Horoskop na czasie - Horoskop

Rady anioła na kwiecień

2009-04-01 16:46:02
 Baran
Światło anielskich istot fioletowego promienia, Elohimów Arktusa i Diany, przypomina tobie baranku, że materia może być niszczona i bezczeszczona, jednak duchowy, niewidzialny świat, jest i pozostanie nietknięty i wiecznie doskonały.

Źródło to strzeże ponadczasowych praw, takich jak: "mikrokosmos równa się makrokosmosowi", "co dajesz, wraca do ciebie", "nie ma skutku bez przyczyny"...

Twoja dusza jest doskonała. Nie można jej zranić, chyba, że sam na to zezwolisz. Nie trzymaj, więc w sobie uczuć żalu, poczucia krzywdy i niesprawiedliwości, zdrady czy zazdrości. Ponieważ to uderza przede wszystkim w ciebie.

Skoncentruj się na czas kilku oddechów, na swoim sercu. Wyobraź sobie człowieka lub grupę ludzi, którzy przyczynili się do takich uczuć i pozostawili po sobie, cierpienie i ból...

Z całego serca wypowiedz słowa : Przebaczam wam, to co uczyniliście... Przebaczam sobie, że się na to otworzyłem...

POCZUJ SIŁĘ PRZEBACZENIA
I BĄDŹ WOLNY.
POZBYWAJĄC SIĘ KARMICZNYCH WIĘZÓW
ZROBISZ KOLEJNY KROK...

 Byk
Im czystsza i bardziej świetlista jest energia informacji, tym większe posiada ona siły lecznicze, przypomina tobie, Bne Elohim Rafał.

Dosięga cię jasne, promieniujące światło szmaragdowozielonego promienia byczku, po to, byś wysłał odpowiednią informację w świat formy.

Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, przepełnionego energią dobra, by uzdrowić dotychczasową sytuację.

Możesz uleczyć każdą część siebie, każdą relację, każde zdarzenie, jeśli tylko nauczysz się nazywać i wyrażać to, co w twej duszy, sercu, myśli schowane pozostaje.

WYCOFAJ SWĄ ŚWIADOMOŚĆ ZE WSZYSTKIEGO, CO ZEWNĘTRZNE
W ŚWIETLE SZMARAGDOWOZIELONYCH SIŁ ANIELSKICH
PRZEMYŚL SWĄ OBECNĄ SYTUACJĘ
NAZWIJ JĄ, PRZEKSZTAŁĆ MYŚLI W SŁOWA I WYRAŹ...
JASNO, SPOKOJNIE, SZCZERZE... Bliźnięta
Serafin Kamael, wzywa cię do tego, abyś używał siły woli, świadomie. Stań się twórcą swojego życia.

Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To ty je wybrałeś i to ty je możesz zmienić.

Każdy, kto nie potrafi korzystać ze swej siły woli świadomie, będzie sterowany przez innych ludzi i swoją podświadomość, automatycznie stając się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają.

Skieruj swoja siłę woli, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały ci się, na co dzień cuda...

SIŁA WOLI I NIEUSTANNA KONCENTRACJA
NA SWOIM PRAGNIENIU
SĄ KLUCZEM DO CELU I SUKCESU...


 Rak
Nathanael jest miękką, ogrzewającą energią anielską. Jest Aniołem przewodnikiem, współpracującym z niezliczonymi aniołami w służbie ludzkości. Nathanael wzywa cię, byś nie odwracał się już za siebie, nigdy więcej. Przeszłość ukształtowała cię takim, jakim jesteś obecnie. Była twoją szkołą.

Skieruj swój wzrok przed siebie....Pożegnaj się z myślą, że zawsze musisz coś robić! Życie może być lekkie, radosne, zabawne. Pokochaj je! Zrzuć ze swoich ramion ciężar czasu. Zacznij żyć swoją duchową prawdą.

Zamiast kogoś osądzać, wczuj się w jego położenie. Zamiast walczyć, pozwól na swobodny rozwój wypadków.

Zaufaj Nathanaelowi, doprowadzi cię on, do drzwi twojej złotej epoki...

POZWÓL, ABY POWSTAŁY W TOBIE OBRAZY SZCZĘŚCIA
POZWÓL, ABY PRZEMÓWIŁY DO CIEBIE CHWILE SZCZĘŚCIA
OŻYW SWOJE SZCZĘŚCIE
I STARAJ SIĘ JE ODCZUWAĆ W KAŻDEJ CHWILI SWEGO ŻYCIA


 Lew
Archaii Przemiany zachęca cię, abyś zaczął żyć na płaszczyźnie duchowej. Jesteś czymś więcej niż suma atomów. Wsłuchaj się w głos intuicji, zaufaj swoim zdolnościom, uczuciom, myślom.

Ukazuje ci twoją potęgę, wytrwałość i siłę. Prosi być korzystał z tych darów z pełną odpowiedzialnością.

Zacznij postrzegać różne zjawiska i wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie zaś jako dokuczliwe uciążliwe przeszkody, które zakłócają ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków.

