Seks - Kobieta

Podryw z klasą

2008-07-22 19:49:28
 Zastanawiałaś się czasem, czemu Twój związek zaczął się wspaniałym flirtem, a nie przetrwał próby czasu? Co oznacza podryw z klasą? Jak obezwładnić i zdobyć mężczyznę tak, aby nie czuł się usidlony? Na co trzeba zwrócić uwagę, zanim tak naprawdę wszystko się zacznie? Sprawdź poniżej.

Podryw to nie pewien krótki etap przedzwiązkowy. To początek wartościowego związku z mężczyzną, jeśli uzbroisz się w odpowiednią wiedzę i dasz wam obojgu czas na poznanie. Podryw kojarzy się z psychicznym i fizycznym atakiem na drugą osobę, aby dostać od niej to, czego się pragnie. Proponuję inną interpretację tego pojęcia – podryw to jedna trzecia historii Twojej znajomości z ukochanym mężczyzną. Pierwsza i najważniejsza jej część, dająca bądź nie perspektywy na przyszłość. Pozostałe dwie trzecie to Wdrażanie i Pielęgnacja, będące istotą długotrwałego związku. Z racji swej ważności zostaną omówione oddzielnie.

Podryw z klasą to podryw kobiety świadomej swojej wartości, wysublimowana gra z opornym charakterem męskim. Nie jest to czynność prosta w czasach ogólnodostępnej pornografii. Kobieta musi przywrócić aktualność zdławionym i zepchniętym cechom:  godności, skromności i wewnętrznemu pięknu. Taki skarb na pewno zostanie dostrzeżony przez inteligentnego i wartościowego mężczyznę, trzeba jedynie zastosować taktykę „przyswajania”, wymagającą czasu i wytrwałości.

Podryw z klasą wyklucza udawaną niewinność ciała i umysłu, gadulstwo i seks na trzeciej randce. Takie początki nie wróżą niczego trwałego. Mężczyzna nie ma wówczas możliwości, żeby się zaangażować, poczuć smak tęsknoty za kobiecym towarzystwem. Kiedy dostaje wszystko od razu, o nic nie musi się starać i nic nie musi odkrywać. Jedyne, co mu się kojarzy z taką kobietą, to jej ciało – a wiadomo przecież, że seksownych kobiecych ciał jest mnóstwo…

Złote zasady
Jaką obrać taktykę, żeby nie zostać wykorzystaną, lecz czerpać radość z długotrwałej, wartościowej relacji z mężczyzną? Istnieją zasady, które nigdy, niezależnie od zmian społeczno-kulturowych, nie ulegną deaktualizacji.

1. Dogodne warunki środowiskowe – spotkanie w dyskotece nie jest dobrze rokującym początkiem znajomości. Sukces osiągniesz tam, gdzie masz zapewnioną regularność spotkań, czyli praca, studia, kurs, praktyki. Proces „dochodzenia się” obu płci wspomaga powtarzalność miejsca i podobieństwo wykonywanych czynności. Masz zagwarantowane spotkania i gotowe tematy do rozmowy. Wystarczy tylko inicjować wspólne przedsięwzięcia i wywęszyć odpowiednie okazje do tego, aby zboczyć z początkowego toru rozmowy i przejść na ten bardziej osobisty.

2. Cierpliwość i wytrwałość
– to podstawowe cechy kobiety mającej mężczyznę na muszce. Facet mimo wszystkich swoich cnót jest prostą maszynerią, w której pierwsze skrzypce grają bodźce wzrokowe. Aby pobudzić wszystkie jego zmysły, dostać się do jego obwarowanego „ja” i poruszyć wiecznego urlopowicza – „super ego”, potrzeba Ci mnóstwo czasu i sił witalnych.

3. Kontrolowana aktywność – wyklucza milczenie i przesadną rozmowność. Mijaniem się w korytarzu i ukradkowym spojrzeniem możesz jedynie ściągnąć jego uwagę na pięć sekund, jeśli na tym Ci zależy. Aby zainteresować go sobą na dłużej wystarczy, byś była otwarta na kontakty i towarzyska. Pamiętaj, aby nigdy nie przewyższać aktywnością mężczyzny w procesie „dochodzenia”. Musisz dać mu możliwość zabiegania o Ciebie, pokazywania się z jak najlepszej strony. Mężczyźni uwielbiają czuć, że zdobywają, a najbardziej cenią podbój, w którym zmuszeni są użyć najcięższej artylerii. Odkrywaj powoli i nienachalnie swoją osobowość, wzbudzaj zainteresowanie poprzez niebanalny tok rozmowy. Szukaj okazji do śmiechu i zabawy. Pamiętaj też, że mężczyzn intryguje tajemniczość. Wplataj więc w rozmowę rzadkie i subtelne aluzje co do Twoich uczuć, aby podsycać jego nadzieje. On odwdzięczy Ci się tym samym i zapanuje między wami bardzo przyjemny, intymny nastrój.

