Spisane z życia - Kobieta

Kontrowersyjny spot przeciwko hejtowi na kobiety. Rozenek, Lis i Rosati w mocnej kampanii [WIDEO]

Kampania Showmax z gwiazdami w roli głównej

2018-06-11 10:35:10

Lis, Rozenek, Rosati. Te nazwiska związane są z mocno kontrowersyjną kampanią Showmax, która zdecydowanie szokuje. Gwiazdy postanowiły przed kamerą przeczytać teksty pełne nienawiści, które zostały napisane na ich temat w internecie. Akcja ma na celu zaprzestanie hejtowi oraz zwrócenie uwagi na dyskryminację kobiet. Co ciekawe, każde udostępnienie linka z nagraniem to złotówka, która zostanie przekazana na Centrum Praw Kobiet. Cała kampania to nie tylko negowanie hejtu oraz wsparcie dla kobiet. Jest to również promocja drugiego sezonu "Opowieść Podręcznej", który można obejrzeć na znanej platformie. Zobaczcie kontrowersyjny spot.

Weronika Rosati

Słowa kluczowe: Rozenek, Showmax, Opowieść podręcznej
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!
Ten niewidomy piesek ma...psa przewodnika!

Poznaj niezwykłą historię Hoshi'ego i Zena.

Takich kobiet faceci nie lubią!
Takich kobiet faceci nie lubią!

Masz za sobą kilka nieudanych związków? Nie wiesz, dlaczego nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.