Znaki te stanowią bowiem rodzaj pobudki dla twojej duszy. Archaii Przemiany pragnie byś zrozumiał jej przesłanie, dzięki głębszemu wejrzeniu w siebie i wsłuchaniu się w głos intuicji, rozwinie się w tobie głębsze poczucie życiowego spełnienia.

IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEJ INTUICJI I OBRANA PRZEZ SIEBIE DROGĄ
WSZYSTKO, CO CIĘ SPOTKA, JEST SZANSĄ DLA TWOJEGO
ROZWOJU
 Panna
Ofanim Rasiel przypomina ci o znaczeniu wypowiadanych słów.

Słowa, które wymawiasz, są wyrazem twojej siły i odzwierciedlają twoją duszę.

Wszystko co mówisz, świadczy o tobie, twoich poglądach, nastawieniach i sposobie, w jaki odbierasz świat.

Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat. Jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz. Pamiętaj, że wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy, potęgi i energii.

Kiedy będziesz w trudnej sytuacji, pamiętaj, że należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji.

Jest to wielka sztuka i warto się jej nauczyć. Słowa wypowiadane z głębi serca, mają magiczną moc.

W epoce informacji siła ta jest często niedoceniana i przeoczona.

Korzystaj świadomie i rozważnie z tej mocy, bo wypowiedziane słowo zaczyna żyć swoim życiem, już go nigdy nie cofniesz, więc zastanawiaj co i w jaki sposób mówisz.

NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ, ALE MOJE SŁOWA NIE PRZEMINĄ

 Waga
Tam, gdzie dzień równa się z nocą, miłość z nienawiścią, szczyt z dolina, bogaty z biednym, góra z dołem...

Panuje zrozumienie władzy.

Aloha Van Daath prosi cię, abyś odpowiedział sobie na pytania: Jakie siły wnoszę do świata? Jakie uczucia, myśli, słowa pochodzą z mojego serca? Wypływają tak naprawdę z mojego przekonania ? A jakie przyjąłem z zewnątrz?

Twoja rola polega na współdziałaniu, na kształtowaniu swojego życia, poznawaniu wciąż siebie.

Jednak nigdy nie zapominaj, że każdy i wszystko pozostaje w zależności od siebie wzajemnie.

Każde uczucie, każde słowo, każda myśl wysłana przez ciebie jest działaniem i tworzy rzeczywistość, materię.

Masz wolna wolę po to by z niej korzystać, rób to dla dobra ogółu, w odpowiedzialny i mądry sposób.

Tak, by rzeczywistość przez ciebie utkana, tobie i innym służyła .

PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ NICIĄ W SIECI NIESKOŃCZONOŚCI
CZĘŚCIA JEDNEJ WIELKIEJ CAŁOŚCI

 Skorpion
Anioły szafirowoniebieskiego promienia, na czele których stoi Archanioł Michał, towarzysza ci i chronią cię w każdym momencie twojego życia.

Przybywają kiedy je wezwiesz, dają ci poczucie bezpieczeństwa w chwilach , w których się czujesz czymś zagrożony. Możesz je przywołać, aby cię umocniły. Pomogły się wyzwolić ze starych wzorców zachowań i schematów.

Ludziom zajmującym stanowiska kierownicze i lub podejmującym decyzje, które dotyczą większej liczby osób, pomagają one wypełniać te odpowiedzialne zadania tak, by służyły ogólnemu dobru. Czuwają one nad wszelkimi nadrzędnymi zależnościami i relacjami.

Możesz je przywołać kiedy znajdujesz się w grupie ludzi, w której nie czujesz się pewnie i bezpiecznie. Przed udaniem się na spoczynek poproś je by czuwały nad twoim snem i chroniły cię podczas nocnych wędrówek twej duszy.

Pomogą w uchronieniu cię przed  przejawami wszelkich nadużyć władzy, niesprawiedliwości i wszelkich niechcianych zależności. Tylko je zwyczajnie poproś o to.

PRZYWOŁAJ NAS. GŁOS TWOJEJ CISZY
KIERUJE PRAWDZIWĄ SIŁĄ DZIAŁANIA

 Strzelec
Anioł Doskonałości pojawia się w twoim życiu, by ci przypomnieć, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie rozpoznanej duchowej nauki.

Jaka prawda towarzyszy ci w chwili obecnej ? Która z prawd chce się urzeczywistnić w twoim życiu?

Czas nadać nową perspektywę twojemu życiu, nowy wymiar.

Gdy ten Anioł zaczyna działać w naszym życiu, rzeczy które nas absorbowały, denerwowały, zaczynają wydawać się śmieszne i niepoważne. Bo zaczynamy patrzeć na nie z innego punktu widzenia, z szerszej perspektywy.

Otwórz się na wszechogarniającą mądrość, uniwersalną wiedzę, wewnętrzny głos i podpowiedzi twego opiekuna duchowego. Zaproś go do swojego życia i rozszyfruj w czym istota twojej sytuacji obecnej.

