze, osiągać priorytetowe cele i cieszyć się z osiągnieć, które prowadzą nas do szczęścia własnego i szczęścia pośród innych.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?