Horoskop na czasie - Horoskop

Horoskop na czerwiec 2019

2019-05-31 11:07:08

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu, sprawdź już dziś swój horoskop na czerwiec!

Horoskop na czerwiec 2019 opracowała Mira Wróżka >>

BARAN

Miłość: Barany w związkach trzymajcie oczy szeroko otwarte. Za rogiem nowe możliwości i nie warto ich przegapić. Czerwcowe wieczory przepełnione flirtem, mam ciepło serca i słodkie chwile przeznaczone jedynie dla drugiej połówki. Jeżeli macie odpowiednią osobę to czerwiec was nie zawiedzie! Wykorzystajcie wszystkie chwile z drugą połówką, mam karty wyjazdu, podróży tylko we dwoje. Do boju!

Samotne Barany mają szansę poznać nową osobę w pracy. Wpadniecie na kogoś, kto jest
w stanie okazać się potencjalnym partnerem. Zastanówcie się jednak, czy ta osoba jest tego warta, mam tu problemy, które idą wraz z nią. Oraz to, ze wystawicie się na ocenę innych.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BYK

Miłość: Byczki, byczunie, na czerwiec mam dla was świetne nowiny. Ten miesiąc będzie kochliwy, pełen sielanki, a na horyzoncie nie widzę żadnych burzowych chmur. Spokój w domu rodzinny, wyczekiwane wytchnienie. Jednym słowem EKSTRA. Zwrócicie jedynie uwagę na dzieci - głownie mam tu nastoletnie osoby. Czy nie potrzebują pomocy, rady, wsparcia? Spędźcie trochę czasu z młodzieżą.

Dla tych szukających kogoś do pary też mam super wiadomość bo widzę ruch, a z nim poprawę nastroju. Do boju - wychodźcie do ludzi, bywajcie, bawcie się na całego. Możecie strzelać strzałami miłości - nie bójcie się wystrzelać całej amunicji, coś upolujecie.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

BLIŹNIĘTA

Miłość: W miłości przede wszystkim słuchajcie serca. Po coś je macie, wiec równie dobrze można teraz skorzystać. Będzie podpowiadało co nieco o wolności i niezależności. A i słusznie. Teraz jest czas, żeby się podejmować wiążące decyzje, bo potem możecie żałować, że zmarnowaliście czas. Więc słuchać serca podszeptów – myślę, że w połowie miesiąca będzie więcej wiadomo. Zapragniecie wolności - więc coś będzie na rzeczy.

Dla samotnych / wolnych Bliźniąt w środku czerwca czeka niespodzianka – poznacie kogoś, kto wyda wam się wart zainteresowania. Jak mówiłam wyżej słuchajcie serca. Ono wam powie, o - to cała tajemnica. Będziecie wiedzieć, usłyszycie głosik serca.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RAK

Miłość: Ryzykantów muszę zasmucić, w czerwcu unikajcie ryzyka jak ognia! Za to radzę na spokojnie wszystkie niepewne sprawy doprowadzić do końca i zamknąć. To jest czas dla Was Raki. Nie dla niepewności i oczekiwania na ruch partnera. Za jakiś czas miłosne sprawy znowu ruszą więc dajcie sobie teraz czas wytchnienia, tak radzę. Dużo sytuacji samo znajdzie rozwiązanie, trochę z przypadku, ale jednak. Ale będzie i decyzja, dylemat.
UWAGA - dla Pań Raków - romans na horyzoncie, oj będzie Was kusić i kusić, ale czy wejść w tą przygodę na jedną noc? Ja nie wiem, decyzja leży po Waszej stronie. To chyba właśnie wspomniany wyżej dylemat.

Dla "samotników" dobre i złe wieści. W oczekiwaniu na ideał, księcia z bajki możecie przegapić kogoś wyjątkowego… z przeznaczenia. Macie szansę spotkać osobę, z którą spędzicie resztę życia. Ocenianie po okładce też nie przyniesie zamierzonych skutków więc musicie się mocno poświęcić tym „łowom”.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

LEW

Miłość: W czerwcu podstawowym krokiem będzie ustalić, czego chcecie drogie Lwy. Partner zapewni wam wszystko co sobie wymarzycie, ale najpierw musicie zdecydować, czego tak naprawdę pragniecie. W stałych związkach widzę spokój i sielankę. Uwaga na plotki i zazdrość koleżanek (mam tu głowienie zawistne kobiety o ciemnych włosach), bo to nie wpłynie dobrze na relacje. Najlepiej trzymać się z daleka od toksycznych osób. Dobrze radzę!

