Horoskop - Kobieta

Ryby - kwiecień

2007-09-01 22:54:51

Finanse: Cześć z Was może otrzymać niespodziewaną kwotę pieniędzy, są pokazane pieniądze, których się nie spodziewacie. Mogą to być pieniądze, które przekaże Wam, odda Wam mężczyzna. Dodatkowo część z Was może otrzymać pewnego rodzaju pieniądze pochodzące z banku, może to być zwrot części prowizji, mogą to być jakieś odsetki, a może to być zwrot podatku, bo pokazują się pieniądze bankowe lub też urzędowe. Tak czy tak, na wszystko wystarczy Wam gotówki w kwietniu, możecie spokojnie planować zakupy. Pokazuje się tutaj także kwestia dokonania zakupu dla młodego członka rodziny, młodego chłopaka.

Praca: Całkiem przyjemnie poza pierwszymi dniami miesiąca. Na początek karta mówi o tym, że może „wybuchnąć pożar”, może być sytuacja nagła i pilna dodatkowo dla Was bardzo, ale to bardzo nerwowa natomiast i jak to mówią z dużej chmury mały deszcz. Sprawa bardzo szybko się rozwiąże, już za chwilę nie będzie po niej śladu. Następnie przychodzą dni spokojne, nawet zaryzykuję twierdzenie leniwe, niewiele się będzie działo. Osoby, które chcą zmienić pracę, proszę by właśnie w kwietniu poszukiwały nowego miejsca pracy, bo jest pokazana możliwość płynnego przejścia z jednej pracy do drugiej. Byłoby to z korzyścią dla Was.

Rybki, które szukają zatrudnienia mogę powiedzieć tak, część z Was pomyśli o własnej działalności gospodarczej i może to być kontynuacja czegoś co już kiedyś robiliście. Część z Was pomyśli o spółce, pokazuje się tutaj realizacja planów, coś o czym już od dawna myśleliście. Myślę, że wiecie kim jest ta osoba do spółki. Jeśli natomiast nie planujecie działalności gospodarczej i szukacie zatrudnienia to mogę powiedzieć wam, że karty podpowiadają by pomyśleć o bardzo ciekawym kursie, bądź też stażu, w którym możecie otrzymać instytucji państwowej. Jest pokazany kurs lub staż. Trzeba by było czym się zainteresować.

Zdrowie: Ryby uważajcie! Karty pokazują kłopoty zdrowotne, które mogą pojawić się nagle, sugeruję tutaj wykonać badania lekarskie, sugeruję tutaj zrobić badanie krwi. Nie zostawiajcie niczego na jutro, na później tylko od razu reagujecie. Uważajcie na drodze, uważajcie na ulicy, uważajcie gdzie chodzicie. Karty ostrzegają by maksymalnie zwrócić uwagę na swoje zdrowie w kwietniu, by niczego nie zaniedbać, by reagować od razu bez chwili wahania. Lepiej sprawdzić wszystko kilka razy, niż potem wylądować w szpitalu. Nie straszę, absolutnie nie to mam na myśli, układ kart wyraźnie mówi - sprawdź swoje zdrowie, nie bój się prosić lekarza o badanie, uważaj na siebie.

Rada z karty tarota

Karta tarota może dobrze korespondować z tematem zdrowia, bo powiem tak: uważajcie na noże, uważajcie na zranienia, na przecięcia, na uszkodzenia. Raczej nie bawimy się nożem w kwietniu. Natomiast możemy także powiedzieć uważajcie na ostre słowa, uważajcie na ostre czyny, uważajcie na ludzi agresywnych wokół Was. Niech cechuje Was w tym miesiącu spokój, a nie agresja. Zanim zareagujesz impulsywnie, zatrzymaj się, pośpiech jest zabroniony w tym miesiącu. I powtórzę jeszcze raz wstrzymajcie się z daleka od ludzi agresywnych.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?