Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop letni

2007-09-03 21:15:37
 Baran

To co najważniejsze dla Barana podczas tegorocznych wakacji to możliwość spędzenia jak najwięcej czasu z samym sobą. Wyobraź sobie: cisza spokój i tylko Ty, to doskonała okazja, by wreszcie porozmawiania z kimś mądrym. Potrzebne jest Ci to do naładowania akumulatorów.

Wypoczęty mózg będzie Ci szczególnie potrzebny wtedy kiedy trzeba będzie wydawać pieniądze, czy też je inwestować w kolejną zgrzewkę. W tym okresie ostudź gorącą głowę i 2 razy pomyśl zanim wyciągniesz kartę przed bankomatem.

Jeśli jesteś w związku i samotny wypad wakacyjny nie wchodzi w rachubę, wykorzystaj wszelkie nadarzające się okazje na odnalezienie wspólnego celu. Podczas prób jego realizacji łatwiej będzie Wam połączyć swoje siły, zrozumieć partnera, a nawet coś mu wybaczyć.


 Byk

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują , że to będą dla Ciebie udane wakacje. Szczególnie pod względem towarzyskim. Poszukaj w miłości trochę romantyzmu i delikatności, bo te wakacje sprzyjają nawiązywaniu czysto fizycznych znajomości.

Przyjaciele też Cię nie zawiodą, teraz szczególnie możesz liczyć na ich dojrzałość i wsparcie, gdy potrzebna będzie Ci pomoc czy dobra rada. A z drugiej strony odnajdziesz w nich doskonałych kompanów do szalonych imprez. Baw się dobrze, używaj życia, zawsze znajdzie się ktoś kto odprowadzi Cię do domu.

Zwróć uwagę, czy nie za bardzo udajesz przed innymi kogoś kim nie jesteś. Opowiadanie o zasadach, wytykanie palcem błędów innych podczas, gdy sobie pozwalasz na to samo albo i więcej jest zwykła obłudą.


 Bliźnięta

Wspaniały czas dla Bliźniąt w związkach, miłość kwitnie, totalnie te same fale, nie wypowiadasz głośno swoich pragnień, a ona sama przynosi Ci kolejne piwo, a on kupuje bilety do kina. Porozumienie w parze szczególnie się przyda, bo na towarzystwo znajomych lepiej teraz uważać. Możesz często podczas tych wakacji poczuć się wykorzystanym. Jeśli chodzi o pieniądze czas zapoznać się ze starą zasadą „lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć” i wcielać ją w życie.

Nastał dla Ciebie dogodny czas, gdy w ważnych sferach życia, a szczególnie tych, na których najbardziej Ci zależy, łatwiej będzie osiągnąć równowagę. Jeśli wygłaszasz jakieś poglądy czyń to rozważnie, unikaj ocen, pokaż naprawdę wyważona postawę, tylko w ten sposób uda Ci załatwić pomyślnie najważniejsze sprawy.


 Rak

Wakacje to bardzo sprzyjający okres dla Raków. Najważniejsza zasada, która obowiązuje dla Was w związkach i powinna dotyczyć wszelkich innych kontaktów, to zasada złotego środka. Szczególnie dotyczy to zaspokojenia potrzeb obu stron związku, konieczne jest wysłuchanie racji drugiej strony i zrozumienie jej bez zarzutów i krytyki. Twoja w tym głowa by wilk był syty i owca cała. Pamiętaj, że dobry partner to ten, który wspiera Twój rozwój, o ile masz zamiar się rozwijać podczas tych wakacji.

Jeśli macie odmienne zdanie na ten temat, zwróć się do przyjaciół, oni chętnie będą towarzyszyć Ci w drodze niezależnie od kierunku. Nie od rzeczy będzie wsparcie kogoś finansowo, dajesz w ten sposób znać światu, że Tobie nie brakuje.

Zaufaj sobie i swojej wewnętrznej sile, postaw granice, do których się posuniesz i przestrzegaj ich. Jeśli nie słuchałeś do tej pory opinii innych to zacznij to teraz robić.


 Lew

Jeśli marzyłaś kiedykolwiek o idealnej dla Ciebie miłości, takiej romantycznej, prawdziwej to wiedz, że teraz świat sprzyja Lwom w odnalezieniu i przeżyciu właśnie takiego uczucia. Uważaj tylko, aby to marzenie nie uniosło Cię zbyt daleko, bo niechciana „wpadka” spowoduje potężne uderzenie w ziemię. Znikną wtedy wszyscy „przyjaciele” i zostaniesz sam na placu boju. Podczas tych wakacji wiele przyjaźni może przejść swoisty egzamin. I albo znajomości te przejdą na wyższy poziom, albo zakończą się nagle, z hukiem.