Dla samotnych słowem klucz będzie wybredność. Nie bójcie się być wybredni, nie bójcie się przebierać. Drugie szansy też będą passe. Jeżeli ktoś nie jest Was wart to po prostu nie jest, nie zmieni się od tak. Więc możecie teraz śmiało decydować, wybierać i przebierać. Nikt nie będzie wymagał od Was Lwy deklaracji.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

PANNA

Miłość: W czerwcu Panny będą czuły silny pociąg do wielu osób, niekoniecznie będą chciały zadowalać się jedną, będą szukać przygód. Może to jednak namieszać w uczuciach, w stałych związkach to nawet na pewno namiesza - pytanie tylko jak bardzo? Więc strzeżcie się moje drogie Panny, bo nie chcecie stracić tego, co macie teraz. Dużo Was mogło kosztować dojście do tego co macie teraz, nie warto. Owszem - rozmowa, uśmiech, miłe słowo, ale nie przechodźcie przez wyznaczoną, czerwoną linię. Przygody nie są tego warte :)

Za to wolne Panny - to "inna para kaloszy". Nareszcie mają szansę spotkać bratnią duszę, jeżeli tylko będą chciały włożyć coś od siebie - bo wymagana jest inwencja,ruch, działanie! Niektórzy z Was będą myśleć o ustatkowaniu się i rozpoczęciu drogi w kierunku przystanku RODZINA. Poza tym dużo szans do flirtów i romansów, ale i na coś poważnego - zobaczycie. Udany miesiąc, nie powiem.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WAGA

Miłość: Wagi, w czerwcu zaczynamy z wysokiego C bo już na początku miesiąca stałe związki wystawione będą na próbę. Możecie postawić sobie pytanie „czy jestem wystarczająco zaangażowana / zaangażowany emocjonalnie w swój związek, czy daję z siebie wszystko?”. Może warto coś zmienić w sobie, może warto okazać zainteresowanie Partnerem? Kłótnie o błahostki również nie pomogą, a raczej skrzywdzą obie strony. Wystrzegajcie się tego! Macie miłość drugiej połówki, tylko coś w Was przygasa. Rozpalcie Wagi ogień na nowo - dorzućcie do pieca :). Może wspólny weekend tylko we dwoje bez dzieci, wnuków, psów, kotów i chomików....

Wolne Wagi będą miały wiele możliwości do poznania kogoś interesującego. Mam tu podróże, wycieczki - także zaznacza się możliwy wyjazd z pracy (szkolenie wyjazdowe). Wtedy na pewno natraficie na niezliczone okazje do flirtu i podbojów. Do ataku ! Jesteś Wago w szczytowej formie, błyszczysz, teraz roztaczasz czar - czaruj Wróżko / Czarodzieju.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

SKORPION

Miłość: Czerwiec to miesiąc kreatywności. Dużo pomysłów wpadnie wam do głowy.
Wykorzystajcie to. Randki, prezenty, obiady, romantyczne ozdoby - to wszystko dla Waszej drugiej połówki. Tyle wariacji stoi przed wami otworem. Zamiast kupować niespodzianki spróbujcie zrobić je własnoręcznie. Może warto postać chwilę w kuchni żeby przygotować posiłek według nowego, nieznanego przepisu? Partner powinien docenić starania i wykazanie się pomysłem. Może odwdzięczy się Wam… Myślę z zarówno ja jak i Ty Skorpionie wiesz jak. Wysiłek opłaci się, a relacje będą pełne sielanki, spokoju, miłości. Drobne burze? Nie teraz! Może, może chmurki, jedna ulewa, ale krótka i kończąca się w łóżku.

Również Skorpionom szukającym miłości powinno się poszczęścić. Karty mówią o nowej znajomości tuż za rogiem. To może być ktoś, kogo już widzieliście wcześniej - nie mam na myśli powrotów, mam na myśli osobę, która może gdzieś dosłownie blisko mieszkać. Jest szansa, że nie będziecie musieli dłużej czekać, i to będzie ta osoba. Oboje nabierzecie odwagi i - kto wie, kto wie - życzę by to była ta osoba.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

STRZELEC

Miłość: Ten miesiąc zapowiada się chaotycznie. Stare rany mogą zostać rozdrapane, nowe konflikty również mogą być wszczynane. Chaos, na pewno chaos. Jeżeli nie będziecie trzymać nerwów na wodzy drogie Strzelce to Wasze związki mogą tego nie przetrwać. Mam tu poważne kłótnie z bliskimi osobami, w ewentualnych przypadkach nawet zerwanie kontaktów. Odsunięcie się od siebie. Niedobrze się dzieje. Jednak na horyzoncie widać słońce, a te konflikty powinny rozwiązać się do końca miesiąca. Tylko nie prowokuj - dobrze, nie zaogniaj. Głowy do góry - ułoży się tylko daj z siebie coś drugiej stronie, coś dobrego!

