Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na czerwiec 2021

2021-05-31 10:35:10

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na czerwiec 2021!

Horoskop na czerwiec 2021 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w stałych związkach będą bardzo romantycznie nastrojone. Będziecie szukali porozumienia, będziecie szukali zgody, będziecie szukali bliskości. W domu zapanuje bardzo rodzinna atmosfera. Cześć Was zapragnie spędzić z ukochaną osobą chwilę sam na sam, będziecie chcieli zaprosić ukochaną osobę na randkę. Pokazuje się tutaj także dodatkowo możliwość wyjazdu, ale sądzę, że będzie to związane z pewną uroczystością rodzinną. Tak czy tak, barany w związkach stałych, bardzo dobry miesiąc spokojny, stabilny, to także czas planowania wakacji i wyjazdów.

Wolne baranki wyruszał na poszukiwania drugiej połowy. Nie wykluczam, że w połowie miesiąca macie szansę poznać bardzo interesującą osobę, Ale na początku uważam, że będzie to przyjaźń. Jak to dalej się rozwinie będzie zależało już od Was. Pragnę zwrócić Waszą uwagę na osobę, która początkowo może wydać się cicha, niepozorna. Tak naprawdę jest to bardzo wartościowa osoba, którą warto poznać. Wskazówka to miejsce, które lubicie odwiedzać, nie wykluczam, że tam będzie ta osoba.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byki w stałych związkach uważajcie na nieporozumienia. Myślę, że dla części byków ten miesiąc może być troszeczkę nerwowy i nie mówię, że wszyscy, ale część z Was może reagować na pewne sprawy nadmiernie, a możecie też szukać zwady z ukochaną osobą. Absolutnie jest to niepotrzebne teraz, przyniesie naprawdę bardzo dużo szkody, pewne słowa wypowiedziane zostaną już między Wami jeśli nie na zawsze to na długo. Bardzo więc proszę wszystkie byki by próbowały wyciszyć emocje. Polecam wspólny spacer, polecam nawet spotkanie ze znajomymi, wycieczkę do lasu czy do do parku. Niech czerwiec upłynie Wam spokojnie i na budowaniu, tylko i wyłącznie na budowaniu.

Wolne byki będą romansować na całego. Gdzie ruch, tam nowo poznana osoba. Wszędzie będzie Was pełno, będziecie chłonąć garściami nowe osoby, będziecie szukać towarzystwa i szukać nowych znajomości. I bardzo dobrze bo gdzieś tam możecie spotkać na pewno nowe grono znajomych. Czy coś więcej, tego jeszcze karty nie pokazują. Ale podkreślam, wychodźcie bywajcie, przybywajcie. Otrzymacie bardzo fajną nagrodę i może ustrzeli Was w strzała amora?

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: Wolne bliźnięta mogą liczyć w czerwcu na nieoczekiwane spotkania, zaproszenia, randki. Karty wskazują układ, który Was zaskoczy. Będzie tutaj dużo niepewności z tym co przyniesie dzień lub też wieczór, natomiast bardzo fajnie sytuacja się wyklaruje i tak jak mówię możecie liczyć na bardzo dużo, miłych niespodzianek. Na pewno będziecie w ruchu, na pewno będziecie się spotykać.

Bliźnięta w stałych związkach także mogą otrzymać niespodziankę, ale będzie to bardziej niespodzianka rzeczowa. Może to być prezent, może to być bon, może to być zaproszenie na romantyczną kolację.
Karty mówią, że będziecie mieli troszeczkę wspólnych spraw domowych do załatwienia, mogą być drobne kłopoty domowe, taki jak awaria sprzętu, przeciekający zlew, czy też konieczność naprawy czegoś w mieszkaniu.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Oj raczki w stałych związkach uważajcie na nieporozumienia, uważajcie na plotki. Nie słuchajcie i sami nie twórzcie plotek na temat innych osób. Niestety zbierają się nad Wami ciemne chmury. Karty wskazują na to, że jest wokół Was osoba nieżyczliwa, która chciałaby popsuć coś w  Waszym związku. Natomiast chcę wyraźnie podkreślić, że jeżeli odseparujecie taką osobę od siebie to już w drugim, trzecim tygodniu czerwca wchodzą bardzo miłe karty, wchodzi harmonia i spokój do Waszego domu. Dodatkowo karty wskazują na decyzje, które trzeba będzie podjąć na temat młodej osoby, wydaje mi się, że jest to nastolatek. Będą ważne teraz sprawy nastoletniej osoby z Waszego otoczenia, waszego domu.

