Horoskop - Kobieta

Wodnik - wrzesień

2007-09-01 22:54:15

Finanse: Wydatki na wyjazd, wydatki na podróż, może to być podróż służbowa, może to być podróż zlecona. Tak czy tak pierwsze cztery karty mówią nam o wydatkach na podróż, na drogę, na przemieszczanie się.
Może dla kilkorga z was może być to kupno samochodu. Jeśli tak jest i planujecie zakup samochodu to zróbcie to we wrześniu. Warto będzie zapytać kogoś o radę, mam pokazano osobę przyjaciela, osobę, która zna się na rzeczy, która mogłaby wam bardzo dobrze w tej materii doradzić. Więc jeśli planujecie wydać większą kwotę pieniędzy, zapytajcie zaufaną osobę o radę, bez względu na to co będziecie kupować.

Praca: Bardzo dobre karty na pracę. Karty wskazują na awans, wskazują na prestiż, ale wskazują także na dużą ilość pracy, którą fizycznie trzeba będzie wykonać. Może też być sporo rzeczy, które spadną na was za kogoś. Może być tak, że będziecie wykonywać czyjeś obowiązki, gasić czyjeś pożary. Na pewno nie minie was pochwała, zostanie wasza ciężka praca doceniona. Odnajdziecie się w tym co robicie i już od pierwszych dni września dosłownie rzucacie się w wir pracy. Koniec laby, koniec wakacji czas zająć się obowiązkami. Nie bójcie się w końcówce miesiąca rozmawiać o tym jak dalej widzicie swoją przyszłość w tej firmie. Spokojnie, rzeczowo, merytorycznie.
Osoby bez pracy natomiast mogą mieć trudności z komunikacją. Karty wskazują na to, że możecie odbyć rozmowę z osobą, z którą będzie wam się bardzo ciężko rozmawiało, z którą możecie nie dojść do porozumienia, co do waszego przyszłego zatrudnienia. Zwłaszcza zwracam uwagę na kobietę po pięćdziesiątce. Nie macie wyboru, albo przygotujecie się po prostu do tej rozmowy, albo po prostu uznacie to za wypadek i szybko zapomnijcie o tej rozmowie.

Zdrowie: Gardło, noc, oczy. Tak jakby karty wskazywały postępowanie jakiegoś stanu zapalnego od dołu, do góry, od gardła w stronę oczu, aż do możliwych bólów głowy. Zwracajcie uwagę na temperaturę powietrza, starajcie się nie zmieniać nagle temperatury, uważajcie na klimatyzacje. Panie wodniki uwaga na infekcje. Panowie wodniki zwróćcie uwagę na zdrowie swoich rodziców, pokazuje mi się zdrowie rodziców pana wodnika.

Rada z karty tarota

Porozumienie, współdziałanie, radość. Karta wymiany, karta daru, pomocy, kooperacji, współpracy. Często też mówimy tutaj o porozumieniu między partnerami, o współdziałaniu w partnerstwie. Jedna z moich ulubionych kart, przynosząca nadzieję na zgodę.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop wodnik
Aktualny horoskop - znaki zodiaku
Baran - znak zodiaku, horoskop
Byk - znak zodiaku, horoskop
Bliźnięta - znak zodiaku, horoskop
Rak - znak zodiaku, horoskop
Lew - znak zodiaku, horoskop
Panna - znak zodiaku, horoskop
Waga - znak zodiaku, horoskop
Skorpion - znak zodiaku, horoskop
Strzelec - znak zodiaku, horoskop
Koziorożec - znak zodiaku, horoskop
Wodnik - znak zodiaku, horoskop
Ryby - znak zodiaku, horoskop
Warto przeczytać
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2019

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2020

Jakie niespodzianki szykują dla was gwiazdy w najbliższym miesiącu?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w lipcu 2020!

Ostatnio czytane
Horoskop
Horoskop na sierpień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w sierpniu 2020!

Horoskop
Horoskop na wrzesień 2019

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?