Seks - Kobieta

Jak skorzystać z randkowania online?

2023-11-29 12:00:07

Zanim ściągniesz apkę albo założysz profil, zaleca się chwilę zastanowienia nad sobą. Ostatnią rzeczą jaką powinieneś zrobić, jest rzucenie się na głęboką wodę, dopasowywanie siebie do ludzi w sieci, i zorientowanie się w trakcie procesu że w zasadzie nie masz pojęcia czego szukasz w drugiej osobie i w związku. Spędź trochę czasu żeby sobie to wszystko poukładać w głowie, ustalić priorytety, i to czego naprawdę szukasz. Pomyśl też czego mogą szukać inni ludzie w tobie, i na jakiej płaszczyźnie możecie się autentycznie porozumieć.

randkowanie onlineWażny jest również research na temat apki albo portalu randkowego (https://www.erodate.pl/) na który zamierzasz się zalogować. Poświęć czas na dopieszczenie profilu. Wybierz zdjęcia i treści które naprawdę pokazują kim jesteś, co lubisz, i jak chciałbyś siebie zaprezentować światu. Jeśli widocznie nie włożysz w to żadnego wysiłku, potencjalni partnerzy mogą założyć że masz takie samo podejście w związku.

Kiedy już stworzysz profil, nie spodziewaj się że od razu poznasz „tego jedynego”. Przygotuj się na to że upłynie trochę czasu na poszukiwania. Jako że nie mamy całego czasu na świecie tylko na scrollowanie, wymyśl sobie system według którego będziesz oceniał potencjalnych partnerów. Zdecyduj co jest dla ciebie całkowicie nie do przyjęcia i natychmiast odrzucaj takie profile, żeby mieć czas na te potencjalnie lepiej dopasowane.

Jakie są szanse, że poznasz „tego jedynego” w sieci? Bardzo duże, a w zasadzie takie same jak to że poznasz go w realu. Obie metody różnią się wieloma rzeczami. Spotykanie się w prawdziwym życiu wynika z tego, że dwie osoby mają ze sobą coś wspólnego, typu miejsce pracy, zamieszkania,  i znajomych. Te naturalne czynniki spajające ludzi stanowią podporę nowej relacji. W takich okolicznościach znajomość wzrasta wśród presji społeczeństwa żeby zachowywać się wobec siebie co najmniej grzecznie, nawet jeśli osoby na randce nie są do siebie dobrze dopasowane.

To jednak nie oznacza, że randkowanie online nie może być równie owocne. Skoro wszyscy na portalu są (z założenia) wolni, to mamy mnóstwo możliwości po tym jak stworzymy swój profil i wyślemy go w świat. Gdy poznajemy nowe osoby, przykładowo na imprezie, to pula potencjalnych partnerów jest mocno ograniczona, i nie wszyscy są przecież wolni. 

Łatwiej jest szukać związku w sieci, ponieważ osoby szukające tego samego są zrzeszone w jednym miejscu. Ktoś tam może właśnie poszukiwać dokładnie ciebie! Jeśli będziesz szczery na temat tego czego oczekujesz, to twoje szanse tylko wzrosną.

Niezależnie od intencji - czy szukasz kogoś na stałe, czy tylko na jedno spotkanie -po prostu bądź szczery odnośnie swoich oczekiwań. Ciesz się nowymi doświadczeniami, naucz się czegoś nowego o sobie, i nie zapomnij się dobrze bawić… a może przy okazji poznasz swojego życiowego partnera.

Artykuł Partnera

fot. pexels/jonathan borba

Słowa kluczowe: randki online, erodate.pl, skuteczny portal randkowy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
sposoby na nudę wsypialni
Jak pokonać rutynę w sypialni? Sposoby na podgrzanie temperatury

Czujesz, że do Twojego życia erotycznego wkradła się ostatnio nuda? Weź sprawy w swoje ręce i poszukaj sposobów na podgrzanie temperatury w sypialni.

randkowanie online
Jak skorzystać z randkowania online?

Jakie są szanse, że poznasz "tego jedynego" w sieci? Bardzo duże, a w zasadzie takie same jak to że poznasz go w realu.

Jak przedłuÅźyć stosunek
Dlaczego stosunek trwa za krótko? Jak przedłużyć stosunek z partnerką?

Jednym z wyzwań, z jakim mogą spotkać się partnerzy podczas stosunku, jest utrzymanie erekcji i przedłużenie czasu trwania.

Polecamy
Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie.
Biały związek - na czym polega i jakie są jego przyczyny?

Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie!

Seksowny komplet bielizny
Seksowna i stylowa bielizna - zaskocz swojego mężczyznę

Na co się zdecydować szukając najlepszej, seksownej bielizny dla siebie?

Polecamy
Ostatnio dodane
sposoby na nudę wsypialni
Jak pokonać rutynę w sypialni? Sposoby na podgrzanie temperatury

Czujesz, że do Twojego życia erotycznego wkradła się ostatnio nuda? Weź sprawy w swoje ręce i poszukaj sposobów na podgrzanie temperatury w sypialni.

randkowanie online
Jak skorzystać z randkowania online?

Jakie są szanse, że poznasz "tego jedynego" w sieci? Bardzo duże, a w zasadzie takie same jak to że poznasz go w realu.