Trendy - Kobieta

"Unplugged Wedding", czyli nowy trend w organizacji wesel

2019-01-15 08:51:29

Współcześnie ludzie starają się urozmaicać sobie nie tylko życie codzienne, ale także najważniejsze wydarzenia w swoim życiu. Jednym z nich jest zdecydowanie wesele, podczas którego organizuje się wiele tradycyjnych przedsięwzięć. W ostatnim czasie zapanował nowy trend ślubny objawiający się w robieniu zdjęć. Zobacz, czym jest "Unplugged Wedding"!

Zobacz, czym dokładnie jest

Samozwańcze fotografowanie

Przed opisaniem zjawiska "Unplugged Wedding", warto wyjaśnić, skąd w ogóle wziął się ten trend. Wynika on z frustracji wielu osób, które doświadczają podczas wesela tzw. nadmiernego fotografowania. Oprócz profesjonalistów, zdjęcia są robione także przez członków rodziny – część z nich zamieszcza uwiecznione chwile w swoich mediach społecznościowych. Niektóre osoby mogą nie mieć z tym żadnego problemu, jednak pewnym ludziom wyda się to równoznaczne z brakiem szacunku do pary młodej.

Dlaczego fotografujemy wszystko?

Współcześnie doświadczamy zjawiska fotografowania wszystkiego. Wszystko dzięki dostępowi do urządzeń, takich jak smartfony, którymi bardzo łatwo możemy wykonywać wiele zdjęć w krótkim czasie. Dodatkowo, zależy nam na tym, aby mieć pamiątkę praktycznie z każdej ważniejszej chwili, którą udało nam się przeżyć.

Czym jest "Unplugged Wedding"?

Powyżej opisane problemy z wykonywaniem zdjęć doprowadziły do powstania nowego trendu, znanego jako "Unplugged Wedding". Jest to tzw. odłączone wesele, czyli wydarzenie, podczas którego goście mają całkowity zakaz fotografowania. Oczywiście nie jest to rygorystyczna reguła, której złamanie grozi na przykład wyrzuceniem ze ślubu. Chodzi tu po prostu o uczciwość gości – dzięki niej przybyli przestaną przeszkadzać w pracy profesjonalnym fotografom i zaczną lepiej się bawić w czasie wesela.

Jak poinformować gości o zakazie fotografowania?

Podstawowym problemem w "Unplugged Wedding" może się okazać poinformowanie gości o zakazie fotografowania. Lepiej nie mówić im tego wprost w trakcie samego wesela. Stosowniejsze będzie umieszczenie krótkiej notki na ten temat w zaproszeniu lub na karteczce powieszonej przy wejściu na salę weselną.

PW

Fot. Pixabay.com

Źródło: fotoblogia.pl

Słowa kluczowe: odłączone wesele, zakaz fotografowania, ślub bez fotografowania
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Jesienne trendy - co warto nosić tej jesieni?

Poczytaj o najnowszych jesiennych trendach, które każdy powinien mieć w swojej szafie

halloween
Top 10 pomysłów na halloweenowe wzory paznokci

Inspiracje, które dopełnią twoją stylizację.

facet w koszuli
Od stóp do głów: Jak skompletować elegancki strój na ważne wydarzenie?

Sprawdź, jak ubrać się z klasą na różne okazje!

Polecamy
Sugarfree Disco Fever - Wiktoria Gąsiewska
Sugarfree Disco Fever przenosi w klimat gorączki sobotniej nocy [FOTO]

Zobacz, jak prezentuje się Wiktoria Gąsiewska w strojach z kolekcji.

Kolorowe spodnie
Kolorowe spodnie na wiosnę i lato 2021 - stylizacje, które są w modzie

Sprawdźcie kilka porad, dotyczących noszenia kolorowych spodni.

Ostatnio dodane
Jesienne trendy - co warto nosić tej jesieni?

Poczytaj o najnowszych jesiennych trendach, które każdy powinien mieć w swojej szafie

halloween
Top 10 pomysłów na halloweenowe wzory paznokci

Inspiracje, które dopełnią twoją stylizację.

Popularne