Horoskop - Kobieta

Koziorożec - październik

2007-09-01 22:53:33

Praca: W pracy czeka Cię natłok obowiązków i sztywnych ram, których trzeba będzie się teraz usilnie trzymać. Gonić Cię będą terminy. A sprawy papierkowe czy urzędowe będą ponaglać. Wywiążesz się ze wszelkich formalności. Przeczekaj ten czas cierpliwie. Okazując pokorę. Dzięki temu potem będziesz świętować sukces.

Finanse: Spełnisz swoje marzenia dzięki nietypowej zależności finansowej. Ktoś wyjdzie ku Tobie z inicjatywą. Może nieco Cię zniewolić i ograniczać stawiając warunki, jednakże w przyszłości sowicie Cię wynagrodzi. Zdając się na czyjąś łaskę nie będziesz się spodziewać niesamowitych dla siebie efektów na przyszłość. Coś wewnątrz będzie mówić, iż to dobra droga. Zaufaj sobie!!!

Zdrowie: Zdrowie będzie wymagać od Ciebie skupienia się na sprawach duchowych. Zaczniesz rozmyślać nad sobą oraz swoim miejscem na Ziemi. Te refleksje skupią się na wyizolowaniu się od świata. Wykorzystaj ten czas. Zweryfikuj swoje postępowanie i plany, by potem nie tracić czas na bezproduktywne rozważania.

Słowa kluczowe: horoskopy horoskop koziorożec
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na październik 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na lipiec 2009
Horoskop na wrzesień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na sierpień 2017

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Polecamy
Ostatnio czytane
Popularne
Konkurs Ziaja
Polecamy