Trendy - Kobieta

Charytatywna akcja #dzienswiatecznychskarpet w TK MAXX

2016-11-23 08:55:22

Do TK Maxx trafiła kolejna porcja charytatywnych produktów, których dochód ze sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA. Tym razem w ofercie dostępne są m.in. skarpetki w świąteczne wzory. Dodatkowo, chcąc pomóc jak największej liczbie dzieci, tegoroczne Mikołajki TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWĄTECZNYCH SKARPET – każdy kto wesprze akcję w social mediach używając #dzienswiatecznychskarpet i pokaże charytatywne skarpetki sprawi, że TK Maxx przekaże dodatkowe środki na rzecz programu. Akcję wspiera Areta Szpura z polskiej marki modowej Local Heroes oraz polska blogosfera.


Polacy kochają gadżety związane ze Świętami. Czerwone koce w białe gwiazdki, foremki do ciasta
w kształcie dzwoneczków lub swetry z reniferem to już klasyka gatunku w TK Maxx, do której w tym roku dołączają specjalne, świąteczne skarpetki charytatywne dla niej i dla niego. Granatowe w białe gwiazdki śniegu, zielone w czerwone kokardki, a może szare w różowe prezenty? TK Maxx przygotował mnóstwo świątecznych wzorów, które wprawią klientów w iście bożonarodzeniowy nastrój. Doskonałe na prezent dla mamy, przyjaciółki, siostry czy też męża, dziadka  lub najlepszego przyjaciela. Są dostępne w opakowaniach po trzy sztuki, wszystkie w różnych wariantach kolorystycznych. Najważniejsze jest jednak to, że dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.


Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Program uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki wolontariuszom, młodzi studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony
i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach pojawia się uśmiech.


TK Maxx pragnie przekazać jak największą kwotę na działanie i rozwój programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, dlatego każdy kto podzieli się zdjęciem świątecznych skarpetek (tych z TK Maxx lub innych z dowolnym motywem Świąt) na swoich kanałach social media wraz z oficjalnym hasztagiem akcji #dzienswiatecznychskarpet i oznaczeniem partnerów programu @TKMAXX i @AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI sprawi, że marka przekaże dodatkowe środki. Każdy post wspierający akcję równa się dodatkowe 5 zł brutto. Oficjalnie, Dzień Świątecznych Skarpet celebrowany będzie w Mikołajki, 6 grudnia 2016 r., ale cała akcja trwa już od 21 listopada, aż do Świąt. Swoje wsparcie okazała Areta Szpura z polskiej marki modowej Local Heroes, która została ambasadorską akcji. Do projektu przyłączyły się również przedstawicielki polskiej blogosfery.


Areta tak uzasadniła swój udział w akcji: Gdy TK Maxx zgłosił się do mnie z propozycją wsparcia programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI od razu byłam na TAK! Uwielbiam pomagać i jeśli tylko mogę chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych. Święta to najlepszy moment, aby zwrócić uwagę na potrzeby innych. W projekcie #dzienswiatecznychskarpet podoba mi się forma akcji – możemy przecież pomóc dzieciakom kupując jednocześnie urocze skarpetki dla siebie lub bliskich. Poza tym wzorki skarpetek są super fajne”.

Charytatywny projekt skomentowała również Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director
w TK Maxx: Chcielibyśmy, aby w tym roku o świątecznych skarpetkach mówili wszyscy, bo dzięki temu będziemy w stanie zebrać jeszcze więcej środków na wsparcie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Poza tym uważamy, że taki prezentowy klasyk w postaci skarpetek zasługuje na swoje 5 minut.  Dlatego za każde wykorzystanie #dzienswiatecznychskarpet z oznaczeniem partnerów akcji przekażemy dodatkowe fundusze na pomoc podopiecznym programu. W końcu w Świętach chodzi o hojne dzielenie się
z innymi.


Obok skarpetek w charytatywnej ofercie marki pojawią się również kartki świąteczne oraz lizaki
i czekoladowe monety, a także bożonarodzeniowe Bags for Life. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wesprze podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Co więcej, z okazji Mikołajek we wszystkich sklepach TK Maxx w całej Polsce od 25 listopada do 6 grudnia prowadzana będzie zbiórka funduszy na rzecz programu. Specjalne, oznaczone puszki na datki będą zlokalizowane przy kasach. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie edukacji i rozwój 2200 dzieci.

ip

Słowa kluczowe: tk maxx, #dzienswiatecznychskarpet, dzień świątecznych skarpet
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Warto przeczytać
Rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie
Rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie

Czy czasami masz wrażenie, że nie masz się w co ubrać?

Sylwestrowa moda - zasady dobrego smaku
Sylwestrowa moda - zasady dobrego smaku

Zobacz, jak nie zaliczyć wpadki!

Zobacz także
diety
Tak się zmieniał na przełomie lat ideał kobiecego ciała! [WIDEO]

Moda na kobiece kształty zdecydowanie zmienia się na przełomie wielu lat!

historia obuwia
Historia obcasów. Zobacz, jak zmieniała się moda na szpilki! [WIDEO]

Damskie obuwie przeżyło prawdziwą rewolucję w ostatnich latach!

Aj
Jak zaoszczędzić na przestrzeni? Ergonomia w małym mieszkaniu Warszawa

Dobrze dobrane meble i ich odpowiednie rozstawienie mogą pozwolić na wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni i sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się większe, niż jest w rzeczywistości.

Ostatnio czytane
Rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie
Rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie

Czy czasami masz wrażenie, że nie masz się w co ubrać?

Sylwestrowa moda - zasady dobrego smaku
Sylwestrowa moda - zasady dobrego smaku

Zobacz, jak nie zaliczyć wpadki!

Popularne
Fryzura dopasowana do kształtu twarzy
Fryzura dopasowana do kształtu twarzy

Zadbane, lśniące włosy to nie wszystko. Nowa fryzura potrafi przecież całkowicie odmienić nasz wygląd. Fryzura odpowiednio dobrana do kształtu twarzy tuszuje mankamenty urody, modeluje twarz.

Róż, blond włosy & sex
Róż, blond włosy & sex

Niektórym to się nawet podoba, co pozostawię bez komentarza. Dla mnie jednak bezguście jest wadą równą wadze niskiego IQ.

Konkurs Ziaja