Horoskop - Kobieta

Panna - wrzesień

2007-09-01 22:51:32

Finanse: Początek miesiąca pod znakiem wydatków. Będą to wydatki zarówno na osoby z rodziny, takie jak dzieci bądź wnuki, część Panien może mieć wydatki na podróż która odbędzie się we wrześniu, a część z was będzie miała wydatki na samochód. Tak czy tak, na wszystko powinno wam starczyć pieniędzy pod warunkiem, że będziecie rozsądnie nimi gospodarzyć. Uwaga ostatnie dni miesiąca przyniosą przypływ. Spróbujcie puścić los.

Praca: Chyba wrzesień będzie wam się dłużył, chyba nie będziecie mieli ochoty siedzieć po godzinach w biurze, a nie wykluczam takiej możliwości. Część z was otrzyma czy też zaległe wynagrodzenie czy też zaległą premię. Tak czy tak pokazuje się dodatkowa gotówka dla was z tytułu dobrze wykonywanej pracy. Szukajcie inspiracji u osób starszych, głównie u osób starszych stażem. Wiedza, którą możecie pozyskać może być przydatna już na początku roku i pozwoli wam wyjść na prowadzenie w pewnej sprawie. Tak więc teraz poszukajcie starszego mentora.
Panny bez pracy, dwie ważne informacje. Pierwsza - część z was powinna poszukać pracy w dziedzinach artystycznych. Trudno jest mi wytłumaczyć co to mogłoby być, ale myślę, że część z Panien będzie wiedziała co karty mają na myśli. Artystyczne dziedziny, bądź to może być hobby, które rozszerzycie na źródło utrzymania. Cześć Panien natomiast poszuka pracy nie tyle co fizycznej, ale będzie to praca, która będzie wymagała połączenia działania w fizycznego z pewnymi działaniami logistycznymi. Tak czy tak, na pewno ani jedno ani drugie nie będzie to taka zwyczajna  praca. Zastanówcie się Panny co najbardziej chciałybyście/chcielibyście robić.

Zdrowie: Bardzo fajne karty. Karty wskazują na przypływ sił witalnych, karty wskazują na to, że wakacje mogliście spędzać na powietrzu i teraz naładowani energią, słońcem jesteście gotowi góry przenosić. Karty radzą - sport niech będzie we wrześniu waszym sprzymierzeńcem. Warto rozwijać różne dyscypliny sportu, warto się w nich rozwijać. A może spróbujcie potrenować coś nowego.

Rata z karty tarota

Rada dla panny jest taka - nie wszystko na raz, stańcie z boku, obserwujcie, Teraz jest czas na lekcje. Zobaczcie jak to fajnie koresponduje z kartami pracy. Obserwujcie, zastanawiajcie się, myślcie, przyjdzie czas na działanie, a w dzięki temu, że będziecie posiadać wiedzę, może którą zdobędziecie tylko dlatego, że byliście blisko danej sytuacji, bądź może widzieliście coś co było niedostępne dla innych, będziecie na starcie wygrani. Nie przyspieszajcie niczego, obserwacja jest waszym sprzymierzeńcem.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop panna
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na styczeń 2020

Jak się zacznie nowy rok? Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w styczniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na styczeń 2020

Jak się zacznie nowy rok? Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w styczniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?