Świadomość obfitości - Horoskop

Kurs dobrego traktowanie pieniędzy

2007-09-24 22:48:58
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak bardzo przyjemne musi być życie, kiedy stać Cię na wszystko, co tylko chcesz? Zastanów się chwilkę nad tym, jakby to było, jeśli już raz na zawsze pożegnałbyś się z natarczywym pytaniem: „czy mnie na to stać”? Jeśli zatem kiedykolwiek zdarzyło Ci się z zazdrością patrzeć na luksusowe samochody, przełykać ślinkę przed wystawą biura podróży, czy westchnąć na widok luksusowej willi pod miastem – wiedz, że Ty również naprawdę MOŻESZ TO WSZYSTKO MIEĆ!

Nazywam się Monika Burzyńska i pragnę zaprosić Cię dziś do Klubu Miliarderów. Tak, nie przesłyszałeś się. Nie potrzebujesz być dziedzicem olbrzymiej fortuny, ani wygrać 6 w totolotka - i tak MOŻESZ ZOSTAĆ MILIARDEREM – jeśli tylko tego naprawdę tego zechcesz.

Jedyna różnica pomiędzy Tobą, a tymi, którzy już dziś opływają w dostatki, polega na wiedzy JAK BYĆ BOGATYM. Pozwól, że zdradzę Ci teraz mały sekret – możesz się tej wiedzy nauczyć, dokładnie w ten sam sposób, w jaki uczyłeś się tabliczki mnożenia.
Zainteresowany?
Zatem odpręż się i uśmiechnij, Twoje finansowe problemy już wkrótce staną się odległym wspomnieniem.
Miłej lektury!

Wiecie, że jeżeli w tym momencie rozdalibyśmy po równo wszystkie zasoby finansowe świata pomiędzy jego mieszkańców, to za jakiś czas pieniądze znowu znalazły by się u bogatych, a biedni powrotem staliby się biedni.

Wierzcie lub nie, ale naprawdę istnieje coś takiego jak ŚWIADOMOŚĆ BOGACTWA, to ona właśnie sprawia, że niektórych pieniądze w życiu po prostu się „trzymają”. A ponieważ żyjemy w świecie dualizmów, to przeciwieństwem do Świadomości Bogactwa jest Świadomość Biedy, która wpędza w coraz większe trudności finansowe. Pozwólcie, że pokrótce wyjaśnię, dlaczego kwestia takiej, czy innej świadomości jest tak ważna. Nasza świadomość, to sposób w jaki widzimy świat i to, co nas spotyka (nasze życiowe doświadczenia). Naszą świadomość budują osobiste przekonania, wewnętrzne opinie i wierzenia. Nabyliśmy je w różny sposób, np. od naszych rodziców, bliskich i tych wszystkich ludzi, których zdanie liczyło się dla nas. Świadomość zatem w pewien sposób opieramy na tym co dotąd spotkało nas lub innych ludzi. Jesteśmy przekonani, że nasze poglądy na życie są słuszne, dlatego niezbyt często je zmieniamy. W tym miejscu można by porównać nas do kolejki, która wciąż jeździ tą samą trasą po raz ułożonych torach. I choć możliwości jest mnóstwo, nasze przekonania nadają nam wciąż ten sam kierunek.

Teraz spójrzmy na wszystkich ludzi, wykorzystując naszą „kolejową” metaforę zobaczymy wśród nich zupełnie różne kolejki. Niektóre kręcą się w kółko po małych torach, a niektóre odbywają wspaniałe, dalekie podróże. Dzieje się tak, ponieważ różni ludzie mają różne przekonania, które popychają ich do odmiennych wyborów, skutkiem czego doświadczają tak różnych żyć.

Skoro poglądy tworzące świadomość to wiedza (oparta w mniejszym lub większym stopniu na doświadczeniach, obawach, preferencjach) to Świadomość Bogactwa jest po prostu wiedzą, o tym jak być bogatym.

Naszym zadaniem będzie zatem przestawienie „kolejki” umysłu na tory bogactwa. Te „tory” to właśnie nasze poglądy i istnieje kilka sposobów na ich zmianę. Jednym z nim jest poszerzenie swojej wiedzy w danej dziedzinie, ponieważ nowe informacje wpływają na dotychczasowe poglądy i przekonania.

Jesteś tym, czym głębokie twe pragnienie,
Jakie twe pragnienie, taka twa wola,
Jaka twoja wola, taki czyn,
Jaki czyn twój, taki los.

Upaniszada Brihadaramyaka IV.4.5.

Twoje myśli mogą być źródłem twojego bogactwa.
W jaki sposób? Aby to wytłumaczyć musimy przyjrzeć się temu z perspektywy fizyki kwantowej. Wiadomo, że cały materialny wszechświat zbudowany jest z atomów, np. sztabka złota zbudowana jest z atomów pierwiastka zwanego złotem właśnie. Każdy wie, że taka sztabka to coś konkretnego i materialnego. Jednak kiedy naukowcy przyjrzeli się uważnie atomowi, okazało się, że jest on przede wszystkim przestrzenią, w której „fruwa” wcale tam nie żadna materia tylko coś, co ma bardziej charakter ładunków elektrycznych. Po prostu czysta energia w „porcjach” o różnym ładunku elektrycznym. Atom złota od innych atomów budujących wszechświat różni się jedynie ilością i rozmieszczeniem tych elektrycznych ładunków.

Dobrze, a jak myślisz, z czego zbudowany jest nasz mózg? Z atomów! Oczywiście, że tak. Czym owe atomy różnią się od atomów pierwiastka złota? Oczywiście tylko ilością i rozmieszczeniem ładunków elektrycznych. Same zaś ładunki elektryczne (elektrony, protony, neutrony) są takie same we wszystkich pierwiastkach, w całym wszechświecie. Ale wracając do mózgu. Nasze myśli (produkt mózgu) to również nic innego jak elektromagnetyczny impuls przekazywany pomiędzy komórkami układu nerwowego.

Reasumując: całe nasze ciało, nasze myśli, jak również sztabka złota, to wszystko po prostu jest energią. Zrozumienie tego jest bardzo pomocne w kształtowaniu Świadomości Obfitości.

Monika Burzyńska
www.monikaburzynska.pl
Słowa kluczowe: bogactwo przyciąganie pieniędzy zarabianie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Brak zdjęcia
Pieniądze posiadane

Czy doceniasz pieniądze i bogactwo, które już posiadasz? 5 groszy to przecież taki sam pieniądz jak 100zł. Jedyna różnica polega na ilości, JAKOŚĆ jest taka sama – pieniądz to pieniądz.

Polecamy
Ostatnio dodane
Wróżby online
Wróżby online

Poznaj swoją przyszłość na odległość.

Brak zdjęcia
Pieniądze wychodzące

Czy sposób w jaki wydajesz pieniądze ma wpływ na Twoje bogactwo? Oczywiście i to przeogromny. I nie chodzi mi tutaj wcale o ilość wydawanych pieniędzy, tylko o jakość ich wydawania.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?