Horoskop - Kobieta

Wodnik - październik

2007-09-01 22:54:15

Praca: Niedopatrzenie, niezrozumienie, jakiś chaos, ktoś zapomni o czymś ważnym i możecie dostać rykoszetem. Dlatego też broń się i nie odpowiadaj za nie swoje winy, wyjaśnij co należy do twoich obowiązków i kto jest za co odpowiedzialny. Jeśli trzeba kłóć się - nie daj sobie wmówić czegoś, czego nie zrobiłeś Wodniku. To się opłaci, bo wina wyjdzie na jaw, a ty będziesz mieć czyste konto. Inaczej ktoś może sądzić, że "maczałeś" w tym palce.
Dla szukających w październiku zatrudnienia mam do przekazania wiadomość także, że praca jest obok - gdzieś za rogiem ktoś szuka osoby do pracy. Nie jest to praca marzeń, ALE na początek będzie to dobra alternatywa i załatasz dziurę w budżecie i spokojnie będziecie dalej szukać zatrudnienia. Praca jest obok - dosłownie za rogiem. Ta branża to usługi / handel.

Finanse: Wydatki. Niespodziewane wydatki. Coś się zepsuje w domu i trzeba kupić pilnie, coś zapomnieliście zapłacić i pilnie trzeba szybko uregulować. Zaległość do zapłaty, nagły rachunek z "wczoraj", awaria sprzętu domowego, samochodu... Trzeba pilnie zapłacić. Bądźcie na to gotowi moi drodzy. Nie uda się tego uniknąć - tak więc oszczędność wprowadź już 1 października. Nie mam niestety nagłego zastrzyku gotówki dla Was dla wyrównania strat. Przykro mi.

Zdrowie:
Płuca, serca - pokazuje się na "linia", mogą się pojawić tu problemy. Coś z oddechem, ciśnieniem - tak jakby te dwie rzeczy się łączyły. Duszność, problemy z oddychaniem i ciśnienie, z sercem. Co karty zalecają. Odpoczynek, wyciszenie się i powietrze. Większa ilość spacerów, lekkiego wysiłku fizycznego, ruchu, ale spokojnego i relaksu. Żeby to się nie zaostrzyło. To ważne - zwróćcie na to uwagę proszę.

Rada z Karty Tarota

Jeśli dostaniesz jakąś wiadomość, informację reaguj na nią szybko! Od razu. Wskazany natychmiastowa reakcja.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop wodnik
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na sierpień 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Ostatnio czytane
Kupony i kody rabatowe
Popularne
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.