Wolne raki nie do końca będą miały szczęście w miłości. Karty pokazują, że albo randki będą dosłownie nieudane, osoby, na które będziecie trafiać, nie będą w Waszym typie, bądź też będą okoliczności, które spowodują, że nie uda Wam się uczestniczyć w tak dużej ilości spotkań jak planowaliście. Może być taka sytuacja, że trzeba będzie zająć kimś z rodziny i fizycznie nie będziecie mieli czasu na romansowanie. Trzeba będzie przełożyć uwagę w inny punkt.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: Lwy w stałych związkach mogą być nadmiernie zapracowane, mogą być przepracowane w czerwcu. Karty pokazują wyraźnie, że będzie Wam trudno skupić się na ukochanej osobie bo głównie myślami będziecie w pracy, przy pracy. Karty podpowiadają, że będzie Was mało w domu, że ukochana osoba może czuć się samotna i zaniedbywana. Mogę jedynie zasugerować Wam i dać taką radę, że trzeba będzie spróbować zagospodarować czas i poświęcić go zarówno ukochanej osobie jak i obowiązkom domowym. Obecny układ, który widzę w kartach niestety jest nie do przyjęcia, musicie to zmienić. Jeżeli nie uda się zagospodarować większych ilości czasu to chociaż weekendy musicie spędzić razem, we dwoje, Bądź z rodziną, ale bez maili, telefonów i spraw zawodowych. Tylko wspólny czas!

Lwy stanu wolnego uderzą w czeluście internetu i będą próbowały wydobyć stamtąd co lepsze kąski. Karty pokazują, że dzięki portalom internetowym kalendarz spotkań będzie zapełniony po brzegi. Czerwiec będzie miesiącem intensywnych spotkania. Właściwa osoba do znajomości, do związku? Tak owszem pod koniec miesiąca zdecydowanie, kiedy już będziecie myśleć, że nic nie udało się sensownego znaleźć, znajdziecie prawdziwy brylant.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: Panny w stałych związkach, jest wśród Was osoba, która może mieć w czerwcu dylematy co do wyboru. To znaczy pokazuje się, że na Waszej drodze może stanąć interesująca Was bardzo osoba… natomiast Wy jesteście już w stałym związku. Nie mówię, że to będzie dotyczyło wszystkich pań, natomiast na pewno jest wśród Was taka osoba. Jeżeli to co mówię koresponduje z Wami, to mogę jedynie doradzić w spróbować na chłodno przeanalizować sytuację.
Panny w stałych związkach - karty pokazują, że będzie to miesiąc gdzie trzeba będzie podejmować różnego rodzaju decyzję, ale będą to po pierwsze decyzje zawodowe, decyzje związane z pracą, z prowadzonym biznesem, ze sprawami dotyczącymi urzędów i sądów. Pokazuje się tutaj także informacja, że trzeba będzie zabezpieczyć pieniądze, które należą się Wam i trzeba będzie trochę o to powalczyć.

Panny stanu wolnego, będą bardzo dbać o urodę, o ubiór, fryzurę, o całą otoczkę związaną z Waszą osobą, będą teraz dbać o sylwetkę. Wszystkie te działania przyniosą bardzo dobre rezultaty, bo uwaga! panna spotka osobę do stałego związku. Jestem wręcz przekonana, że część z Was zechce za jakiś czas powiedzieć tej osobie „tak”. Uważam, że macie szansę znaleźć swoją drugą połowę. I tego Wam serdecznie życzę.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi w stałych związkach możliwe nieporozumienia. Karty wskazują, że możecie z ukochaną osobą nie zgadzać się w pewnym temacie i konflikt może narastać. Rada od kart absolutnie jest taka by nie upierać się przy swoim, tylko spróbować przeanalizować tę sprawę wspólnie. Wiem, że to może być trudne, natomiast jeżeli już na samym początku zatrzymacie się i spróbujecie złapać oddech, uda Wam się tę sprawę konfliktową, sprawę sporną wyjaśnić bez straty dla każdej ze stron. Ostrzegam przed awanturą, burzą w związku i przed sytuacją, którą trudno będzie naprawić. Koniec miesiąca będzie zależał od tego, jak poprowadzicie sprawę.

Wagi wolne ruszą na spotkania, na randki. Natomiast karty ostrzegają, że możecie mieć konkurenta do nowo poznanej osoby. Karty radzą by działać stanowczo, ale spokojnie, żadnych gwałtownych ruchów. Dobra rzecz broni się sama.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Skorpiony w stałych związkach możecie liczyć na bardzo dynamiczny miesiąc. Będziecie zapraszać do domu znajomych, sami będziecie częstymi gośćmi innych. Karty podpowiadają, że dużo będzie się działo u waszych rodzin, mogą przyjść nowe informacje o bliskich. Wśród Waszej rodziny jest osoba, która zaręczy się, wśród Waszej rodziny jest osoba, która może zajść w ciążę, wśród rodziny jest osoba, która zaprosi Was na rodzinną uroczystość. Będzie to miesiąc dużej ilości spotkań, przemieszczania się. Natomiast karty podpowiadają wyraźnie by zostawić sobie troszeczkę wolnego czasu i spędzić go tylko we dwoje!

