Horoskop - Kobieta

Strzelec - kwiecień

2007-09-01 22:53:06

Finanse: To trochę gorzej, kartę mówią o tym, że ciężko będzie spiąć budżet. Myślę, że w zeszłych miesiącach mogło być kilka nie zaplanowanych wydatków co powoduje, że albo trzeba będzie naruszyć teraz swoją żelazną rezerwę, albo też pożegnać się z pewnymi zakupami, o których myśleliście. Karty pokazują, że w tym miesiącu po prostu pieniędzy będzie mniej, końcówka miesiąca może być naprawdę trudna więc rozplanujcie sobie wszystko od początku. Żadnych nieplanowanych zakupów, żadnych ekstra rzeczy, tylko to co jest zapisane na kartce i to co jest niezbędne, możecie kupić w tym miesiącu.

Praca: Jeżeli liczyliście na premię albo wypłatę nadgodzin to obawiam się, że może tutaj być trudno. Bo mam pokazane przesunięte pieniądze na bliżej nieokreślona przyszłość. Dodatkowo dla części z Was mam pokazany albo aneks do umowy, albo też podpisywanie dokumentów które nie do końca będą dla was korzystne. Zwróćcie więc uwagę co podpisujecie, ważne by czytać dokumenty.
Karty podpowiadają, że teraz szef będzie wymagał więcej pracy, zaangażowania, może być trochę nerwowa i napięta atmosfera. Natomiast podpowiedź jest taka, że jeżeli spróbujecie pracę wykonać zespołowo, to uda się ją wykonać szybciej, A co najważniejsze lepiej. Cześć z Was widzę będzie musiała wykonywać pracę za kogoś, bo mam pokazane braki kadrowe.
Skupcie się wyjątkowo jeżeli Wasza praca polega na obsłudze dużych ciężkich lub też precyzyjnych maszyn. Wymagane jest tutaj skupienie.
Jeśli poszukujecie pracy to jest szansa na podpisanie umowy, ale nie jest to moim zdaniem umowa o pracę, bardziej umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa, w której określone są ramy czasowe. Czyli jest to praca na pewien określony z góry czas.

Zdrowie: Dobre karty, karty mówiące o tym, że nie ma tutaj pokazanych większych problemów zdrowotnych, to na pewno. Natomiast mam kontynuację leczenia, tak jakby pewne rzeczy były zdiagnozowane wcześniej i teraz są w trakcie leczenia. Leczenie nie jest jeszcze zakończone, dalej trzeba będzie danej sprawy pilnować, natomiast zaznacza mi się, że sytuacja jest opanowana. Panie, pokazuje się lekarz ginekolog. Jest także tutaj pani Strzelec, która w kwietniu zajdzie w ciążę, i podpowie może to być ciąża bliźniacza.

Rada z karty tarota

Coś co od dawna spędzało Wam sen z powiek teraz się rozwiąże pozytywnie dla was. Sprawy, które do tej pory nie chciały ruszyć do przodu znajdą teraz swój finał. Możecie spokojnie oczekiwać pozytywnych rozwiązań. Sprzyja Wam los, sprzyja Wam energia. Jeżeli macie z kimś konflikt to wygrana jest po Waszej stronie. Wśród Was są osoby, które będą podziwiane za swoje dokonania.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop strzelec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Oto aktualny horoskop na kwiecień!

Horoskop
Horoskop na marzec 2021

Co z pracą, pieniędzmi, zdrowiem i miłością? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu!

Horoskop
Horoskop na luty 2021

Sprawdźcie, jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Polecamy
Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na luty 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lutym 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?