Dla wolnych - to nie jest czas na poznawanie nowych osób. Duży stres sprawi, że będziecie rozdrażnieni co nie będzie sprzyjało zawiązywaniu nowych znajomości. Ludzie będą odbierać Was jako opryskliwych, ale to nie wasza wina. Nerwy, widzę nerwy i możecie "przekazywać" ten stan innym. Odsuńcie się na momencik, miesiąc szybko zleci w Wy wejdziecie w wakacyjny czas z nową, mam nadzieję energią.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

KOZIOROŻEC

Miłość: W czerwcu Wasz partner może poczuć się zaniedbany. Poświećcie mu/jej trochę więcej uwagi.
Możecie być ostatnio zabiegani. Praca jest wymagająca – to zrozumiałe. Nie zapominajcie jednak o tej jednej osobie. Doceńcie, że macie ją w swoim życiu. Ona nie ma wam tego za złe, po prostu tęskni. Jeżeli uda Wam się wygospodarować chwilę na kolację we dwojga, wyjazd czy nawet wspólne śniadanie, wasze kontakty powinny się poprawić. Ale najważniejsze jest w tym momencie POŚWIĘCENIE dla drugiej osoby, którego dotychczas zabrakło. Nie popełniajcie tego samego błędu jeszcze raz !

Samotnym w końcu uda się nawiązać nowe, ciekawe kontakty. Połączy Was z tą osobą wspólna pasja lub spojrzenie na życie. Może Wasze czekanie dobiega końca? Jednak aby te marzenia się spełniły musicie wykazać się inicjatywą i odpowiedzialnością i szczerością - mam karty mówienia prawdy. Chyba jednak warto, bo może jesteście sobie pisani ! :) Dobre karty.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

WODNIK

Miłość: Dużo radości ! Bardzo udany czas czeka Wodniki w tym miesiącu. W związkach dużo harmonii, brak kłótni i nieporozumień. Karty mówią o spokojnie spędzonym czasie w bliskim Wam miejscu. Może dom rodzinny, albo jakieś obojgu dobrze znane miejsce. Coś blisko serca ogółem. Widzę tu też możliwość zrobienia następnego kroku. Czy to zamieszkanie razem, zaręczyny, ślub, czy dziecko – to jest odpowiedni moment. Nie przepuśćcie tej szansy, bo może się nie powtórzyć!

Dla samotnych Wodników najlepszą radą będzie pójście na całego. Flirtujcie, randkujcie, poznawajcie nowe osoby. Gdzieś tam czeka na Was ktoś wyjątkowy, ale żeby się do niego dokopać będziecie musieli trochę pogrzebać. Będzie jednak warto, bowiem ta nowa osoba powinna zostać z wami na dłuższy czas.

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

RYBY

Miłość: W czerwcu miłosna sielanka może zostać momentalnie przerwana. Tylko najwytrwalsi przetrwają ten niełatwy kryzys. Wygrać z problemami będziecie mogli przede wszystkim szczerością. To podstawa zgody, a tym przypadku tez najważniejszy wymóg, aby związek wytrzymał. Ze smutkiem muszę przyznać, że nie wszyscy wytrwają i niektórzy z Was będą musieli pożegnać się ze swoją drugą połówką. No cóż, widać tak musi być. Może to znak, że czeka na was ktoś wyjątkowy?

Single mogą triumfować, bowiem już niebawem spotkają kogoś, komu zaimponują już od pierwszego wejrzenia. Będziecie pasować do siebie idealnie. Można powiedzieć – człowiek idealny! Nie przegapcie jednak okazji, bo ewidentnie będzie to jedna z niewielu okazji. Taki skarb może się nie powtórzyć!

A jak wyglądać będą twoje finanse i zdrowie? Więcej >>

 

Opracowała Mira Wróżka >>

 

Miłość: Pomyśl nad zmianą otoczenia. Nabież dystansu do spraw sercowych. Beztroskie chwile mogą przynieść ciekawe pomysły. W najtrudniejszych momentach możesz liczyć na rodzinę.

Słowa kluczowe: wróżby, znaki zodiaku, wróżka, przepowiednie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop na maj 2009
Horoskop na kwiecień 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Polecamy
Horoskop tygodniowy (18.08 - 24.08.2008r.)
Horoskop tygodniowy (18.08 - 24.08.2008r.)

Masz coś do przerobienia z poprzedniego wcielenia, czas abyś się tym zajął. Nie martw się, będą przy Tobie obecni Twoi opiekunowie i pomogą Ci.

Horoskop tygodniowy (26.05 – 01.06.2008r.)
Horoskop tygodniowy (26.05 – 01.06.2008r.)

To odpowiedni moment, aby znaleźć brakujący element Twojej układanki.

Ostatnio dodane
Horoskop
Horoskop na czerwiec 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!

Horoskop
Horoskop na maj 2019

Zobacz, jakie niespodzianki szykują dla ciebie gwiazdy w najbliższym miesiącu!