Horoskop - Kobieta

Ryby - październik

2007-09-01 22:54:51

W październiku możesz poświęcić się działaniom, które mają wpływ na Twoje poczucie równowagi w relacjach, poczucie sprawiedliwości i równość wobec obowiązujących nas wszystkich zasad. Będziesz się chętnie dzielić nie tylko wiedzą i czasem, czego będą wymagać aktywności, w które się zaangażujesz, ale też swoimi dobrami intelektualnymi i materialnymi. To, co będziesz dawać z siebie i od siebie, będzie bazowało na potrzebie wsparcia, dlatego uważaj na sytuacje, w których poczujesz, że ktoś Cię wykorzystuje. Nie nadużywaj też pozycji osoby sprawczej, obdarowującej, by nie wytworzyć niezdrowych zależności i układów, które mogą zaowocować negatywnymi emocjami.

Na uczelni i w pracy: mocno zaznacza się sytuacja udzielenia pomocy. Zatem niezależnie, czy to Ty jej będziesz potrzebować, czy tez będziesz w pozycji możliwości jej udzielenia, otrzymasz lub dasz pomoc tak, że sytuacja rozwiąże się na Waszą wspólną korzyść. Uczciwe współdziałanie przyniesie korzyści również finansowe.

Zdrowie: nie wygląda na to, że w najbliższym czasie spotkają Cię jakieś problemy zdrowotne. Jedyna uwaga dotyczy przestrzegania diety, jesienna zmiana może bowiem zachwiać Twoimi dobrymi nawykami.

Talizman energetyczny: sardonyks. to kamień przyjaźni i dobrych relacji z otoczeniem. Wzmacnia zmysły oraz postrzeganie świata oparte na czuciu zmysłowym, przyspiesza tez reakcje oparte na bodźcach. Pomaga przezwyciężyć smutek, lęk i dzięki temu wzmacnia nasze poczucie tego, że świat jest potencjalnie przyjaznym dla nas miejscem, jeśli to my wykazujemy przyjazne nastawienie. Wzmacnia też naszą wiarę we własne siły i ufność, dzięki której łatwiej nam zobaczyć pozytywy życia i wykorzystać je dla poprawy jego jakości. Energia sardonyksu to tez zrozumienie świata, siebie i mechanizmu naszych reakcji na to, co przychodzi do nas z zewnątrz. Otwiera nas na pomoc innym, dzięki czemu mamy jeszcze więcej przyjaciół i pozytywnej energii. Energia kamienia jest związana z poczuciem sprawiedliwości i wzmacnia osoby potrzebujące trzymania się zasad i realizacji planu. Sardonyks w pracy ułatwia tworzenie łatwych, zrozumiałych dróg i wytycznych, a także podążanie nimi. Podobnie na innych płaszczyznach życia, energia tego kamienia sprzyja oczyszczaniu poprzez upraszczanie i ułatwianie tak, by wszystkie osoby miały szansę zrozumieć i uczestniczyć. W taki sam sposób sardonyks wspomaga rozwiązywanie konfliktów w relacjach. Wprowadza szczery życzliwy nastrój i przyjacielskie stosunki. Wzmacnia siłę woli i charyzmę, czyli nasz wpływ na inne osoby i to jak jesteśmy postrzegani/ne z zewnątrz.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?