Możesz też liczyć na pełne kieszenie, zaskoczy Cię skąd pojawiają się większe sumy pieniędzy. Rozważ kupno samochodu, czas Ci sprzyja, będziesz mógł dłużej pospać jak rozpocznie się szkoła.

Przyjrzyj się swojemu życiu i sprawdź co chciałbyś w nim zmienić. Daj sobie czas, przed podjęciem ważnych decyzji, wyjedź, odpocznij i zrelaksuj się.


 Panna

Jeśli miałeś nadzieję na ognisty romans, porzuć płonne nadzieje. To co Cię czeka teraz w związku to stabilność, pewność, wsparcie i bezpieczna nuda. Nie obawiaj się zatem zdrad, głośnych rozstań i awantur. Za to uważnie przyjrzyj się grupie swoich znajomych. W Twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która ściąga niebezpieczeństwo, może ono dotyczyć tej osoby, ale i wszystkich z nią związanych, lepiej nie być zmuszonym do wypicia kwaśnego piwa, które nawarzył ktoś inny.

Pomóż komuś kto tej pomocy potrzebuje, nie wykosztujesz się, podziel się rzeczami, których używałeś. Nie bądź sknerą oddaj swoje ściągi poprawkowiczom.

Przejrzyj dokładnie swój system wartości, jeśli za dużo uwagi poświęcałeś do tej pory sprawom materialnym zwróć się teraz ku sprawom ducha. Pomedytuj, pomódl się, a jeśli impreza to lepiej oddaj się grillowaniu na łonie natury niż clubbingowi.


 Waga

Miłość tego lata może sprawić, że poczujesz się jak na naturalnym haju. Czy zdarzył Ci się już taki stan, którym właśnie kogoś poznajesz, a masz nieodparte wrażenie, że znacie się od wieków? Wagi przygotujcie się, przed wami piękny okres, w którym Wasze serca i dusze uniosą się ku miłości uniwersalnej, duchowej, zdolne będziecie do wielu poświęceń, odczujecie cud miłości i powinowactwo dusz. Fizyczność w związkach zejdzie na drugi plan, duchowość jest tym co teraz szczególnie łatwo będzie Wam osiągnąć.

Nie zapominaj o zabawie, świat Ci sprzyja, przypomnij sobie w gronie przyjaciół, jak beztrosko i wesoło bawiłeś się jako dziecko, spróbuj odtworzyć ten stan, zaufaj sobie i oddaj się przyjemnościom. Pieniądze wydawaj rozważnie, a nie zabraknie Ci ich tego lata.

Gdy wydarzy się coś nie po Twojej myśli, co sprawi, że poczujesz się gorzej, weź się w garść, nie uciekaj, nie wyolbrzymiaj problemu, im szybciej stawisz temu czoła tym szybciej znowu poczujesz się dobrze.


 Skorpion

Okres wakacji, możliwość wyjazdów, sprawia, że łatwiej będziesz wpadać w miły marzycielski nastrój. Jeśli jesteś sam, wyobraź sobie teraz, z najdrobniejszymi szczegółami swojego wymarzonego partnera, romantyczną atmosferę, lato sprzyja odnalezieniu wielkiej miłość. Jeśli jednak jesteś w związku, zwróć uwagę, bo może pojawić się cień na Waszej relacji, to jakaś tajemnica, coś co nie zostało wypowiedziane, a zawisło nad Wami, jeśli ta ciemność zgęstnieje, trudno będzie z niej wyjść.

Poszukaj pomocy wśród przyjaciół i znajomych, możesz teraz na nich liczyć. Zaufaj radom, przyniosą Ci rozwiązania trudnych sytuacji. Pamiętaj, by nie pozostawać im dłużnym, okaż się dobrym przyjacielem. Wykorzystaj dobrą passe finansową, by pomóc komuś w potrzebie.

Teraz szczególnie ważne jest Twoje poczucie sprawiedliwości, idź za jego głosem. To będzie najlepszy drogowskaz tego lata.
 Strzelec

Dokładnie rozejrzyj się dokoła siebie. Tuż obok, w Twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto czeka na odkrycie. Partner dla Ciebie, jest dokładnie z Twojego środowiska. Wspólna hierarchia wartości, te same problemy i pragnienia, będą sprzyjać zrozumieniu i tolerancji w związku. Jako bonus masz dobre układy z „teściami”.

