Horoskop - Kobieta

Ryby - czerwiec

2007-09-01 22:54:51

Finanse: Obawiam się miłe ryby, że szef nie będzie chciał sypnąć groszem. Obawiam się, że możecie mieć tutaj pewnego rodzaju opóźnienie w otrzymaniu pieniędzy. Obawiam się, że pieniądze nie wpłyną na czas i mam obawy, że to nie jest najlepszy moment na rozmowę o podwyżce. Natomiast uwaga, uwaga. Przypływ finansowy dosłownie w ostatnich dniach czerwca. Dla niektórych z was może nawet spory.

Praca: Ryby, karty wskazują, że może być bardzo dużo obowiązków naraz. Może być dużo spraw do zrobienia tu i teraz, może wdać się chaos. Każdy będzie coś od ryby chciał. Natomiast może być duża trudność w komunikacji i w wypowiadaniu swoich oczekiwań. Jeżeli ktoś będzie was o coś prosił, zadbajcie o to by dokładnie określił jakiego rodzaju pomocy oczekuje. Dużo spraw na jeden raz, wszystko na wczoraj. Ryba będzie musiała gasić pożary, natomiast pytanie czy ktoś daj jej choćby małą sikawkę. Obawiam się, że może być trudno. Dlatego też wykorzystajcie tę sytuację by pod koniec czerwca zacząć rozmowy o urlopie właśnie dla was.
Ryby, które szukają zatrudnienia mam pokazane, że możecie otrzymać różne, czasem sprzeczne informacje. Spróbujcie dokładnie ustalić co ma być zakresem waszych nowych obowiązków. Jest to o tyle ważne by mogliście podjąć dobrą decyzję, że tego właśnie poszukujecie. Bo tak jak mówię dużo sprzecznych decyzji, które mogą powodować nieporozumienia.

Zdrowie: Zdecydowanie na pierwszy rzut są karty mówiące o przemęczeniu, karty wskazujące na to, że ostatnie dwa, trzy miesiące pracowaliście bardzo intensywnie i teraz zaczyna to się odbijać na waszym zdrowiu i samopoczuciu. Zadbajcie o spokój i relaks. Zadbajcie o należny wam odpoczynek. Domagajcie się tego by inni wam pomagali w domu i w miarę możliwości przez jakiś czas wręczali was w obowiązkach. Przemęczenie, przemęczenie, przemęczenie i konieczności pilnego odpoczynku. To są karty dla was na czerwiec drogie ryby.

Rada z karty tarota

Przed wami droga do odbycia. Pytanie tylko czy jest to ścieżka do waszego wnętrza, gdzie coś ukryliście przed światem czy też jest to droga w znaczeniu fizycznym i czeka was podróż. Czuję podświadomie, że jednak jest to droga do waszej ukrytej podświadomości i należy pewne sprawy sam na sam ze sobą poukładać. Powodzenia.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Popularne