Horoskop - Kobieta

Strzelec - czerwiec

2007-09-01 22:53:06

Finanse: Strzelce bardzo proszę nie wydajcie wszystkiego pierwszego dnia. Karty wskazują na to, że możecie rzucić się dosłownie wir zakupów. Karty pokazują, że będziecie kupować rzeczy duże, drogie, ciężkie, a co gorsza zupełnie w tym momencie wam niepotrzebne. Natomiast część  z was zdecyduje się na remont czy też na odnowienie jednego z pomieszczeń. No i na to trzeba będzie pewną kwotę wydać. Ale spokojnie jeżeli dokonacie zakupów z ołówkiem w ręku to będziecie zadowoleni z efektu, a i jakaś kwota pozostanie w portfelu na przyjemności.

Praca: Strzelce uważajcie ponieważ ktoś za waszymi plecami próbuję odbić się wyżej. Natomiast bardzo chętnie, ta osoba wspięłaby się po waszych plecach. Mam wrażenie, że możecie wiedzieć o kogo chodzi. W związku z tym karty próbując wskazać, abyście od pierwszych dni czerwca uważali i każdą próbę sabotażu waszej pracy od razu ucinali, od razu zwracali uwagę na to, że nie będziecie się zgadzać na takie zachowanie. Może być to miesiąc dosyć nerwowy, ale tak jak mówię trzeba działać od razu i bardzo zdecydowanie.
Dla osób bez pracy karty wskazują, że możecie otrzymać posadę, o której mogliście rozmawiać na początku roku. To oferta, która była przez chwilę wstrzymana i teraz z powrotem jest poszukiwana osoba na to stanowisko. Proszę przypomnijcie się pracodawcy. Mam na myśli spotkania, które mogły się odbywać w lutym i w marcu.

Zdrowie: Na pierwszym miejscu pokazuje mi się alergia. Uwaga na zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc. Uważajcie także na alergiczny katar. Karty także wskazują, że w czerwcu trzeba będzie zająć się zdrowiem najbliższych członków rodziny. Mogą to być wasi rodzice bądź dziadkowie. Może trzeba będzie pojechać z nimi do szpitala lub odwieźć ich do sanatorium.

Rada z karty tarota

Pilnuj swoich spraw, ale i nie pozwól, żeby ktoś zaglądał przez twoje barki. Karty wskazują, że możesz wzbudzać zainteresowanie. To na pewno nie będzie potrzebne ci w tym miesiącu. Próbuję też zwrócić naszą uwagę żebyście przesadnie nie interesowali sprawami innych osób. Proszę żebyście teraz swoją uwagę skupili na najbliższych. Tutaj będzie potrzebna wasza pomoc.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop strzelec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Popularne