Trendy - Kobieta

Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce!

2023-08-29 07:22:23

Kontynuując celebrację wyjątkowego stylu, nieskrępowanej mocy twórczej, pewności siebie i swojej kobiecości, marka ogłasza pierwszą ambasadorkę YSL Beauty w Polsce – Darię Zawiałow.

Zobacz też: Sarsa zaprezentuje w Warszawie zupełnie nowe muzyczne oblicze [WIDEO]

DARIA ZWIAŁOWDaria Zawiałow jedną z 23 ambasadorów

Yves Saint Laurent z dumą ogłasza, że niezwykle utalentowana piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, Daria Zawiałow, została nową ambasadorką makijażu marki YSL Beauty w Polsce. Piosenkarka, będąca w czołówce artystów muzycznych, rozpoczęła współpracę z marką jako ikona stylu i wyrazistej indywidualności, reprezentując oryginalny i luksusowy makijaż na polskim rynku.

Yves Saint Laurent Beauté śmiało przełamuje schematy, stając się najbardziej buntowniczą i odważną marką beauty w Polsce. Współczesny konsument szuka autentyczności i bliskości, a marka YSL wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Współpraca z Darią Zawiałow jest olbrzymim krokiem w budowaniu relewantności marki, która rezonuje z polskim konsumentem. Jej osobowość doskonale oddaje ducha YSL, dlatego z radością witamy ją w globalnej rodzinie YSL BEAUTÉ. -podkreśla Krzysztof Bożek Brand Business Director YSL Beauté Polska

Sesje zdjęciowe Darii Zawiałow

Daria Zawiałow weźmie udział w sesjach makijażowych, prezentując niezrównaną sztukę make upu marki YSL Beauté. Jej kreatywne podejście i artystyczny wyraz doskonale wpisują się w filozofię YSL, która inspiruje do eksperymentowania, wyrażania siebie i odkrywania piękna na nowo. Jej wizerunek oddaje esencję marki YSL Beauté, której celem jest inspiracja i wyzwolenie indywidualnego piękna każdej osoby. Daria stawia sobie coraz to nowe i coraz bardziej ambitne wyzwania.

Artystka nie kryje entuzjazmu towarzyszącemu tej współpracy: Moi najbliżsi wiedzieli, że współpraca z Yves Saint Laurent była moim marzeniem od lat, dlatego, że wyjątkowo utożsamiam się z tą marką - ze stylem, wizją, estetyką. Niemniej o ambasadorstwie nawet nie śniłam. YSL - tak bardzo cieszę się na tę przygodę z Wami!

Daria Zawiałow to wyjątkowa artystka, która nie boi się wyrażać siebie i eksperymentować ze stylem. Jej autentyczność i kreatywność doskonale pasują do filozofii YSL Beauté, która dąży do tworzenia niezwykłych wyrażeń piękna. Wprowadzając Darię do rodziny YSL Beauté, chcemy pokazać, że piękno może być ekspresją indywidualności i wyjątkowości. -mówi Alona Pokydko, YSL Senior Brand Manager Poland & Baltics

Współpraca z Darią Zawiałow to kolejny krok w drodze marki YSL Beauté do zainspirowania, wyzwolenia i przedefiniowania standardów piękna na polskim rynku. Jej obecność jako ambasadorki makijażu YSL Beauté otwiera nowy rozdział w świecie luksusowego makijażu, łącząc kreatywność, pasję i doskonałość w jednym. Jak zapowiada Daria, YSL będzie także obecne na każdym etapie promocji nadchodzącej płyty, której premiera jest planowana na październik tego roku. Wydawnictwo zwiastuje między innymi przebój „FIFI HOLLYWOOD”, który niedawno pokrył się Złotem.

ip

fot. materiały proaswe

Słowa kluczowe: Daria Zawiałow, kosmetyki, ambasadorka, YSL Beauty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
sukienki Hollywood Dream
Jakie sukienki dobrać do sylwetki z szerokimi ramionami?

Na co zwrócić uwagę, wybierając sukienkę, która wysmukli górne partie ciała?

daria Zawiałow
Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce!

Jak będzie wyglądała ta współpraca?

Tworzenie zrÃłwnowaÅźonej garderoby - krok po kroku
Tworzenie zrównoważonej garderoby - krok po kroku

Naucz się świadomego podejścia do mody!

Polecamy
kobieca moda na wiosnę
Moda damska na wiosnę - sprawdź, czego nie może zabraknąć w Twojej szafie

Sprawdź, jak odświeżyć swój wizerunek, gdy nastaje czas pożegnania z grubymi kurtkami i swetrami.

podcast
Dlaczego warto słuchać podcastów?

Poznaj zalety słuchania podcastów.

Polecamy
Ostatnio dodane
sukienki Hollywood Dream
Jakie sukienki dobrać do sylwetki z szerokimi ramionami?

Na co zwrócić uwagę, wybierając sukienkę, która wysmukli górne partie ciała?

daria Zawiałow
Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce!

Jak będzie wyglądała ta współpraca?

Popularne
boks
Boks dla kobiet - jak wygląda trening?

Poznaj szczegóły treningu, który zyskuje coraz większą popularność.

depilacja
Depilacja laserowa w domu - o czym warto pamiętać?

Jak przygotować się do zabiegu?

daria Zawiałow
Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce!

Jak będzie wyglądała ta współpraca?