Horoskop - Kobieta

Wodnik - czerwiec

2007-09-01 22:54:15

Finanse: Tak naprawdę nie powinno wam zabraknąć pieniędzy, natomiast warto zaplanować większe wydatki wcześniej i policzyć czy na pewno wam na wszystko starczy. Chciałabym żeby udało się wam w czerwcu uniknąć rozczarowań. Bo karty wskazują, że plany możecie mieć ogromne, dalekosiężne, w rozległe, natomiast nie na wszystko może wam wystarczyć, i może się pojawić rozczarowanie. Więc aby tego uniknąć, radzę zaplanować wydatki wcześniej, i sprawdzić czy rzeczy, które chcecie kupić niestety nie podrożały w obecnych czasach. Pokazuje się także konieczność kupienia czegoś dla dzieci, bądź wnuków.

Praca: Pracy będzie wam się bardzo dłużyć, jeżeli po okresie kwarantanny wróciliście do biura, to będzie wam bardzo, ale to bardzo trudno przyzwyczaić się do pracy za biurkiem. Wiem, że za tym tęskniliście, ale trzeba będzie na nowo nauczyć się pracy w biurze. A to oznacza, że mogą pojawić się pewne problemy między współpracownikami, tak jakby każdy z was próbował o sobie zagarnąć swój kawałek przestrzeni. Mam nadzieję, że zostanie to tylko w obszarze kawałka podłogi, a nie zadań do wykonania i pochwał. Nie byłoby dobrze gdyby ktoś zgarnął wasze zasługi, więc pilnuj tego za co odpowiadasz.
Wodniki bez pracy mają bardzo podobne karty do koziorożców, to oznacza, że możecie otrzymać zlecenie, dodatkową pracę, w gastronomii, bądź w usługach, Warto poszukać takiej pracy gdzieś blisko domu. Wbrew temu co sądzicie, może wam ona dać dużo radości i nowe kontakty, które mogą się przydać szybciej niż myślicie.

Zdrowie: Wodniki proszę żeby w czerwiecu uważać na słońce. Mam pokazane albo poparzenia słoneczne, albo w wysypkę od słońca, albo uczulenie od słońca. Głównie mam to pokazane starsze osoby, które mogą mieć z tego powodu spore problemy. Wodnik i jeszcze jedna prośba ogromna dla was. Pamiętajcie jaki macie znak zodiaku i nie zapominajcie o piciu, mam na myśli wodę podkreślam wodę. Może być to woda gazowana, niegazowana, może być z plasterkiem pomarańczy, cytryny z ogórkiem, ale koniecznie w czerwcu nie zapominajcie o nawodnieniu. To bardzo, bardzo, bardzo ważne.

Rada z karty tarota

W czerwcu może być ważny dla was mężczyzna bardzo spokojny, stateczny, bardzo opanowany. Może być on ważny, i jego sprawy, a może też taki właśnie mężczyzna pomoże Wam w waszych problemach. Na pewno nie Bójcie się prosić takiego mężczyznę o pomoc, bo gwarantuje że on wam pomoże.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop wodnik
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w czerwcu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na maj 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w maju 2020!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Ostatnio czytane
Popularne