4. Umiarkowana emocjonalność
– jesteś kobietą, więc nie dziwi fakt, że wspominasz przynajmniej sto razy jedno spojrzenie, czy muśnięcie ręki. Nasza wrodzona romantyczność musi jednak zostać ujarzmiona, aby nie popsuła efektu podrywu z klasą. Zdobądź umiejętność panowania nad swoimi emocjami. Kontroluj swoje fantazje, w przeciwnym wypadku zaczniesz przeinaczać fakty. Wystarczy jeden mały niekontrolowany wybuch uczuć z Twojej strony, aby mężczyzna poczuł, że ma Cię w garści. Nie pozwól na to. Wymykaj się mu, jeśli będzie chciał przyspieszyć czas „dochodzenia”. Jest to wielki wysiłek dla zakochanej kobiety pragnącej dotyku, ale wierz mi, opłaca się. Mężczyzna inteligentny i godny Ciebie też będzie cierpliwy.

To, co w Tobie najlepsze – samo dbanie o wygląd nie wystarczy. Odkryj, co jest w Tobie najpiękniejsze i pokaż to w sposób niedosłowny. Wystrzegaj się rozbierania – będziesz kojarzyć się mężczyźnie tylko z seksem. Podstawowa zasada – ubieraj się tak, aby nie było po Tobie widać wysiłku włożonego w przygotowania. Najważniejsza jest twarz, fryzura, ale tylko taka, która pasuje do Twojej urody. Pielęgnuj swój własny styl. Bądź ponętna, nie wulgarna.

Znasz już najważniejsze zasady podrywu z klasą. Teraz, oprócz skupiania się na codziennych obowiązkach, rozejrzyj się za Twoją przyszłą miłością. Wprowadź te zasady w czyn i obserwuj efekty. Daj mu czas na ewolucję uczuć...

Edyta Kukla
(edyta.kukla@dlastudenta.pl)

