Spisane z życia - Kobieta

Najczęstsze przyczyny kłótni w związku

Kłótnie w związku

2018-07-31 08:42:25

W każdym związku zdarzają się nieporozumienia. Mniejsze lub większe, spowodowane są rzeczami, które zazwyczaj powtarzają się w każdej relacji. Jakie są najczęstsze przyczyny kłótni w związku i co powoduje najwięcej konfliktów? Zobaczcie sami.

kłócąca się paraNiechlujstwo partnera

Mieszkając razem zauważamy, że druga połówka wcale nie jest taka idealna. Bardzo często zdarzają się sytuacje, kiedy jedna ze stron przestaje dbać o wspólne mieszkanie. Porozrzucane skarpetki na podłodze, brudne garnki na blacie, bałagan w łazience. Jeśli tylko jedna osoba w związku dba o porządek, a druga totalnie nie stara się w tym temacie, to tylko kwestią czasu jest, kiedy w związku również zapanuje bałagan...

Brak czasu dla ukochanej osoby

Na początku związku wszystko wygląda idealnie. Praktycznie każdą minutę chcemy spędzić z drugą połówką. Jednak po czasie ta sytuacja zaczyna się zmieniać, a nam bardzo często coraz trudniej jest wygenerować dużą ilość czasu dla ukochanej osoby. Właśnie tego typu zachowanie może być zapalnikiem do kłótni, które często kończą się niestety rozstaniem.

Zero zainteresowania życiem drugiej połówki

Związek polega przede wszystkm na wsparciu drugiej osoby i życiu razem. Jeżeli para zaczyna się mijać, przestaje ze sobą rozmawiać i co najważniejsze, zainteresowanie życiem partnera przestaje być widoczne, to tylko czekać, aż w relacji zapanuje ciężka, niefajna atmosfera i pojawią się naprawdę poważne kłótnie. Nikt w końcu nie chce być ignorowany przez bliską osobę, a to boli najbardziej.

Kłamstwa bolą

Osoby, które się kochają są dla siebie oparciem i darzą się ogromnym zaufaniem. Jeśli w relacji pojawiają się kłamstwa, nawet te najmniejsze to znak, że związek zmierza w złym kierunku. Nieszczera atmosfera i zakłamanie tylko zwiększa wzajemną frustrację i powoduje, że bliskie sobie osoby zaczynają się kłócić, a przecież nie o to chodzi w szczęśliwej, partnerskiej relacji.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: związek, relacja, problem w związku
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Czego możemy nauczyć się od kotów?

Zobacz, czego człowiek może nauczyć się od kota!

social media
Czy bycie "super" w social mediach jest rzeczywiscie super?

Pamiętnik realnego życia czy festiwal próżności?

Polecamy
Kac nie musi boleć
Kac nie musi boleć

Kto z nas choć raz nie stanął twarzą w twarz z syndromem dnia następnego? Ból głowy, włosów i paznokci, nudności a w ekstremalnych przypadkach bliskie spotkania z miską.

Kobieta i wojsko, czyli o studiach w mundurze
Kobieta i wojsko, czyli o studiach w mundurze

Rozmawialiśmy z Julią, studentką Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Ostatnio dodane
Czego możemy nauczyć się od kotów?

Zobacz, czego człowiek może nauczyć się od kota!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.