Horoskop - Kobieta

Strzelec - październik

2007-09-01 22:53:06

Październik stanowczo będzie miesiącem dedykowanym pracy. Określisz jasno swoje cele i podejmiesz wyzwania, dzięki którym osiągniesz sukces. Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę z ilości pracy, jaka musisz wykonać. Dzięki temu nie zniechęcisz się w trakcie a każdy etap odpowiednio podsumowany będzie przynosił radość z zakończenia zadań i możliwości przejścia do kolejnych. Ucz się i eksperymentuj, ponieważ realizacja planów to nie tylko wdrożenie wiedzy ale też cenna nauka.

Na uczelni i w pracy: doskonały czas na dokształcanie się, podnoszenie kwalifikacji i działania, które mają doprowadzić Cię do mistrzostwa w Twej dziedzinie. Poziom zaangażowania teraz przełoży się proporcjonalnie na zyski w przyszłości i choć zadania, przed jakimi staniesz mogą się wydawać trudne, a na pewno długotrwałe, warto. Czekają Cię z tego tytułu zyski i uznanie.

Zdrowie: możliwe, że wróci do Ciebie stara dolegliwość i będzie wymagać wybrania się do specjalisty. Jest to tez dobry czas na wykonanie odkładanych badań okresowych i analiz.

Talizman energetyczny: obsydian. Jest związany z procesem zmiany i pomaga przejść przez nią osobom wrażliwym i o kruchej równowadze emocjonalnej. Jego energia pozwala zobaczyć prawdę w rozumieniu prawdziwej natury rzeczy, prawdziwych intencji ludzi i prawdziwej energii, jaka im towarzyszy – widzimy rzeczy takimi jakie są i dzięki temu uodparniamy się na kłamstwo, intrygi, ukryte intencje. Sami też pozbywamy się pokus działania w sposób zawoalowany. Obsydian jest energetyczną tarczą, która chroni nas przed niechęcią ze strony innych osób – nieporozumienia w pracy, niesnaski w domu, a także neutralizuje nasze własne negatywne myśli. Wzmaga samokontrolę, panowanie nad sobą na poziomie głębszym niż tylko kontrola emocji. Obsydian uczy jak dobrać własne cechy i umiejętności dla osiągnięcia postawionego sobie zadania. Wspomaga Twoje procesy analizy, podczas których budujesz plany oparte na tym co możliwe, realne i osiągalne w jak najszybszym czasie z jak najszybszym efektem. Obsydian jest pomocny w skrajnej transformacji rzeczywistości tu i teraz od sytuacji krytycznych do znacznej poprawy i poczucia zadowolenia. Uświadamia nam naszą wewnętrzną moc, ma siłę kierowania ku autorefleksji i samokontroli. Pozwala odkryć i zrozumieć jakie myśli i wzorce naszego własnego zachowania nam nie służą, a które nas niszczą i działają przeciw naszemu szczęściu. Obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności.
Złoty obsydian działa dobrze na podniesienie poczucia własnej wartości, które buduje się nie na pochwałach lub hierarchii osiągnięć i sukcesów, ale na wewnętrznym przekonaniu o wartości posiadanych cech, które tworzą silny i niepowtarzalny zbiór, który nauczysz się doceniać i rozumieć jako swój własny definiujący Cię charakter.


Słowa kluczowe: horoskopy horoskop strzelec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?