Fot. Łukasz Bera
Słowa kluczowe: podryw z klasą podrywanie flirt flirtowanie romans
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • do Maxa 2 [0]
  ty chyba...cd
  2008-08-08 21:05:10
  Dokoncze... po kilku slowach W tym momencie to Pan mnie obraza, sugeruje falszywy atak na autora, a to jest tylko opinia, Panskie zaangazowanie daje troche do myslenia... Przy okazji warto pamietac ze tego rodzaju zachwania proponowane w artykulach, ksiazkach, mediach, nawet jesli obrane w ladne slowa, moga byc w pewnym przypadku niebezpieczne (nie mysle tu o wskazanej drodze flirtu), a o fakcie iz po drugiej stronie jest roznorodny odbior (i ludzie zroznicowanie podatni) i niebezpieczny moze okazac sie masowy konformizm czytelnikow Byloby fajnie gdyby mezczyzni i kobiety czerpali z wlasnych intymnych doswiadczen, byli soba Jestem przeciwko poradnikom, a artykul brzmi jak porada...
 • do Maxa [0]
  ty chyba nie wiesz kto
  2008-08-08 20:36:55
  Owszem, spojrzenie Pani Edyty na temat z pewnością jest odmienne od obserwowanych w dzisiejszej kulturze, czasach (do Pana Maxa, mam na mysli przewazajace zachowania kobiet, ale nie wszystkich), autorka ma prawo przedstawiac indywidualne podejscie, a ja mam prawo miec wlasna opinie odnosne samego artykulu i z czym mi sie kojarzy, moje podejscie do sprawy kobiety i mezczyzny jest bardzo podobne, co nie znaczy ze musze przez to podziwiac artykul, zgadzam sie z urokiem i klimatem, nie rozumiem skad ten agresywny odbior mojego komentarza, mysle ze uzasadniona krytyka moze byc budujaca, ale samo zachwalanie, nie sadze, litosci z tym obrazaniem i zwalaniem wszystkiego na polski zwyczaj, mysle ze autorka moze sie sama bronic, przede wszystkim przyszlymi tekstami, Panska frustracja, Maxie, jest nie na miejscu, napisalam wczesniej krotko i dosyc zwiezle (moze troche chlodno), ale to ze czekam na dalej, znaczy chyba ze widze jakis potencjal... Co Pan moze wiedziec o moim rozeznaniu po kilku slo
 • Brawo ! [0]
  Max
  2008-08-01 12:34:14
  Pani poniżej winna chyba wymagać więcej od siebie, bo pojęcie o pisaniu artykułów z tego co widzę w komentarzu ma dość słabe.. Na ogół artykuł traktuje o tym jak autor postrzega świat a jego indywidualny światopogloąd determinuje to co pisze, czytelnik ma jedynie zapoznać się z innym ( a może takim samym ) podejściem do tematu i się z nim zgodzić lub nie. Niestety Polską powinnością jest kogoś obrazić, a samemu obrażający na pewno nic lepiej by nie zrobił. Zenada po raz kolejny. Artykuł ma swój czar i wysublimowany poziom. Gratuluje jeszcze raz autorce !
 • Pani, która spodziewała się więcej... [0]
  wiesz kto
  2008-07-31 17:39:25
  To niestety brzmi jak tekst z poradnika flirtu, owszem, język niebanalny, dobry, ale stanowisko w sprawie bardzo indywidualne, nawet poważne, pompatyczne... Może to wpływy i stylistyka portalu, czekam na lepszy artykuł;)
 • Poniżej to chyba redakcja Bravo ?! [0]
  leoleoleo
  2008-07-29 09:45:56
  Widzę że redakcja Bravo ostro walczy o czytelników, bo poniższe wypowiedzi wskazują na nastoletnich czytelników tych jakże interesujących gazet. Gdzie prezentowany jest model kobiety która już na 3ciej randce musi oddać kawałek siebie i wydaje się jej że jest to takie naturalne. A te wszystkie narzucane przez tego typu gazety standardy są po prostu poniżej dna. Powyższy artykuł doskonale wskazuje na to jak dojrzale można podejść do związku i jak nie dać się zranić.
 • :) [0]
  :)
  2008-07-28 10:12:49
  bo Edytka ma kilkanaście lat zapewne :)
 • Bzdury :) [0]
  Y
  2008-07-27 22:55:52
  Niestety nie zgadzam się z autorką. Takie poglądy można mieć w wieku "nastu" lat, to się nadaje do publikacji w Bravo Girl, a nie w portalu studenckim. Chyba lepiej pisać na tematy, na których człowiek się zna...
 • Prawie dobre.. [0]
  Pan, ale nie ten co niżej
  2008-07-27 02:56:44
  "Mężczyźni uwielbiają czuć, że zdobywają, a najbardziej cenią podbój, w którym zmuszeni są użyć najcięższej artylerii." Ale bajka. Wszystko byłoby ok, gdyby kobiety dawały nam taką możliwość, ale jeśli się nie jest jakimś mantem, to trzeba kobietę w czoło rąbnąć, żeby w ogóle zauważyła 'zaloty'. Przez ten fakt, 'zdobywanie' staje się kilkoma zdaniami (takich nie szukam) albo w ogóle nie ma zdobywania (później się mówi, że nie było chemii czy innego paskudztwa :>)
 • Dobre... [0]
  Pan
  2008-07-26 18:38:21
  Co by panowie powiedzieli na ten artykuł? Jeden pan może powiedzieć, że jest bardzo dobry w szczególności to zdanie mnie się bardzo podoba "Mężczyźni uwielbiają czuć, że zdobywają, a najbardziej cenią podbój, w którym zmuszeni są użyć najcięższej artylerii." Zgadzam się z tym w 100% ;) Tak więc dziewczyny do pracy ;)
 • hmmm... [0]
  a'nulka
  2008-07-26 08:31:16
  Ciekawe co Panowie by powiedzieli na ten artykuł;-) Mnie osobiście bardzo się podoba. No i dobrze, że występuje tu dość często "inteligentny mężczyzna" bo chyba wiadomo, że każda z nas (a przynajmniej większość) takiego szuka:-)
 • Bravo! [0]
  nika
  2008-07-25 10:58:33
  Szczegolnie podoba mi sie pkt.4. Ale caly artykul godny uwagi w tym zdominowanym przez chamstwo i szybkie, przypadkowe zwiazki swiecie. Pozdrawiam.
 • Świetny artykuł ! [0]
  leoleoleo
  2008-07-25 10:46:44
  Bardzo merytoryczny i prawdziwy ! Pozdrawiam i oby więcej takich !
Zobacz także
Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie.
Biały związek - na czym polega i jakie są jego przyczyny?

Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie!

Zobacz jak działają komputery cyklu i jaka jest ich skuteczność.
Komputery cyklu, czyli nowoczesna metoda antykoncepcji

Zobacz, jak działają komputery cyklu i jaka jest ich skuteczność!

Seks tantryczny
Seks tantryczny - co to takiego?

Seks tantryczny jest czymś najbardziej naturalnym na świecie.

Polecamy
Kamasutra – indyjska sztuka miłości
Kamasutra – indyjska sztuka miłości

Kamasutra daje nam szereg porad, jak uczynić nasze kontakty seksualne bardziej szczęśliwymi i satysfakcjonującymi, jak pogłębić wzajemną rozkosz.

Zaintryguj, sprowokuj, rozdrażnij
Zaintryguj, sprowokuj, rozdrażnij

Czy wiesz, że drapieżna lwica, chcąc zwrócić na siebie uwagę wybranego samca, ociera się o niego, aż do momentu.

Ostatnio dodane
Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie.
Biały związek - na czym polega i jakie są jego przyczyny?

Zobacz, jakie są przyczyny białego związku i czy ma on szansę na przetrwanie!

Zobacz jak działają komputery cyklu i jaka jest ich skuteczność.
Komputery cyklu, czyli nowoczesna metoda antykoncepcji

Zobacz, jak działają komputery cyklu i jaka jest ich skuteczność!

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.