Horoskop - Kobieta

Ryby - kwiecień

2007-09-01 22:54:51

Finanse: Fajne karty - mam wpływy, przypływy, zwroty pożyczek, otrzymanie niewielkiej sumki, darowizna, zaległa premia właśnie teraz nadejdzie. Możliwe także pieniądze na dzieci, dla dzieci. Może te dodatkowe sumy przeznaczycie właśnie na wspólny wyjazd z dziećmi - zbliża się majówka. A pieniędzy spokojnie wystarczy na wszystkie atrakcje. Nie zapominajcie tylko o sobie - Wam tez należy się jakiś drobiazg. Na pewni dodatkowe wpływy pomogą Wam pogodzić zachcianki innych jaki i spełnić swoje marzenie.

Praca: To co wyżej - możliwa premia, możliwa nagroda. Wasza praca została doceniona i zauważona. I dobrze bo naprawdę widzę, że większość z Was dawała z siebie bardzo, bardzo dużo.
Uwaga na szykujące się zmiany na górze - tak jakby zmianie uległ ktoś z Waszych Szefów, władze Firmy - zmiany na szczycie się pokazują. Nie wpłynie to znacząco na początku przynajmniej na Waszą pracę ale nie spędzajcie czasu na plotkowaniu na ten temat. Więc - zmiany zamianami, ale pracować trzeba dalej. Prawda!?!?
Dla osób bez zatrudnienia już pierwsze dni miesiąca mogą przynieść ofertę i podpisanie umowy. Nie umiem powiedzieć czy jest to praca marzeń, raczej skłaniam się do tego że jest to praca na teraz. Dobre pieniądze ale coś czuję, że będziecie za jakiś czas szukać nowego zajęcia.

Zdrowie: Rybki uważajcie na siebie - mam tu ogólne zmęczenie, takie wyczerpanie. Może za dużo pracy ostatnio było? A może zmiana pór roku tak na Was wpływa. Jedno jest pewne - tez już z górki – mamy wiosnę, wyrzućcie złe i czarne myśli z głowy i na spacer ruszajcie. Ukochaną osobę za rączkę i na lody - przecież już trzeba otworzyć sezon. Wszystko minie, to jest tylko przesilenie.

Rada z Karty Tarota
Naucz się czegoś, poszukaj informacji, coś wiesz co warto rozwijać, o czymś myśleliście i zostało to zakopane głęboko. Teraz warto do tego wrócić. To jest dobre, dobre dla Was.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop ryby
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na marzec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na luty 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Ostatnio czytane
Popularne