Wolne skorpiony absolutnie mają szansę poznać osobę do stałego związku. Natomiast uwaga, trzeba będzie wybrać bo na Waszej drodze życiowej i staną dwie osoby! I co tu zrobić? I jedna i druga osoba będzie równie atrakcyjna. Nie podpowiem, trzeba będzie samemu zdecydować zwłaszcza, że będzie to bardzo trudny wybór.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Strzelce zajęte - powiem krótko, uważajcie na pokusy, uważajcie na pokusę skoku w bok. Karty podpowiadają, że możecie mieć takie myśli, możecie mieć takie pokusy, może się przy Was pojawić osoba na tyle interesująca, że może coś z tego być. Natomiast absolutnie będę przestrzegać przed romansem, ponieważ karty podpowiadają, że możecie zostać nakryci na gorącym uczynku przez kobietę, koleżankę, kobietę z rodziny. Dotyczy to zarówno pań jak i panów. Także jeżeli pojawi się taka sytuacja, o której mówię karty doradzają wypicie szklanki zimnej wody.
Dodatkowo Strzelce będące w stałych długoletnich związkach, uważajcie na plotki na temat Waszej ukochanej osoby. To są tylko i wyłącznie plotki nic więcej.

Wolne Strzelce mają szansę poznać bardzo fajną osobę natomiast będzie to osoba albo poznana dzięki wspólnej pracy, albo też osoba poznana dzięki wspólnej branży lub też osoba wykonująca taki sam zawód, profesje jak Wy. Szukajcie dodatkowo informacji o kursach i szkoleniach bo tam możecie tą osobę poznać.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: Zacznę od koziorożców, które poszukują swojej drugiej połówki. Karty wskazują wyraźnie na to, że zechcecie wracać do osób z Waszej przyszłości. Na pewno będziecie wracać myślami do takiej osoby, do takich osób, a część z Was spróbuję jeszcze raz zawalczyć o byłe uczucia. Wszystko zależy od tej drugiej strony.

Koziorożce w stałych związkach będą w bardzo romantycznych nastrojach. Będziecie zaskakiwać ukochaną osobę prezentami, będziecie zapraszać ukochaną osobę na spacery, na wycieczki. W Waszym domu zapanuje harmonia. Może na niebie pojawić się jedna deszczowa chmurka, ale jeśli zechcecie w danym temacie współpracować ramię w ramię, z tej chmurki nie spadnie nawet jedna kropla deszczu. Ważna wskazówka, zwróćcie uwagę na dzieci, na młode osoby, na kwestie związane z kursami, edukacją młodej osoby. Coś tutaj może być ważnego.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Powiem tak, więcej miłości mniej złości. Czasem warto się zajęte wodniki ugryźć język, czasem warto przystopować, czasem warto nie brać wszystkiego dosłownie. Karty podpowiadają, że trzeba będzie unikać, tak jak mówię właśnie złości, a więcej okazywać uczucia ukochanej osobie. Zwłaszcza, że miesiąc czerwiec postawi przed Wami pewną rodzinną sprawę, gdzie trzeba będzie zdecydować jak postąpić i co zrobić w sytuacji, w której się znajdujecie. Dlatego warto działać w kooperatywie. Końcówka miesiąca, bardzo fajna niespodzianka, może być bardzo romantycznie.

Wolne wodniki wypłyną na szerokie wody w poszukiwaniu atrakcyjnej osoby. Nie wykluczam, że w połowie miesiąca stanie na Waszej drodze ktoś, kto początkowo może nie wzbudzać Waszego zachwytu, ale pragnę podkreślić, że osoba ta będzie absolutnie warta Waszej uwagi. Posłuchajcie tej rady.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: Wolne ryby, układ kart wskazuje na to, że możecie poznać interesujące osoby, ale zwracam uwagę na to, że będą to osoby. Może być tak, że poznacie dwie lub nawet trzy osoby i trzeba będzie się zdecydować, z którą osobą chcecie zapoznać się bliżej. Pisze o tym, że trzeba będzie zdecydować bo w przeciwnym razie osoby nowo poznane wykruszą się, jeżeli będziecie próbować kilku znajomości w jednym momencie. Postawcie na jedną kartę i spróbujcie rozwinąć tę właśnie znajomość. Która to będzie osoba? Będzie to osoba, która ma bardzo nietypowe zainteresowania, może robi coś właśnie z pogranicza ezoteryki, magi, kart. Będzie to coś na pewno bardzo interesującego i wcześniej Wam nieznanego.

Ryby w stałych związkach zdecydowanie na pierwszy plan pokazuje się rodzina, dom, sprawy domowe, sprawy związane z dziećmi, z rodzicami. Czerwiec choć to już miesiąc bardzo ciepły tak naprawdę spędzicie głównie w domu na porządkowaniu starych spraw, na porządkowaniu dokumentów. Część z Was zechce odnowić pokój, a część z Was zechce nadrobić zaległości z dziećmi czy też z rodzicami. Wszystko co rozumiemy przez słowo dom będzie teraz najważniejsze i powiem, że to bardzo, bardzo dobrze. Nie mam żadnych kart mówiących o trudnościach i problemach, mam jedynie pokazane Wasze zmęczenie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na lipiec 2021

Co gwiazdy przewidują w temacie miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy?

Polecamy
Horoskop
Horoskop na kwiecień 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w kwietniu 2020!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na marzec 2020

Sprawdź, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w marcu 2020!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na wrzesień 2021

Co nas czeka w miłości i w pracy? Jak będzie ze zdrowiem i kasą?

Horoskop
Horoskop na sierpień 2021

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym miesiącu!

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?