Z kulinarnego bloga - Kobieta

Sylwestrowa noc z Łapsami - przekąski idealne na imprezę

2022-12-13 11:24:17

Planujesz zaprosić do siebie znajomych i zorganizować wystrzałową imprezę sylwestrową? A może zamiast hucznego przyjęcia wybierasz zacisze własnego domu i spędzenie tego czasu z bliskimi? W każdym wypadku nie może zabraknąć gier, zabaw... i oczywiście stołu pełnego przekąsek. Aby zapewnić świetną atmosferę, koniecznie zaserwuj Łapsy! Trójkąty kukurydziane z ziarnami konopi, prażynki, paluszki i popcorn. Wśród całej gamy produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Smaczne i chrupiące przegryzki będą idealnym dopełnieniem sylwestrowej nocy.

Łapsy paluszki solone
Katalog wkomponowania Łapsów we wspólną zabawę jest nieograniczony. A czerpać z nich radość mogą wszyscy, bez względu na wiek. Dlatego są one obowiązkową pozycją w sylwestrowym menu. Marka Łapsy podpowiada co zrobić, by podczas tej wyjątkowej nocy nie dać się nudzie, dobrze się bawić i łapać najlepsze chwile.

Gorące krzesła

Zabawa towarzyska wszystkim znana i zawsze modna! Ustawcie krzesła w kole, do zewnątrz. Grupa osób licząca o jedną osobę więcej niż jest krzeseł okrąża je w rytm muzyki. Na umówiony znak zajmujecie miejsca. Ostatnia osoba, która nie zdąży zająć krzesełka odpada z gry. Następnie jedno krzesło jest zabierane i rozpoczyna się kolejna runda. Wygrywa osoba, która pierwsza zajmie ostatnie miejsce. Doskonałą i oryginalną nagrodą będzie tu duża paka Łapsów - trójkątów kukurydzianych z ziarnami konopi, która z pewnością zmotywuje i zachęci do udziału w zabawie.

Zabawy taneczne

Taniec z balonami to sylwestrowy „must have”. Można po prostu odbijać balony w rytm muzyki, albo tańczyć w parach, a balonik włożyć między siebie i przytrzymać go czołami. Osoba lub para, której jako pierwszej spadnie balon na podłogę - odpada. Do wyboru mamy również inne kombinacje zabaw, np. zorganizować konkurs na najlepszy taniec brzucha. Po takiej dawce aktywności trzeba koniecznie się posilić! Łapsy prażynki pszenne w kratkę solone lub o smaku ketchupowym to świetna przekąska, która nie tylko zachwyci swoim smakiem, ale również dostarczy energii do kolejnych zabaw!

Kalambury

Ta imprezowa zabawa zapewnia mnóstwo śmiechu. Podzielcie się na drużyny i odgadujcie wcześniej napisane na karteczkach przez drużynę przeciwną np. tytuły filmów, znane osoby, czy też przysłowia. Możecie pokazywać, rysować lub mówić i grać słowami. Kalambury w połączeniu z ulubionymi przekąskami tworzą idealny duet. Dobrze wybrać kilka smaków i przetestować je podczas gry. Łapsy prażynki o smaku zielonej cebulki, bekonowym, paprykowym, serowo-cebulowym, i solonym z pewnością podkręcą sylwestrową atmosferę i sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Do pochrupania... tak po prostu

Na żadnej imprezie, czy spotkaniu nie może zabraknąć tradycyjnych paluszków i popcornu! Smaczne, łatwe do podzielenia i wygodne do zjedzenia nawet na stojąco. Łapsy paluszki solone i popcorn solony przyciągają swoim prostym składem. Nie zawierają oleju palmowego, wzmacniaczy smaku i innych zbędnych składników. Postaw na zgraną paczkę Łapserdaków, w której wszystko smakuje lepiej!

Trójkąty kukurydziane z ziarnami konopi: 4,79 zł/ 100 g
Prażynki pszenne w kratkę solone/ o smaku ketchupowym: 4,29 zł/ 110g
Prażynki o smaku bekonowym: 4,29 zł/ 120 g
Prażynki karbowane o smaku paprykowym: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane o smaku serowo-cebulowym: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane o smaku zielonej cebulki: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane solone: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki solone: 4,29 zł/ 110 g
Popcorn solony: 3,09 zł/ 100 g
Paluszki solone: 4,29 zł/ 300 g

Prażynki pszenne o smaku ketchupowymip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: paluszki, chrupki, prażynki, popcorn, zabawy sylwestrowe
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Łapsy paluszki solone
Sylwestrowa noc z Łapsami - przekąski idealne na imprezę

Smaczne i chrupiące przegryzki będą idealnym dopełnieniem sylwestrowej nocy.

Dlaczego warto jeść Åźurawinę
Dlaczego warto częściej sięgać po żurawinę?

Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą regularne jedzenie żurawiny.

Polecamy
Fit catering czy wystarcza aby schudnąć
Fit catering czy wystarcza aby schudnąć? Katowice

Czy wystarczy go zamówić aby osiągnąć upragniony cel?

Pomysły na piknik - organizacja i przekąski

Gdy pogoda sprzyja, świetnym pomysłem na spędzenie czasu poza domem jest wybranie się na piknik. Znajdziecie tu kilka propozycji jakie przegryzki zabrać ze sobą.

Ostatnio dodane
Łapsy paluszki solone
Sylwestrowa noc z Łapsami - przekąski idealne na imprezę

Smaczne i chrupiące przegryzki będą idealnym dopełnieniem sylwestrowej nocy.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?