Gdy tylko o to poprosisz, Anioł Doskonałości poprowadzi cię do miejsc, okoliczności, ludzi, dzieł, które służą twojemu rozwojowi duchowemu. Prześle ci wskazówki i zadania, które wytyczają drogę dalszego rozwoju.

UDAJ SIĘ NA POSZUKIWANIA, A ODNAJDZIESZ
PROŚ, A BĘDZIE CI DANE

 Koziorożec
Archaii Pociechy przypomina ci, ze po każdym ciemnym odcinku drogi, przychodzi taki, który przebywamy w blasku słońca. Zmieniają się one ze sobą, tak jak dzień i noc. Podobnie zachowuje się fala – wznosi się ku górze, po czym opada i tak na przemian.

Droga życia ma taki sam właśnie falisty przebieg – szczęścia i nieszczęścia, dole i niedole są w nieustannym obiegu. Gdy poprosisz Archaii Pociechy o pomoc, w chwilach zwątpienia i bólu, przybędzie do ciebie na pewno. Odczujesz ulgę na duszy, w sercu ciepło, uspokoją się twe emocje i zobaczysz rozwiązania dotąd niewidoczne.

Z jej pomocą, łatwiej przejdziesz chwilowe zakręty życiowe i poukładasz  sprawy  idealnie dla siebie.

Nie wstydź się prosić o pomoc, to naturalne. Archaii właśnie czeka na twój znak.

TYLKO MIŁOŚĆ JEST WIECZNA
SKUP SIĘ NA TEJ SILE
BEZ WZGLĘDU NA TO, CO BYŁO
JEST I JESZCZE NADEJDZIE

 Wodnik
Anielskie siły promienia rubinowej czerwieni-barwy ognia odwagi i siły, z domieszka indygo-barwy rozwijania zdolności poznawczych i wysubtelnienia zmysłów, pojawiają się w twoim życiu, wzywając cię, abyś oddał się własnym zainteresowaniom i potrzebom.

Pokazują ci twoją siłę, po to, abyś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego, a przez to również tych, którzy znajdują się pod twoja opieką.

Anioły te pomagają ci uwolnić się z więzów przeszłości z szacunkiem, odwagą i szczerością – względem samego siebie i innych.

ZAUFAJ SWOJEJ WŁASNEJ SILE
ZAUFAJ MIŁOŚCI W SOBIE I CZYŃ TO, CO MUSISZ
ABY TĘ SIŁĘ UWOLNIĆ
I POZWOLIĆ JEJ PŁYNĄĆ Ryby
Anioł Informacji, zwany też małym, małą...ponieważ najczęściej ukazuje się pod postacią małego dziecka. Dzięki temu łatwiej mu jest nieść miłość, uśmiech, radość, humor i szczęście. Postać dziecka potrafi łatwiej przekazywać te uczucia, niż postać osoby dorosłej.

Ten mały świetlisty pomocnik anielski, pojawia się w twoim życiu, by przypomnieć tobie, że życie może być lekkie, dobre i przyjemne.

Poucza cię: „nie podchodź z taką powagą do swojej sytuacji życiowej, problemy są po to, by je rozwiązywać, uwalniać się od nich i dalej się cieszyć życiem „ .

Bądź pewny, że kiedy zostanie ci dane zadanie do rozwiązania, na przykład pod postacią choroby, rozłąki czy kryzysu, istnieją w tobie siła, wiedza i odwaga, aby te trudności lub problemy pokonać.

Jestem przy tobie, a gdy łaskoczę cię po nosie, wówczs chcę ci powiedzieć, że rozwiązanie jest blisko.

Pamiętaj, że na wszystko jest odpowiedni czas, na zabawę i pracę, na śmiech i płacz, na naukę i nauczanie, na zarabianie pieniędzy i ich wydawanie, na spotkanie i pożegnanie....na wszystko odpowiedni moment jest.

Ja ciebie proszę, przypatrz się swojej obecnej sytuacji i zajmij się nią, może cos ważnego nie zostało zrobione ?

ZAWSZE JEST WŁAŚCIWY MOMENT
PONIEWAŻ TO CZEGO MASZ SIĘ NAUCZYĆ, DOSTRZEC, POCZUĆ, ZROBIĆ
ZOSTAŁO PRZEWIDZIANE PRZEZ ABSOLUT NA DŁUGO WCZEŚNIEJ
ZAUWAŻ NA CO MOMENT JEST TERAZ

wróżka Agnieszka
www.wrozkaagnieszka.pl
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Horoskop
Horoskop na maj 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Polecamy
Tarot wróżki Agnieszki na czerwiec
Tarot wróżki Agnieszki na czerwiec

Pokój jest niezwykle korzystny, twórczy i daje ogromne pole do popisu. Zjednoczenie przeciwieństw w akcie dobrej woli i słusznej sprawie wróży tylko to, co najlepsze.

Horoskop na 2015 rok
Horoskop na 2015 rok

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym roku, sprawdź już dziś swój horoskop!

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na lipiec 2018

Sprawdź swój aktualny horoskop!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na czerwiec 2018

Poznaj swój aktualny horoskop!

Kupony i kody rabatowe
GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.