Horoskop - Kobieta

Ryby - wrzesień

2007-09-01 22:54:51

Praca: Praca pokazuje się w kartach nerwów. W biurze może na Was czekać nerwowa atmosfera, trochę wakacyjnych zaległości, trochę pracy za innych, trochę zmian i innowacji, na które nie byliście przygotowani. I to wszystko może Was spotkać dosłownie jednego dnia. Rada od kart - dostosować się, nie komentować, dostosować się. Tyle i tylko tyle. Z myślą - ok, tak miało być, taki ma być ten miesiąc, nic na to nie poradzę. To się szybko skończy, burza w szklance wody.
Dla szukających pracy Ryb będzie to czas na spotkania, spotkania i spotkania, dużo wysłanych CV, rozmów, znowu CV i spotkania. I zastanie Was końcówka września - nadal bez pracy. Tylko, że należy tu wspomnieć, że jedno z tych spotkań będzie / może być owocne, bo musicie wiedzieć że u Pracodawcy nastąpi niezawinione przesunięcie w czasie. Tak więc nie załamuj się. Spotykaj się z Pracodawcami - to na pewno bo uda się.

Finanse: Jeśli w miłości karta nie idzie to odwraca się w pieniądzach. Pokazuje się przypływ gotówki, dla niektórych Rybek wygrana losowa - nie duże pieniądze, ale wygrana. Ktoś może też znaleźć coś wartościowego. Pokazuje się fart w pieniądzach - tak powiem. Więc spróbuj szczęścia w grach losowych, zdrapkach i konkursach organizowanych blisko Ciebie. Może to Tobie się poszczęści.

Zdrowie: Plecy, dół pleców, nerki, korzonki - na te obszary należy zwrócić szczególna uwagę późnym latem / wczesną jesienią. Może masaż, może rozgrzewająca, odprężająca kąpiel, okłady. A może więcej płynów. Tak jak pisze - dolny pas pleców zaznaczają karty. Uważajcie więc także na urazy.

Rada
Przystopuj z imprezowaniem, to nie jest dobry styl życia dla Ciebie rybko i rybka nie zawsze lubi pływać.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na luty 2014
Horoskop na luty 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Horoskop na luty 2014
Horoskop na luty 2014

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop!

Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.