Uważaj jednak w sprawach finansowych, jeśli pojawi się jakaś wspaniała propozycja, by zainwestować „po znajomości”, czy pożyczyć większą gotówkę na „okazyjnie” wysoki procent – nie rób tego. Jesteś teraz szczególnie narażony na uleganie iluzjom w sprawach materialnych.

Nie ratuj tego co się już kończy. Nie wkładaj energii w podniesienie tego, co się już przewróciło. Nie łącz nadziei z tym co się już skończyło. To czas rewolucji i zamętu wykorzystaj go na swoją korzyść.


 Koziorożec

Tego lata nic trudnego nie powinno Cię zaskoczyć. Wszystko bowiem układa się dobrze. W związku harmonia, spokój. Dobraliście się jak w korcu maku, pod względem charakteru i temperamentu. Może warto wykorzystać lato i wcielić w życie jakiś szalony plan dla dwojga, by nieco urozmaicić Waszą relację, żeby nie przerodziło się ona w nudną i rutynową.

Po większą dawkę energii sięgnij do przyjaciela, masz przy sobie osobę stanowiąca niewyczerpalne wręcz źródło ożywczej energii. Połączywszy siły możecie razem działać niezwykle twórczo.

Kiedy wydajesz pieniądze, czy w coś inwestujesz koniecznie odwołaj się do swojej intuicji, to dzięki jej podszeptom nie stracisz, a możesz wiele zyskać. Zwycięstwo jest w zasięgu ręki.

Wszystkie zmiany w Twoim życiu prowadzą teraz ku odnowie i transformacji, nie zatrzymuj ich otwórz się na nowe.


 Wodnik

Podczas tegorocznych wakacji możesz szczególnie mocno odczuć duchowy związek ze swoim partnerem. Nadszedł okres, w którym pojawić się mogą sprawdziany, czy Wasza relacja ma solidne fundamenty uczuciowe. Łatwiej możesz decydować się na ślub czy zaręczyny.

Poczekaj jednak z tym do jesiennego otrzeźwienia. Teraz nie podejmuj najważniejszych decyzji w swoim życiu, czy to w sferze uczuciowej czy materialnej. Szczególnie wskazana jest obecnie rozwaga, cierpliwość. Lepiej przytrzymać się chwilę i spojrzeć na swoje życie z dystansu lub innej pozycji niż do tej pory.

Wyjątkowo ważne stają się teraz przyjaźnie z osobami tej samej płci. Nabierają innego znaczenia. Pomogą potwierdzić Ci Twoje poczucie kobiecości czy męskości.

Po pieniądze zwróć się do rodziny, nie zabraknie Ci ich, będziesz nawet mógł wesprzeć innych.


 Ryby

Wykorzystaj wakacje, by wprowadzić więcej romantyzmu do swojego związku. Inicjatywa jednak ma być przede wszystkim po stronie kobiety, to czas romantycznych kolacji, sentymentalnych uniesień. A przy świecach doskonale rozmawia się o marzeniach i pragnieniach w sferze uczuciowej. Śmiało można już myśleć o upiększaniu swojego gniazdka. Rodzinna atmosfera będzie bardzo temu sprzyjać.

Wśród przyjaciół zwróć uwagę na kogoś o silnej osobowości, możesz mu zaufać, a w niektórych sprawach nawet dać się poprowadzić za rękę.

O pieniądzach zapomnij, bo nie one są teraz ważne, sprawy ducha będą zaprzątać Ci głowę, znajdą się zdecydowanie na pierwszym planie, nie licz zatem na jakieś finansowe fajerwerki.

Nie podejmuj jednak pochopnie decyzji, nie spiesz się „działaj nie działając”, zdaj się na swoją bogatą intuicję. Poświęć chwilę i wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, on zaprowadzi Cię w dobrym kierunku. Ostatecznie zawsze jeszcze można zapytać mamę.

horoskop przygotowała wróżka Dorota Grabek z galerii magicznej Czarymary.pl

Słowa kluczowe: horoskop letni na lato
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na maj 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na kwiecień 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Polecamy
Horoskop miesięczny na wrzesień 2008
Horoskop miesięczny na wrzesień 2008

Nowy miesiąc przyniesie Ci dar przyjmowania otoczenia i ludzi takimi, jakimi są naprawdę. Nie bój się prawdy, bo choć czasem

Horoskop tygodniowy (07.04 – 13.04.2008r.)
Horoskop tygodniowy (07.04 – 13.04.2008r.)

Ten tydzień, to dla Was szansa na odrodzenie. Możecie wyjść ze starych schematów, porzucić „programy”, w które Was wpisano wiele lat temu

Ostatnio dodane
Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na maj 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.