Okazje - Kobieta

Życzenia na Dzień Mamy

Życzenia dla mamy

2018-05-25 11:13:33

Jednym z najważniejszych świąt w kalendarzu jest Dzień Matki. 26 maja szczególnie pamiętamy o naszych mamach, obdarowujemy je prezentami i obdarzamy pięknymi słowami. Życzenia dla mamy powinny być naprawdę szczególne i przemyślane. I powinny na długo pozostać w pamięci. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was życzenia na Dzień Matki, które na pewno spodobają się wszystkim rodzicielkom.

bukiet kwiatów

Życzenia dla mamy

Kochana Mamo! Włożyłaś ogrom trudu i wysiłku, aby mnie wychować. Nieprzespane noce, łzy i zmęczenie. Poświęcenia dla mnie - za to wszystko pragnę powiedziec Ci "dziękuję". Dziękuję za Twój trud włożony w moje wychowanie, wyrozumiałość i troskę. Dzisiaj z okazji Twojego święta chcę, abyś wiedziała, że jesteś dla mnie najważniejsza.

Szczęścia bez końca, miłości aż do słońca. Radości po życia kres i każdego dnia bez łez. Bądź zawsze szczęśliwa, dla swoich dzieci cierpliwa. Bądź nam zdrowa i radososna, jak cudowna wiosna.

Droga Mamo! Niech każdy Twój dzień wypełnia samo szczęście, a na Twoim niebie niech każdego dnia świeci piękne slońce. Doceniam każdy trud i każdy dzień, który poświęciłaś dla mnie. Każdy moment, kiedy uczyłaś mnie stawiać pierwsze kroki, pisać, stawać się dobrym człowiekiem. To dzięki Tobie osiągnąłem tyle w życiu i dzięki Twojej mądrości mogę każdego dnia być szczęśliwą osobą.

Życzenia na Dzień Matki

Kochana Mamo! Z okazji Twojego święta chcę złożyć Ci życzenia prosto z mojego serca. Abyś nigdy się nie smuciła, zawsze szczęśliwa była. Aby wszystkie Twoje dni spełniały najskrytsze sny. Niechaj wszystkie Twe marzenia, spełniają się bez zwątpienia. 

Życzę Ci dużo radości, zdrowia i pomyślności. Szczęścia i ogrom miłości, aby każdy dzień był daleki od złości. Abyś zawsze promieniała i ze szczęścia swą urodą zachwycała.

Te życzenia dla mamy, które ze szczerego serca składamy, niech Ci sprawią w brud radości i dadzą jeszcze więcej pomyślności.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: Dzień Matki, życzenia, prezent, 26 maja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
studentka z internetem
Jak wybrać ofertę internetu dla studenta?

Jaki procent wydatków przeznaczanych jest na usługi telekomunikacyjne, w tym na internet?

PomysÅ‚y na wieczÃłr panieÅ„ski
Pomysły na wieczór panieński

Szukasz inspiracji na wieczór panieński? Oto nasze pomysły!

OCH! BAZAR XXL juÅź niebawem! Zobaczcie szczegÃłÅ‚y
OCH! BAZAR XXL już niebawem! Zobaczcie szczegóły

Organizatorzy OCH! BAZAR zapraszają 10 czerwca wszystkich zainteresowanych tematyką XXL.

Polecamy
Letnia wyprzedaż w Maximus Fashion Center
Letnia wyprzedaż w Maximus Fashion Center

Takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko, bo tylko dwa razy w roku. Wyprzedaże. Kuszą upustami, promocjami i magicznym „minus 70%”....

Atak wyprzedaży w sklepach Deichmann!
Atak wyprzedaży w sklepach Deichmann!

Już w piątek, 29-go czerwca w sklepach Deichmann rusza kolejny etap sezonowej wyprzedaży.

Ostatnio dodane
studentka z internetem
Jak wybrać ofertę internetu dla studenta?

Jaki procent wydatków przeznaczanych jest na usługi telekomunikacyjne, w tym na internet?

Jaki prezent na Dzień Chłopaka?
Jaki prezent na Dzień Chłopaka?

Co kupić na dzień chłopaka, kiedy nie mamy dużego budżetu?

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.