Horoskop - Kobieta

Wodnik - październik

2007-09-01 22:54:15

Październik okaże się czasem, kiedy niekoniecznie w sposób spektakularny ale w pewny i zdecydowany uda Ci się osiągnąć zamierzone cele. Jeśli od dłuższego czasu angażujesz się w coś, poświęcasz temu czas ze szczerym oddaniem, wytrzymaj w tym działaniu jeszcze chwilę i zobaczysz owoce swojej pracy. Sukces, satysfakcja i związane z nimi poczucie bezpieczeństwa to są stany, które pozytywnie wpłyną na Ciebie i Twój rozwój w najbliższym czasie, znacznie poprawiając jakość życia.

Na uczelni i w pracy: na pierwszy plan wysuwa się odpowiedzialność i to taka, w którą wierzy ktoś powierzający Tobie zadania. Wykaż się cierpliwością, konsekwencji pracowitością a opłaci Ci się każdy wysiłek włożony teraz w uzyskanie stabilnej pozycji i dobrej sytuacji finansowej. Kieruj się zdrowym rozsądkiem i dobrymi kalkulacjami.

Zdrowie: uwaga na stawy, kości, układ motoryczny i kręgosłup. Nie przeciążaj i nie forsuj się bez potrzeby. Nie podejmuj dodatkowych aktywności. Wzmacniaj się, zamiast wystawiać na owe próby.

Talizman energetyczny: ukanit. Swoją energią wspiera cierpliwość i wytrwałość. Sprzyja harmonijnemu partnerstwu w biznesie i w miłości. Dodaje siły w pracy nad sobą i w utrwalaniu dobrych nawyków. Ma unikalną i wrażliwą energię, która łączy pielęgnację i wzrost z miłością i niewinnością. Wzmacnia więzi. Dodaje szczerości i otwartości, doskonały dla osób pracujących z klientami, a także pomocny we flirtach i miłosnych podbojach. Wprowadza harmonię, która nie poświęca niewinności dla doświadczenia, ani doświadczenia dla niewinności. Ten kamień ma niesamowitą cechę, wspomagania uroku osobistego i jego wpływ wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu stawiana jest dobra atmosfera i relacje. Jest zatem świetnym wsparciem dla osób, które pracują z ludźmi, w pracy dużo negocjują, lub wiele zależy od tego jak zaprezentują siebie i swój pomysł. Ponieważ wprowadza lekkość, z jaką formułujemy myśli i pozwala wyrazić je w sposób nieskrępowany i wyrażający pozytywne strony naszego charakteru, wspiera nawiązywanie szczerych relacji i naszą autoekspresję. Wyrażamy siebie naturalnie, otwarcie a do tego z dystansem i uśmiechem. Osoby lubiące flirtować, poczują się z Ukanitem w swoim żywiole, ponieważ pozwala nam on prezentować siebie w sposób otwarty, szczery i jednocześnie czarujący. Jest doskonałym wsparciem dla osób, które obawiają się wdać we flirty z obawy przed śmiesznością sytuacji, lub czują się niepewnie w takich relacjach i w związku z tym nie próbują tego sposobu nawiązywania relacji. Pomoże Ci zrozumieć, że bycie osobą radosną nie musi oznaczać poświęcenia sukcesu i wzrostu. Jeśli ich jednak chcesz i masz gotowość by włożyć energię w dążenie do nich, pozwoli  pamiętać, że możesz znaleźć sposoby na cieszenie się życiem i jednocześnie osiągać sukces. Podnosi ogólną odporność organizmu, a także wytrzymałość kości, włosów, zębów i paznokci, poprawiając nasz wygląd, samopoczucie i kondycję.



Słowa kluczowe: horoskopy horoskop wodnik
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2022

Sprawdź, jaki może być dla ciebie ten miesiąc!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2022

Jak zacznie się nowy rok szkolny?

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2022

Co gwiazdy przepowiadają na kolejny miesiąc?

Ostatnio czytane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?