Horoskop - Kobieta

Strzelec - październik

2007-09-01 22:53:06

Praca: Spokój, także równowaga i harmonia. Każdy będzie wiedział co należy do jego obowiązków, nie trzeba będzie wykonywać pracy za kogoś, a i nikt nie będzie musiał pracować za nas. Mam dla części z Was moi mili informację o szkoleniu, wyjeździe na kurs - pokazują się karty drogi w pracy. Warto - bo poza "nauką" mam tu i rozrywkę w pakiecie. Dobry, spokojny, miły miesiąc - bez kłopotów w pracy.
Dla osób, które obecnie poszukują zatrudnienia rada od kart by poszukać szkoleń darmowych. Mam tu karty mówiące o tym, że gdzieś w Waszej okolicy są organizowane szkolenia, także bezpłatne szkolenia które mogą Wam pomóc w znalezieniu bardzo dobrej pracy. I karty radzą wręcz by wziąć w nich udział. Pomyśl o tym Strzelcu - co pomoże Ci już w listopadzie / grudniu.

Finanse: Karty wskazują pełną równowagę. Tyle ile dostaniesz tyle wydasz, ale nie mam kart trwonienia pieniędzy. Mam dobre wydatki, wydatki konieczne na które Ci wystarczy. Nie mam nagłej utraty płynności finansowej i zatrudnienia. Mam równowagę - ile dam, tyle dostanę. Tak więc jeśli bardziej się postaracie to jest możliwość uzyskania większych pieniędzy. Nie mam ZERA pod koniec miesiąca, może nawet uda się odłożyć drobną kwotę.

Zdrowie: Gardło, uszy, nos - silnie się zaznaczają. Może to zwiastować przeziębienie. Nie dopuść do tego i już dziś zadbaj o gardło. Ciepła herbata, niedługo szali - tak to już jesień. Naturalna witamina C, ruch, dobre ubranie odpowiednie do pogody pomoże Wam uniknąć zwolnienia lekarskiego. Nie warto teraz chorować - warto jeszcze korzystać ze słońca, ale dobrze ubranym.

Rada z Karty Tarota

Zrób coś tylko dla siebie. Coś o czym marzysz, odważ się TERAZ!

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop strzelec
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Pieniądze przychodzące

Świadomość Bogactwa to nie wiedza o tym, ile pieniędzy dotąd udało nam się zgromadzić. Prawdziwa Świadomość Bogactwa nakierowuje uwagę w stronę źródeł naszych dochodów.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.